Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Hmmm Imo raczej działa. Po pierwsze mam przedlifta więc imo nie jest w zegarach. Po drugie na początku miałem problem z imo bo była luźna kostka z imo i czasami nie odpalił. Dopiero po poruszaniu kostkami przy stacyjce wszystko zaczęło działać i (odpukać) od jakiegoś czasu mam spokój. Rano pocisnę do garażu i podepnę C4 może ona przynajmniej zagada. Tam to mam takie jaja że aż strach się bać co padło
  2. ja dzisiaj walczyłem z kabelkiem. Vag 4.9 i 2.5 pl nie potrafią się połączyć ale jak wcisnę komunikacja z ABS to miga kontrolka ABS bremse lichte i piszczy brzęczyk. niestety po chwili wyskakuje brak komunikacji. Czy ktoś ma jakąś idę co zrobić by to mi zagadało ze sobą?? Dodam że jak daję połącz z jakimkolwiek ze sterowników to mi zegary cykają
  3. A mi padł system dziś bo się bawiłem z kabelkiem który mi nadal nie działa. Odkryłem również że ostatni backup robiłem w 2010 roku :/
  4. Wesołych Świąt wszystkim
  5. kiedyś prałem firmowego francuza przy hali Pogoń w Zabrzu. Nawet znośnie. Z tego co wiem to wszystkie firmówki tam piorą i dają radę
  6. no ja po 23:00. -2 w połączeniu z deszczem daj radę No właśnie Ci maruderzy co jadą 40 to stwarzają więcej zagrożenia bo trzeba ich wyprzedzać i w tedy nosi. Jedno jest pewne moje następne to musowo
  7. ale szklana na drodze 88 ze średnią 60 ;/
  8. Mario poszedłem za radą i dziś zanabyłem za całe 25dukatów fm3
  9. Panowie mój tata ma taki problem: Przepalają się żarówki pozycji i postojówek, po przepaleniu zapala się kontrolka ABS. Gdy wymienię żarówki ABS nie świeci jednak jest to dość chwilowe bo przy następnym włączeniu świateł padają żarówki albo jedna albo kilka i kontrolka się zapala :/ Ktoś ma jakiegoś pomysła co to może być??
  10. zabrze total zablokowane 3 wypadki na 3głównych trasach przelotowych
  11. masakra co się dzieje na drogach. Nawet nie potrafie wyjechać z podwórka tak pozastawiane centrum :/ Przed południem za to zrobiłem mały lift pod maską https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc7/416926_479698268740278_1763528851_n.jpg
  12. Super, brawo
  13. tak wedle południa ---------- Post dopisany at 11:09 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- szkoda że nie w zł Audi RS4 Voll Leder Navi Xenon Webasto als Limousine in Offenburg
  14. mamy kinect sports i adventure więc za dużo nie zaszaleje
  15. Chyba wcinałeś kebaba Z resztą jest tak mała że mogłeś jej nie zauważyć
  16. A myślałem że mój to koza ---------- Post dopisany at 21:21 ---------- Poprzedni post napisany at 21:14 ---------- Stary to daj mi jej gg.... lubie laski które graja na konsolach ... bo sam tym zyje i sam pół życia gram chce ja poznać ... :decayed::decayed: ---------- Post dopisany at 21:12 ---------- Poprzedni post napisany at 21:11 ---------- Moja ma Wii ja mam Ps3 PSX miałem Ps2 Xboxa i PSP Przewinęła się tam kiedyś
  17. ja nie mam na rozrząd a moja kupiła xboxa
  18. To ja dodam coś od siebie. Mam LG od roku 42LW570s-ZD. Mam też pilot ten magic przyznam że średnio to działa. Co do samego TV to jestem bardzo zadowolony. Funkacja automatycznego przystosowania jasności obrazu do światła padającego na tv jest przednia. Na tv widać wszystko jak pada na niego słońce a w nocy się przyciemnia i nie razi. Jedyne co to jak się włączy w nocy to wpierw się odpala na max podświetleniu co nie jest zbyt miłe Co do 3d to główna zaleta niskie koszty okularów mam 10szt. Kupiłem 42 bo większy mi nie wejdzie do pokoju ale mecze na euro fajnie się oglądało. TVP nadawało finał w 3d. Warto mieć też canal+3d TV mam po kablu do neta wpięte przez router i mogę z lapka np odpalić muzę lub film bezpośrednio na TV bez kabelków TV-KOMP. Dysk 500GB podpinałem pod USB i nie było problemu z czytaniem. Co do smart to słyszałem że samsung ma to lepiej rozbudowane. co do LG to ma trochę aplikacji jednak ja jakoś nie mam na to czasu Jeśli chodzi o awaryjność rodzice mają lg w kuchni powieszony od jakiś 7lat. Przez ten czas był raz w naprawie bo pod przyciski które były umieszczone na górze tv dostał się kurz i przeskakiwały impulsy powodując jego wyłączanie i włączanie samoczynne. Początkowo nie byłem przekonany do lg zwłaszcza że od zawsze miałem wszystko z samsunga ale teraz mogę szczerze polecić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.