Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Panowie ogarnąłem dzisiaj fis. Niestety nie działa cosik Wyświetla mi spaloną żarówkę oraz brak płynu sprysku. Przewody są przykręcone do śruby pod/za bezpiecznikami po stronie kierowcy. Manetka też tam jest podpięta i działa dobrze :/ (generalnie to zrobiłem to tak że polutowałem 3kable (kontla żar, płyn,manetka) i dolutowałem kabelek aż do nóg. Może tu tkwi problem?? Do sygnała Ecu wlutowałem się w żółty kabelek ja w instrukcji ale nic go nie ciąłem. Nie wiem czy pokazuje prawdziwe spalanie bo tylko jechałem z garażu pod dom jakieś 2km Klima działa raczej ok sygnał do fis kostka czerwona pin 1. U mnie był tam kabel żółto brązowy ale wpiąłem się w niego i chyba nie przekłamuje W garażu pokazało 4,5st a jak jechałem to spadło do 1,5 na klimie kanał 55 pokazało 1st. P.S. Wbrew zapewnień sprzedającego fis jest wypalony w połowie. Ehhh ci uczciwi sprzedawcy. Po odłączeniu aku i ponownym podłączeniu miałem włączony zapłon kilka minut, potem sprawdzałem jeszcze błędy VCD bez odpalania samochodu myślicie że przepustnica się sama zaadaptowała?? Klima np mi się nie wyzerowała i nie musiałem na nowo jej kodować
  2. Może stowarzyszenie załóżmy nonprofit chyba że części to każdą ilość przyjmieny
  3. Ja to wczoraj miałem pogadankę jak lutowałem kostki do auta: A w to auto to ile już wpakowałeś? : +-500 A ile jeszcze chcesz wpakowac? : 1500 - w tym miesiącu Łazienkę trzeba wyremontować ble ble ble ble ble ble wczasy ble ble ble ble : Ile dałaś za telefon? 2tyś : dziękuje do widzenia.
  4. Trochę ujepany ale prezentuje się to tak https://picasaweb.google.com/lh/photo/UHYSUmeQvucqtYoZ0bZC2j1_rJHui-eWcM0qh81zLuM?feat=directlink ---------- Post dopisany 12-02-2013 at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 08:56 ---------- wczoraj wyrezałem manetkę fis bez rozbierania kolumny kierata Da się da się Kiedy przyjdzie ten licznik w końcu ---------- Post dopisany 13-02-2013 at 16:40 ---------- Poprzedni post napisany 12-02-2013 at 12:31 ---------- W międzyczasie wpadła lampka z dodatkowymi przyciskami bo miałem tylko podstawową. W przyszłości wrzucę lepsze żarówki ale wnętrze trochę się rozjaśniło
  5. Kiedyś na forum AKP https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/216158_192914960751945_1035939_n.jpg
  6. Pany. Chciałem Wam powiedzieć ze na 99% da się wymodzić manetkę fis do waszych manetek które macie w aucie. Nie trzeba rozbierać całego kierata. Ja kupiłem kiedyś manetkę co 100 c4 ojca avant. A że instalacja nie doszła do skutku a ostatnio zakupiłem licznik do siebie i zacząłem kombinować jak tą manetkę wrezać do siebie. Co się okazało manetka jest identyczna (chodzi o budowę zewnętrznego pałąka) Jak ściągniecie tą zaślepkę co oryginalnie jest na niej reset i przełączanie góra dół fis to zobaczycie że odlew jest już przystosowany pod przyciski. Wtyczkę fis obciąłem bo i tak będę przedłużał przewody do licznika a nie mam kostki manetki więc przedłużę prosto do samych zegarów. W sobotę wrzucę dokładne fotostory. P.S. Jedyną wadą mojego rozwiązania jest to że nie ma na manetce opisu reset. kupiona z C4 była z avanta więc teraz na zaślepce mam u góry mam rys sprysku tylnej wycieraczki ale z tym da się żyć.
  7. tak a wazonik może służyć za kieliszek
  8. Ciekawe co będzie jak mój ojciec ma zarejestrowane na siebie 4 auta i mi albo braciom cyknie foto?
  9. 5500 wartość samochodu 3300 - 60% wartości samochodu. Kosztorys powyżej oznacza szkodę całkowitą dostałeś 2400+wrak. wycenili wrak na różnicę i tyle.
  10. :wallbash::wallbash: what a day!!
  11. można, podobno, prawdopodobnie - za dużo niedomówień :/ jakieś konkrety??
  12. gdzie można to sprawdzić?? wg jakiego schematu?? W takim razie gdzie mam zaprogramowany alarm, domykanie szyb z kluczyka??
  13. A teraz ja się zapytam jaki mam mieć kod klimy obecny to 00127 Pytanie czy prawidłowy? Druga sprawa to nie umiem się połączyć z modułem komfortu Address 08: Auto HVAC Labels: Redir Fail! Part No: 8D0 820 043 D Component: A4-KLIMAVOLLAUTOMAT_D62 Coding: 00127 Shop #: WSC 12345 VCID: 2143FB5DABD2CB1 No fault code found.
  14. no ja muszę dostać polifty w dobrej kasie w tedy będę eksperymentował z moimi międzyliftami Dokładnie chodzi mi o polerowanie wnętrza bo zdaje się że tam są takie małe trójkąciki/tarka która ma za zadanie rozpraszać światło
  15. Ja myślę jeszcze o tym Dwusiarczek Molibdenu w Płynie 1L - Molykote A (2969943838) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Ciekawe jak to się ma do stosowania w aucie i czy się jakiś "kwas" z tego nie zrobi. Mam też dylemat czy wymienić olej w skrzyni. Istnieje szansa że był wymieniany jak było robione sprzęgło z jakieś 20tyś temu ale pewności nie ma.
  16. Trójkątów? Ale lampa z B5 nie ma żadnych trójkątów, ma jedynie paski równoległe puszczone i szybke, szybki już nie ma w lampie załączonej na zdjęciach, a w paski idealnie komponują się LEDy w taśmie ---------- Post dopisany at 20:42 ---------- Poprzedni post napisany at 09:06 ---------- Wyleciał katalizator, jest w h*j lepiej i na dupsko wpadła tablica w rozmiarach US http://img341.imageshack.us/img341/9420/dscf6789.jpg Czyli od środka klosz jest gładki w B5?? Myślałem że jest taki chropowaty by lepiej rozpraszać światło. Fajnie by było uzyskać przezroczystość i wsadzić ori ledy. A twoje ledy są ori czy jakieś uniwersalne??
  17. No właśnie tak myślałem nad tym VALVOLINE SYNPOWER 5W40 4L+1l. Moje przebiegi to tak średni 1kkm/miesiąc. A od sierpnia na ok 4tyś km dolałem 0,5l oleju. co do castrola to na forum różnie piszą ;p LPG niet i turbo też niestety brak. Tak myślę że taki olej by się przysłużył autku
  18. :hi: Pany szybkie pytanie. Bo mam 210tyś na blacie i olej 5w40 castrol zmienić na 10w40 czy zostać przy starym??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.