Treść opublikowana przez horny devil
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie ogarnąłem dzisiaj fis. Niestety nie działa cosik Wyświetla mi spaloną żarówkę oraz brak płynu sprysku. Przewody są przykręcone do śruby pod/za bezpiecznikami po stronie kierowcy. Manetka też tam jest podpięta i działa dobrze :/ (generalnie to zrobiłem to tak że polutowałem 3kable (kontla żar, płyn,manetka) i dolutowałem kabelek aż do nóg. Może tu tkwi problem?? Do sygnała Ecu wlutowałem się w żółty kabelek ja w instrukcji ale nic go nie ciąłem. Nie wiem czy pokazuje prawdziwe spalanie bo tylko jechałem z garażu pod dom jakieś 2km Klima działa raczej ok sygnał do fis kostka czerwona pin 1. U mnie był tam kabel żółto brązowy ale wpiąłem się w niego i chyba nie przekłamuje W garażu pokazało 4,5st a jak jechałem to spadło do 1,5 na klimie kanał 55 pokazało 1st. P.S. Wbrew zapewnień sprzedającego fis jest wypalony w połowie. Ehhh ci uczciwi sprzedawcy. Po odłączeniu aku i ponownym podłączeniu miałem włączony zapłon kilka minut, potem sprawdzałem jeszcze błędy VCD bez odpalania samochodu myślicie że przepustnica się sama zaadaptowała?? Klima np mi się nie wyzerowała i nie musiałem na nowo jej kodować
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Może stowarzyszenie załóżmy nonprofit chyba że części to każdą ilość przyjmieny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Ja to wczoraj miałem pogadankę jak lutowałem kostki do auta: A w to auto to ile już wpakowałeś? : +-500 A ile jeszcze chcesz wpakowac? : 1500 - w tym miesiącu Łazienkę trzeba wyremontować ble ble ble ble ble ble wczasy ble ble ble ble : Ile dałaś za telefon? 2tyś : dziękuje do widzenia.- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Trochę ujepany ale prezentuje się to tak https://picasaweb.google.com/lh/photo/UHYSUmeQvucqtYoZ0bZC2j1_rJHui-eWcM0qh81zLuM?feat=directlink ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 08:56 ---------- wczoraj wyrezałem manetkę fis bez rozbierania kolumny kierata Da się da się Kiedy przyjdzie ten licznik w końcu ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 12:31 ---------- W międzyczasie wpadła lampka z dodatkowymi przyciskami bo miałem tylko podstawową. W przyszłości wrzucę lepsze żarówki ale wnętrze trochę się rozjaśniło- Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Kiedyś na forum AKP https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/216158_192914960751945_1035939_n.jpg- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany. Chciałem Wam powiedzieć ze na 99% da się wymodzić manetkę fis do waszych manetek które macie w aucie. Nie trzeba rozbierać całego kierata. Ja kupiłem kiedyś manetkę co 100 c4 ojca avant. A że instalacja nie doszła do skutku a ostatnio zakupiłem licznik do siebie i zacząłem kombinować jak tą manetkę wrezać do siebie. Co się okazało manetka jest identyczna (chodzi o budowę zewnętrznego pałąka) Jak ściągniecie tą zaślepkę co oryginalnie jest na niej reset i przełączanie góra dół fis to zobaczycie że odlew jest już przystosowany pod przyciski. Wtyczkę fis obciąłem bo i tak będę przedłużał przewody do licznika a nie mam kostki manetki więc przedłużę prosto do samych zegarów. W sobotę wrzucę dokładne fotostory. P.S. Jedyną wadą mojego rozwiązania jest to że nie ma na manetce opisu reset. kupiona z C4 była z avanta więc teraz na zaślepce mam u góry mam rys sprysku tylnej wycieraczki ale z tym da się żyć.- Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
tak a wazonik może służyć za kieliszek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wtorek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hello- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ciekawe co będzie jak mój ojciec ma zarejestrowane na siebie 4 auta i mi albo braciom cyknie foto?- szkoda PZU i dziwna praktyka tego ubezpieczyciela
5500 wartość samochodu 3300 - 60% wartości samochodu. Kosztorys powyżej oznacza szkodę całkowitą dostałeś 2400+wrak. wycenili wrak na różnicę i tyle.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
piątek :banan:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:wallbash::wallbash: what a day!!- Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
można, podobno, prawdopodobnie - za dużo niedomówień :/ jakieś konkrety??- Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
gdzie można to sprawdzić?? wg jakiego schematu?? W takim razie gdzie mam zaprogramowany alarm, domykanie szyb z kluczyka??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: kierunek cieszyn- Kodowanie sterowników w Audi A4 B5 (1995-2001)
A teraz ja się zapytam jaki mam mieć kod klimy obecny to 00127 Pytanie czy prawidłowy? Druga sprawa to nie umiem się połączyć z modułem komfortu Address 08: Auto HVAC Labels: Redir Fail! Part No: 8D0 820 043 D Component: A4-KLIMAVOLLAUTOMAT_D62 Coding: 00127 Shop #: WSC 12345 VCID: 2143FB5DABD2CB1 No fault code found.- [ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
no ja muszę dostać polifty w dobrej kasie w tedy będę eksperymentował z moimi międzyliftami Dokładnie chodzi mi o polerowanie wnętrza bo zdaje się że tam są takie małe trójkąciki/tarka która ma za zadanie rozpraszać światło- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja myślę jeszcze o tym Dwusiarczek Molibdenu w Płynie 1L - Molykote A (2969943838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ciekawe jak to się ma do stosowania w aucie i czy się jakiś "kwas" z tego nie zrobi. Mam też dylemat czy wymienić olej w skrzyni. Istnieje szansa że był wymieniany jak było robione sprzęgło z jakieś 20tyś temu ale pewności nie ma.- [ALL B5] B5FL AVANT prawie US na sprzedaż.
Trójkątów? Ale lampa z B5 nie ma żadnych trójkątów, ma jedynie paski równoległe puszczone i szybke, szybki już nie ma w lampie załączonej na zdjęciach, a w paski idealnie komponują się LEDy w taśmie ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- Wyleciał katalizator, jest w h*j lepiej i na dupsko wpadła tablica w rozmiarach US http://img341.imageshack.us/img341/9420/dscf6789.jpg Czyli od środka klosz jest gładki w B5?? Myślałem że jest taki chropowaty by lepiej rozpraszać światło. Fajnie by było uzyskać przezroczystość i wsadzić ori ledy. A twoje ledy są ori czy jakieś uniwersalne??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie tak myślałem nad tym VALVOLINE SYNPOWER 5W40 4L+1l. Moje przebiegi to tak średni 1kkm/miesiąc. A od sierpnia na ok 4tyś km dolałem 0,5l oleju. co do castrola to na forum różnie piszą ;p LPG niet i turbo też niestety brak. Tak myślę że taki olej by się przysłużył autku- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mogę nie dożyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Pany szybkie pytanie. Bo mam 210tyś na blacie i olej 5w40 castrol zmienić na 10w40 czy zostać przy starym?? - Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??