Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Nie umiem teraz znaleźć tego ale na ford klub polska ktoś szlifował klosze od wewnątrz i całkiem fajnie to wyglądało. Zrobiły się gładkie i po wsadzeniu ledów nie było widać tych trójkątów od wewnątrz.
  2. ja nie dałem rady. Konferencja w Cieszynie na temat jakiegoś krzesła z lat 50-ych :facepalm::facepalm::facepalm: Oby za tydzień dało radę
  3. W tej kratce przed samą szybą to jest czujnik nasłonecznienia
  4. Dzisiaj było już normalnie u mnie
  5. wczoraj pod polibudą w gl avant sg+ramki
  6. ja też tak mam jak się zrobiło +3
  7. Wpadła już ori dokładka PDC i czujniki wpasowałem w sklepie bez problemu pod wymiar. Wprawdzie bawiłem się z tym od 14:30-17:30 ale ślizg zderzaka nie chciał odpuścić. Obeszło się bez demontażu haka i wszystko zaśmigało od pierwszego strzała. Jutro wrzucę jakieś foto i ogarnę kable w bagażniku bo było już za ciemno a robiłem pod chmurką.
  8. tomaszstn gratki A ja dziś zamontowałem PDC i nawet obeszło się bez demontażu haka
  9. A ja ostatnio bawiłem się tym https://play.google.com/store/apps/details?id=nu.pich.android.uhud2&hl=pl Na htc 7 mozart i wp7 całkiem fajnie śmiga (oczywiście odpowiednik na wp7 a nie android) App daje radę zwłaszcza w nocy
  10. 20'' na polskie warunki MotoWiocha - wiejski tuning, moto wiocha, agro tuning, śmieszny tuning - Prawie jak alu 20''
  11. Ja myślę że to trzeba by przerobić przerywacz
  12. Widzę że Zator zrobił większe poruszenie niż BT. A ja dziś o 5 nad ranem leżałem na wrocławskiej pod samochodem i reanimowałem rurę wydechową bo się urwała zaraz pod silnikiem Ach te francuzy :/
  13. Raczej nie trzeba się wpinać w ABS skoro jest tam czujnik przyśpieszenia to mierzy różnicę przyśpieszenie dlatego w końcowej fazie hamowania na asfalcie pedał został odpuszczony to i zmalało przeciążenie (część led zgasła). Zapewne gdyby test z udziałem ABS był wykonany na asfalcie ten pasek ledowy zapalił by się cały i pulsował tylko na krawędziach (bo duże przeciążenie) a że na śliskim ato prawie płynie to zapalają się moduły led blisko środka. Ja osobiście w B5 wykorzystał bym to inaczej. Albo podpiąć tylko pod 3 stop. Albo zrobić tak ze przy lekkim hamowaniu odpala normalne stopy a przy mocny czy z uruchomieniem ABS zapalały by się przeciwmgielne tył względnie pulsowały.
  14. Kolego zaglądnij w zakładki stronki które podałem
  15. Nie wiem czy ja po chińsku piszę czy jak? Pisałem już że najczęściej współpracuje to z ABS (gdy się uruchamia uruchamia też ABL) Moduł ESS (ABL)-Dynamiczne Światło Stop - podstawa prawna i wsio
  16. Z tego co wiem to jest to podpięte pod abs. Kiedy się uruchamia odpala też ABL
  17. Klimatronik w B5 przedliftem kanał 55 (wiem bo ciągle używam) Jeśli chcesz mieć temp na zegarach trzeba dorobić wyświetlacz i podłączyć pod pin nr1
  18. A ja już chyba czaję. Chodzi o adaptive brake lights. Generalnie polega to na tym iż przy lekkim hamowaniu święcą się stopy przy ostrym z ABS włączają się awaryjne (tak ma peugeot np). BMW natomiast stosuje system gdzie zapalają się stopy w 50% powierzchni (nie mocy) a przy mocnym (100%). W BMW serii 1 mojego wujka przy lekkim zapalało się tylko górne stopy w kloszu a przy hamowaniu na fest góra + dół (Była to jedna opcja z wyposażenia). Cubeelektronik sprzedawał takie moduły które się podpinało właśnie i zasada była podobna. tu widać dodatkowy stop w zderzaku się oświeca

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.