Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja wczoraj ku zaskoczeniu zobaczyłem że mam wtyczki od żarówek z pozycyjnych zamiast białe to brązowe :/ O dziwo żarówki nie były jakaś tam chińszczyzna na słodko tylko Bosch. Wymieniłem teraz na osram. Macie jakiegoś pomysła co z tym fantem zrobić bo nie uśmiecha mi się montaż wieś ledów w kratkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
mnie dziś ojczyzna ponownie wzywa
-
Polacy lubią być oszukiwani...
Znajomy przytargał z niemcowni od dziadka golfa III z przebiegiem 80tyś. Przebieg był oryginalny jednak każdy mu truł 4litery że dał się wpuścić itp itd. (auto było z pewnej ręki po znajomości więc oryginalny). W końcu zmienił na 180tyś i ma spokój ducha
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry wszystkim
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To ta sama P8 XXXXX Właściciel mówił że jedzie na forum na zakupy. Niestety nie było mi dane się nią przejechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie dane mi było być na spocie, ale za to szefo się zrehabilitował i zabrał mnie do znajomego co ma R8 na podwórku tak że sobie go dogłębnie go obadałem, jutro może się nim przejadę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A mnie nie będzie na 17 idę działać coś po godzinach. A pół dnia smarowałem blachę by się nikt nie przyczepił że brudas
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wczoraj jak wyjeżdżaliśmy z Forum jakiś gamoń by we mnie wparował na parkingu i musiał bym zmienić CCCO na coś innego stając się przedmiotem żartów jak co niektórzy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i rozebrało mnie na totalnie. L4 do poniedziałku ale przynajmniej nadrobie sons of anarchy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hmmmm ciekawe jak to wyjdzie pod kompresorem. Chyba się pokuszę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a mnie dopada jakaś grypa. Oby do piątku przeszło :/:facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Siemka, Żebyście wiedzieli jak mi się nie chce jechać na targi :/ Może coś ciekawego będzie na kato dziś => autosalon Katowice. P.S. Nadal nie rozumiem dlaczego szefo kazał się tam wystawiać :/ co ma do tego pol sl??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja się zbieram powoli
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hihihi ogarnąłem kluczyk dziś (dopiero za 3 razem odpowiednio docięli mi grot) no i przyszły kierunki. Jakość nawet nawet aż byłem zaskoczony. Mała rzecz a jak cieszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie nie ja już wcześniej byłem zalogowany na Audi Klub Polska. Nawet nie macie pojęcia ile gratów leży do c4, a które nie były zamontowane bo mój ojciec jakoś zawsze potrzebował auto. Teraz mam swoje i będę se modził ile chce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no dobra dzisiaj wpadł licznik z fis jak tak dalej będzie to marny mój los
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Twoja wie ,że się zaczęło ??? :polew: Ona była uświadamiana od pierwszego naszego spotkania P.S. Czy słynna i drogocenna sprężynka, która była kartą przetargową w rozmowach na szczycie odnośnie zakupu alu jest odpowiedzialna za to, że klamka ładnie przylega do drzwi a nie tak badziewiacko odstaje jak u mnie??? Kierunki kupiłem te: AUDI A3 8L/ A4 B5/ OCTAVIA/ IBIZA migacz biały (2668139987) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. najtańsze jakie były bo zobaczymy jak to będzie wyglądać. Być może potem spoleruje szkło od wewnątrz i założę inną żarówkę w miarę białą co się będzie rozświetlać na żółto (gdzieś widziałem takie już). Co do listew to albo będą ori albo polecę coś w ten deseń: http://img818.imageshack.us/img818/539/dsc4565o.jpg
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No nie wytrzymałem Kupiłem dziś białe kierunki boczne i listwy wnętrza. Wprawdzie listwy są "karbonowe" jak moje, ale mam zniszczoną zwłaszcza tą od kierowcy. Pozostałe pójdą pod mody.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Panowie jednak dziś nie dam rady niestety
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też będę chyba dopiero po 19 o ile w ogóle dam radę bo drugi etat mnie pochłania Ale na mody musi być
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie przejmuj się, każdy z nas tak zaczynał, trochę pojeździsz na spoty to furka się zmieni, tylko nie wiem czy portfel to wytrzyma :polew::polew::polew: no niestety polibuda nie płaci za dobrze a w poniedziałek renegocjacje umowy nie zapowiadają się obiecująco Trzeba będzie poszukać dodatkowy etat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki za przywitanie Ja wiedziałem że tak będzie, wstyd mi za moje auto
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jestem, czekam:naughty:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Guregoru będziesz dzisiaj?? Ja będę na setę i stane pod nauką jazdy Fajnie jak byś zabrał kombajn do sprawdzenia kabelka