Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
super. Młody śpi i nie ma zamiaru się obudzić. Spot w d... AGAIN- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rankiem i oby do wieczora w końcu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja już po- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co Ty narzekasz, jedna z lepszych i zdrowszych kuchni ryby, owoce morza ---------- Post dopisany at 05:02 ---------- Poprzedni post napisany at 04:49 ---------- Chyba dorosłem do decyzji aby powrócić do szkoły Wcześniej jakoś człowiek nie zdawał sobie sprawy jakie piękne to lata były http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403484_431509853562906_603630439_n.jpg w praktyce ma się to tak http://0.media.collegehumor.cvcdn.com/61/51/510668ac155be773fc5f2e28794c33db.jpg- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może gdzieś było ale tak wieczorową porą do pifka Historia Audi 80, A4 - Sadistic.pl- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja tam też generalnie nie narzekam, chyba że mam gorszy dzień. Ale jak widzę na grillu ten magiczny napis q to ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- [/color]ewentualnie jakiejś zdrady tak jak w brazylijskich tasiemcach Nie chciałem robić tutaj M jak Mam dość- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki pogrążaj mnie dalej Sprzedam Ci mojego polifta Czemu nie sprzedawałeś go w wakacje A propo quattro, do B4 idzie sobie włożyć Q, a jak sprawa wygląda z B5? wszystko idzie, ale nie opłacalne...no chyba, że chcesz być tym PIERWSZYM co takie rękodzieło zrobił?! Obecnie to mnie nie stać na nic Auto kupiłem za 750Ypo w niemcowni i brałem takie jakie stało nie marudziłem za dużo. Potrzebowałem auto bo w obecnej pracy muszę jeździć prywatnym. Wcześniej mieliśmy z laską tylko kaczkę i to nam wystarczało w zupełności. Od czasu do czasu dożywiałem się ojca 100 C4 2.0 Kupił bym coś lepszego gdy nie: 3miechy bez pracy (takiej oficjalnej) remont mieszkania który wchłonął wszystkie moje oszczędności Od zawsze chciałem 1,8T 2,7 albo s6 2.2 Urzekła kogoś moja historia?? Pucek chętnie przyjmę twoją niuńkę na zamianę bez dopłaty Przeróbka w B5 na q nie jest fajna bo są inne podłogi z tego co wiem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzięki pogrążaj mnie dalej- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w ten śnieżny poranek- Światła przeciwmgielne Przód a4 b5
Jeśli kolega ma przycisk przód i tył to przód jest zespolony (pod warunkiem że masz ori bosch) Jeśli nie to ktoś po dzwonie założył jakieś inne- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
w mroźny poranek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najlepszego- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak czytam i czytam i czytam i brak mi słów Skąd Wy bierzecie te texty- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a ja nie mam co wypić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
kto jedzie jutro na mikołajowy??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
http://www.wykop.pl/ramka/1335579/tak-wygladaja-nowe-radiowozy-itd/ :wallbash::wallbash::wallbash:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co by się tak z rańsza przywitać- OC wpółwłaściciel - formalności
współwłaściciel nie musi być w urzędzie- Pytanie -> Wymiana rozrządu w A4 B5 1.8 ADR 125KM. Co 120 tyś km czy co 5 lat?
To może tak w roli podsumowania napiszmy co powinno wejść w skład wymiany rozrządu? jaki pasek najlepszy, rolki jakie? które? pompa wody ?- F1, Rajdy i Motorsport
Ja też jestem fanem A.S. Do wypowiedzi tylko pragnę dodać iż wśród kierowców f1 będących na pogrzebie zabrakło tylko Schumiego to tak jako ciekawostka ---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ---------- nie każdy, bo na zwycięstwo składa sie wiele czynników- nie tylko auto... Chodziło mi bardziej właśnie o to że tytuł to składowa samochód + team + kierowca który nie popełnia błędów. Gdy brak jednego składnika reszta się sypie- Pytanie -> Wymiana rozrządu w A4 B5 1.8 ADR 125KM. Co 120 tyś km czy co 5 lat?
mi też zbliża się rozrząd do wymiany. Niemiec napisał że przy 240 ale ja chce zrobić przy 210 kkm. Mój mechanik za kompletny paski rolki i z pompą wody i wymianą powiedział 800zł (ale nie dopytałem czy miał też na myśli łańcuch i napinacz :/ )- F1, Rajdy i Motorsport
tytuł to doskonałość pod każdym względem. Dobrym autem to każdy zdobędzie tytuł, a to jest o ile zostanie tak uznane przewinienie i kara powinna być. Osobiście nie cieszył bym się z takiego tytułu ale Vetel powinien być ukarany choć by po to by w przyszłym roku nie robić sobie jaj z żółtej flagi przez pozostałych kierowców- F1, Rajdy i Motorsport
zobaczymy- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dobry Pany, słońce przebija - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE