Treść opublikowana przez horny devil
-
F1, Rajdy i Motorsport
Pomimo zdobycia tytułu, Sebastian Vettel nie może być spokojny. Jeżeli FIA uzna dowody, że dwukrotnie wyprzedzał swoich rywali, kiedy na torze wywieszona była żółta flaga, to Mistrzem Świata F1 2012 zostanie Fernando Alonso.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też dorzucam swoje życzenia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chłopy mam problem. Ojciec chce kupić tourana od znajomego 1.6 Problem w tym że nie ma klimy. Wiecie ile może kosztować założenie klimy i względnie gdzie to można znrobić?? Besmarex zaśpiewał cenę z kosmosu :/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja objechałem poznań + 5 dni targów 900km, w domu czekały ramki klubowe oczywiście zaraz zamontowane a na koniec się naje..... bo szefo dał wypłatę z lewizny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja szczęśliwie dojechałem do Pyrakowa i niuńka się spisywała super
-
demontaż oslony tylnego slupka sedan
w moim poprzedni właściciel też dość solidnie połamał
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mamy jakiegoś specjalistę co by pomógł tej pani?? -> JEBZDZIDY - Najgorsze dowcipy w Internecie!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja wczoraj znowu nie byłem Jeździłem żółtym dużym francuzem z jakimiś piekarnikami , za tydzień też w d*pie bo od poniedziałku do pt poznań City. ehhhh:wallbash:
-
Spotkania na drodze
Wczoraj ok 12:30 Przed wejściem do GIG w kato - klubowe ramki
-
OC w PZU z opcją auto szyba
Ja w sumie nie korzystałem jeszcze ale mam pakiet szyby w HDI - Szyby boczne i tylne finansowane w 100% a w przedniej jest 10% za współudział . Skusiłem się na to bo koszt nie duży a niestety w firmie muszę śmigać swoim autem :/ W aucie dziewczyny musiałem już raz wymieniać i gdyby nie to że trochę pokombinowałem był bym w plecy 370zeta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja byłem w Cieszynie na jakimś tam badziewiu z zarządzania strategicznego. O drodze to nawet nie wspomnę bo od Żor do Cieszyna to porażka A to tak do śniadania Audi S6 Avant plus als Kombi in Solr :drool3:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomylił się koleś i tyle, jedno zero za dużo, zdarza się Domyślam się. Alledrogo policzy prowizję allegro nie pobiera prowizji od sprzedaży auta no ale za cenę i ogłoszenie chyba raczej tak. W sumie to nie sprzedawałem jeszcze auta przez allegro to nie wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
pomylił się koleś i tyle, jedno zero za dużo, zdarza się Domyślam się. Alledrogo policzy prowizję
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
bo trzeba mieć fantazję Audi a6 2,5tdi (2782184334) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. co się stało z plusiakami
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no niestety muszę cię rozczarować. Wcześniej to dorzucałem do ojca setuni co tylko szło. Do dziś chromy i światła leżą (zwykłe + ledowe chinczyki) teraz śmiga na ori z esy. Klapa tył z A6 z małym wstecznym. Naprawiony tempomat, dodatkowo wycieraczki czasowe. No i zacząłem kompletować graty pod fis ale ojciec oporny jest na mody. Potem był ford ka tu znowu opór mojej dziewczyny (bo to w sumie jej auto) ale lustra elektryczne grzane czekają na montaż. Wpadły też większe wentylowane hamulce na przód o czym ona nie do końca wie ( Jakoś mocno hamuje - Bo nowe tarcze i klocki są to dlatego ) No i we wrześniu stałem się posiadaczem swojej własnej a4 i tu raz coś kupię za chwilę dochodzę do wniosku że nie warto a dwa dni później znowu wertuje allegro
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
jaaaaaaa ja to się zawsze tak napatrzę, nasłucham latam po allegro jak głupi a potem i tak dochodzę do wniosku że to trzeba sprzedać i kupić czterołapa takiego co by jeździł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no mam plan na 17" bo 18 się trochę boję że mi wytelepie zaraz zawiechę a jest jeszcze ori. Niestety służbowo to ja muszę jeździć swoim autem a już parę razy przytarłem podłogą o koleiny na setupie typu koza- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
chyba ja (muszę sprawdzić)- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaa a felgi pod to to 2000 min- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Idzie PW ---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:51 ---------- Z tyłu w ośce nic większego nie wsadzisz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja się też zastanawiam czy do mojego diabelne 1.8 co nie wygląda i nie jeździ przy okazji remontu tyłu nie wstawić coś większego. Ja się tym zajmę tak w okolicy lutego ale tajle można już zbierać powoli- Solidarna Polska chce odbierać auta pijanym kierowcom i upubliczniać ich wizerunki
a moim zdaniem opcja z zabieraniem samochodu to dobra wizja ale należy to zrobić z głową. Jak ktoś ma promil czy więcej to z premedytacją wsiadł do samochodu. Jak ktoś ma 0,2 to jeszcze można powiedzieć że był wczorajszy czy coś. Nie mniej jednak ja nawet po wczorajszym piciu wolę się przejść na komendę i muszą Cię przebadać za free. Byłem kilkanaście razy i jakoś nie było problemu a i pewniej się jedzie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja dzisiaj ogarniałem hample. Okazało się że górna prowadnica w jarzmie się zapiekła na amen. Oczywiście przy moich zdolnościach skrzywiłem ten trzpień . Teraz mam dwa nowe. za 4 tyś mam rozrząd do roboty to wpadną nowe tarcze z klockami i łożyska bo obecne zaczynają już chrobotać :/- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja nie byłem praca wezwała. Dzisiejszy dzień to ogólnie porażka Zacisk w tylnym lewym kole zablokowany na prowadnicach, naderwałem sobie osłonkę z pokrowca na narty przewożąc listwy które w sumie były za długie i trzeba było kłaść fotele i jeszcze złamałem sobie ten plastik co nakierowuje tylny pas bezpieczeństwa :facepalm::facepalm: Na domiar złego ktoś przykleił mi karnego kutasa na szybę pod domem od rodziców za h*** parkowanie bo zablokowałem własnego brata z którym byłem się spotkać. (30 minut czyszczenia szyby) Porażka dzisiejszy dzień - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE