Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Przemogłem się http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-74/moj-b5-lz5t-257079/#post3233840
  2. No cóż opiszę i swoją A4 chociaż nie ma się czym chwalić i dość sporo czasu minęło nim się przemogłem do napisania nowego tematu. Nie zajmując dużo czasu przedstawię historię mojego audi. Rocznik 1995 Pierwszy właściciel to jakiś stary niemiec, który generalnie autem za dużo nie jeździł co najwyżej na zakupy o czym świadczy gigantyczna ilość rys parkingowych na zderzaku i bokach samochodu. Następnie z ogłoszenia prywatnego kupił ją mój kuzyn z niemcowni. Autem nabił trochę km głównie na trasie Monachium - Koln bo tam studiował. W sierpniu 2012 postanowił sprzedać A4 i kupił BMW. I tak oto ja stałem się właścicielem mojego LZ5T. Do pl auto zjechało 20.08.2012 z przebiegiem 204tyś Auto ma bardzo udokumentowane serwisy łącznie z rachunkami za żarówki od samego początku . Jest nowe sprzęgło kompletnie (nie znam się na niemcu ale chyba też to dwumas jest) + nowa przekładnia z zeszłego roku. Jakieś tam czujniki nowe oleju ale wszystko w serwisie audi Kolor niebieski LZ5T silnik 1,8 Lista wyposażenia: 2 jaśki Klimatronik elektryczne szyby x4 Grzane lustra elektryczne (bez składania) prawdopodobnie grzane spryski Składana tylna kanapa z rękawem na narty Licznik z dodatkowymi wskaźnikami 8 grajków Centralny elektryczny szyber Nie ori wyposażenie hak podłokietnik :/ radio pionek Pilot do centralnego Plany & Mody: PDC w ori dokładce Tapicerka w bagażnik + klamry Kratki z polifta Pakiet oświetlenie (nóg + drzwi + słupki C ) Tylna półka z roletą Licznik fis Wyleciały oznaczenia z klapy Czujnik poziomu sprysku prawe duze lustro + malowanie obudowy luster +klamek domykanie i otwieranie szyb z pilota Alu 17'' RS4 repliki wpadły Sezon 2014 kolorek dipem Może gwint, Eibach prokit + amorki przód Koni sport regulowane, tył Optimal utwardzone Bilstein B4 ale kto wie co to jeszcze wyjdzie Czekają -60/-40 czarna podsufitka z pakietem oświetlenia Rozpórka G+D Przód 312mm Tablica przód bez ramki Kubły poliftowe z elektrycznymi lędźwiami Tylne lampy led w poliftowym stylu Zespolenie kierunków z wstecznym Zdesio s Chwilowy stan obecny:
  3. Nawet ja się skusiłem dziś. Dzięki Pany
  4. a co z pinami 10 i 16??
  5. Pany przeczytałem z 3x posty i 3/4 to bym do kosza wrzucił. Chciał bym się tylko upewnić. Mam 1.8 ADR 95r a więc całkiem pierwszy audik z imo poza zegarami jak mniemam. Mam też 2 małe zegary dodatkowe w swoich ori Kupiłem licznik od 1.8 96r z 2 dodatkowymi zegarami + fis (zegar (h) jest taki sam jak moje obecne). Rozumiem że dwie kostki pozostają bez zmian i są plug i play. Albo się mylę?? Do dorezania zostaje manetka i 20pinowa kostak wg poniższego schematu: czarny/szary?, 20-pin 1 -Sygnal spalania <= żółty kabelek w skrzynce pod maską 2 -nie uzywany 3 -Nie uzywany 4 -nie uzywany 5 -Temperatura otoczenia <= Z klimatronika Kostka b pin 1 (sygnał wzmocniony) 6 -Wskaznik biegu <- bez zmian (manual) 7 -nie uzywany 8 -nie uzywany 9 -Poziom plynu chlodniczego <- zwieram do masy 10 -Cisnienie systemu hydraulicznego <-??? 11 -Kmputer pokladowy - reset <-manetka 12 -Radio/telefon - zegar <- Puste 13 -Radio/telefon - dane <- Puste 14 -komputer pokladowy - w lewo <-manetka 15 -Radio/telefone - aktywny <- Puste 16 -siatla: pozycyjne/mijania <=?? 17 -przekaznik swiec ? <- Puste 18 -Komputer pokladowy - w prawo <- Manetka 19 -Swiatlo stopu <- zwieram do masy - kontrola żarówek jak mniemam 20 -nie uzywany
  6. Jest też zasada ograniczonego zaufania. Ja nikogo tu nie chcę osądzać, opisałem tylko przykład z życia. Wiem że dziś nie dał bym sobie ręki uciąć że ja lecąc główną jestem w 100% bezpieczny bo przecież mam pierwszeństwo. Tak naprawdę przepisy często same siebie wykluczają i wiele zależy od interpetacji i interpretującego. Dobry adwokat może to wykorzystać. Niestety takie są polskie realia i w sumie nie tylko w polsce.
  7. ehhhh :wallbash:http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-rezanie-montaz-halogenow-polifta-zderzak-przedliftowy-64836/
  8. Dotacje PARP : Harmonogram składania wniosków 2013 r. Chociaż tam za duzo to nie uzyskasz na Twoją działalność (popatrz pod 8.1 i 8.2) + Urząd pracy bezzwrotnie 10-18tyś zapoda
  9. Ciekawe że jeden z kolesi pisze iż testował to w a3 1.8 t :/ ELM chyba nie gada raczej z grupą VAG. Mam Elm 327 do forda podpięte, z 100 C4 raczej nie chciał zagadać
  10. Ja już zamówiłem i kaskę przelałem A może Pany fulll tuning A80 Audi 80 Coupe Tunning Zawiercie ? Tablica.pl
  11. A ja się z Wami nie zgodzę. Przykład z życia. Jest u mnie pod domem skrzyżowanie na wzniesieniu i kiedyś też pięknie krzaczki rosły i dość spore akacje. Oczywiście 50m dalej są światła i każdy jak widzi zielone to but. No i pewnego pięknego popołudnia sąsiad wyjeżdżając z podporządkowanej "wymusił" pierwszeństwo. Policja chciała go ubrać w winę ale piękne krzaczki zasłaniały widok. Sprawa poszła do sądu itp itd. Biegły stwierdził nadmierną prędkość jadącego główną + niedostosowanie prędkości do warunków + krzaczki. Nie pamiętam dokładnie jak orzeknięto winę ale sąsiad nie ponosił 100% odpowiedzialności za kolizję a jedynie częściową. Od tamtego dnia krzaczki są wycięte, pojawiły się młode i cienkie drzewka a na skrzyżowaniu postawili lustro (na początku nawet ktoś genialny postawił je w odwrotną stronę po jakimś czasie przestawili). Często też policja stawała przy skrzyżowaniu ze światłami z suszarą. Tyle w temacie.
  12. Pany w pt chyba pogonię do krakowa po dipa. Podepnę pod kompresor i malnę felgi na próbę. Są ani piękne ani utrzymane więc jak coś nie wypali to mała szkoda. Chcemy wytestować bo na wiosnę jest plan malować mondeo 2002r w kombi I teraz pytanie jaki kolor będzie pasował do mojego lz5t?? Myślałem nad oem17 http://www.oemtuning.pl/pliki/paleta_plastidip.jpg Doradźcie coś Pany. Wiem że na moich biedronkach co by nie było to i tak paździerz ale można go troszkę zniwelować
  13. Ja już od 8 kibluję. 2 tygnie przerwy i czas mi się masakrycznie dłuży
  14. Młody rezacz :polew::polew:
  15. Zobacz jaki prąd jest podawany na żarówki. Mi w C4 dawało 17.1 i też się przepalały. Winny okazał się alternator, ale od żarówek się zaczęło. Co do bezpieczników się nie wypowiem
  16. Ku**** ktoś właśnie zapier*** mi kołpaki. A takie piękne były popękane za to ori :/
  17. hehe to był kolor l87 kość słoniowa. Byłem w posiadaniu takowego kancioka
  18. Będę będę będę :D:D:D:D:D:D:D:D :banan::banan::banan:
  19. Do pracy idę 2.01 może się skapuścić do tego czasu
  20. Już wybudowane jutro wróci na montaż THNX Pany ja dziś w B5 znalazłem pod maską kawałek mięsa jakiegoś starego i chleb Chyba muszę kupić osłonę pod silnik bo moja jest pęknięta i koty albo jakiś inny badziew się mi zadomawia
  21. Dzisiaj na spokojnie przemierzyłem Wszystko i alternator daje na aku 16,8-17.1 V Na żarówki idzie bezpośrednio tak samo. Wydaje mi się że jak na żarówki to za dużo i dlatego je pali. Pytanie dlaczego tak duże napięcie na nie idzie i się przepalają?? Co do ABS to prawdopodobnie prawy czujnik padł lub wiązka.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.