Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. super. Młody śpi i nie ma zamiaru się obudzić. Spot w d... AGAIN
  2. rankiem i oby do wieczora w końcu
  3. Co Ty narzekasz, jedna z lepszych i zdrowszych kuchni ryby, owoce morza ---------- Post dopisany at 05:02 ---------- Poprzedni post napisany at 04:49 ---------- Chyba dorosłem do decyzji aby powrócić do szkoły Wcześniej jakoś człowiek nie zdawał sobie sprawy jakie piękne to lata były http://sphotos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403484_431509853562906_603630439_n.jpg w praktyce ma się to tak http://0.media.collegehumor.cvcdn.com/61/51/510668ac155be773fc5f2e28794c33db.jpg
  4. może gdzieś było ale tak wieczorową porą do pifka Historia Audi 80, A4 - Sadistic.pl
  5. no ja tam też generalnie nie narzekam, chyba że mam gorszy dzień. Ale jak widzę na grillu ten magiczny napis q to ---------- Post dopisany at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany at 21:51 ---------- [/color]ewentualnie jakiejś zdrady tak jak w brazylijskich tasiemcach Nie chciałem robić tutaj M jak Mam dość
  6. Dzięki pogrążaj mnie dalej Sprzedam Ci mojego polifta Czemu nie sprzedawałeś go w wakacje A propo quattro, do B4 idzie sobie włożyć Q, a jak sprawa wygląda z B5? wszystko idzie, ale nie opłacalne...no chyba, że chcesz być tym PIERWSZYM co takie rękodzieło zrobił?! Obecnie to mnie nie stać na nic Auto kupiłem za 750Ypo w niemcowni i brałem takie jakie stało nie marudziłem za dużo. Potrzebowałem auto bo w obecnej pracy muszę jeździć prywatnym. Wcześniej mieliśmy z laską tylko kaczkę i to nam wystarczało w zupełności. Od czasu do czasu dożywiałem się ojca 100 C4 2.0 Kupił bym coś lepszego gdy nie: 3miechy bez pracy (takiej oficjalnej) remont mieszkania który wchłonął wszystkie moje oszczędności Od zawsze chciałem 1,8T 2,7 albo s6 2.2 Urzekła kogoś moja historia?? Pucek chętnie przyjmę twoją niuńkę na zamianę bez dopłaty Przeróbka w B5 na q nie jest fajna bo są inne podłogi z tego co wiem
  7. Dzięki pogrążaj mnie dalej
  8. Jeśli kolega ma przycisk przód i tył to przód jest zespolony (pod warunkiem że masz ori bosch) Jeśli nie to ktoś po dzwonie założył jakieś inne
  9. tak czytam i czytam i czytam i brak mi słów Skąd Wy bierzecie te texty
  10. kto jedzie jutro na mikołajowy??
  11. http://www.wykop.pl/ramka/1335579/tak-wygladaja-nowe-radiowozy-itd/ :wallbash::wallbash::wallbash:
  12. Co by się tak z rańsza przywitać
  13. współwłaściciel nie musi być w urzędzie
  14. To może tak w roli podsumowania napiszmy co powinno wejść w skład wymiany rozrządu? jaki pasek najlepszy, rolki jakie? które? pompa wody ?
  15. Ja też jestem fanem A.S. Do wypowiedzi tylko pragnę dodać iż wśród kierowców f1 będących na pogrzebie zabrakło tylko Schumiego to tak jako ciekawostka ---------- Post dopisany at 07:21 ---------- Poprzedni post napisany at 07:18 ---------- nie każdy, bo na zwycięstwo składa sie wiele czynników- nie tylko auto... Chodziło mi bardziej właśnie o to że tytuł to składowa samochód + team + kierowca który nie popełnia błędów. Gdy brak jednego składnika reszta się sypie
  16. mi też zbliża się rozrząd do wymiany. Niemiec napisał że przy 240 ale ja chce zrobić przy 210 kkm. Mój mechanik za kompletny paski rolki i z pompą wody i wymianą powiedział 800zł (ale nie dopytałem czy miał też na myśli łańcuch i napinacz :/ )
  17. tytuł to doskonałość pod każdym względem. Dobrym autem to każdy zdobędzie tytuł, a to jest o ile zostanie tak uznane przewinienie i kara powinna być. Osobiście nie cieszył bym się z takiego tytułu ale Vetel powinien być ukarany choć by po to by w przyszłym roku nie robić sobie jaj z żółtej flagi przez pozostałych kierowców
  18. zobaczymy
  19. Dobry Pany, słońce przebija

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.