Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jak dobrze, że swój sprzedaje Nie ma się co łamać
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jak podlaczysz kabel od spalonych zarowek i od klockow do masy zas od spryskow zostawisz nie podlaczony to powinno byc tylko OK Kabel od klocków w sensie w nadkolach czy przy liczniku jest jakiś pin o którym nie słyszałem??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Miałem kontrolę żarówek do masy i nic to nie dało. W moim roczniku jest właśnie odwrotnie i należy odpiąć od masy by nie pokazywało błędu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ehhh walka z fisem mnie dobija :doh::doh:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
acha. A ktoś może coś potwierdzić z tą żarówką bremse??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobra czytam patrze i chyba wiem. Czy może się to świecić przez to że mam zmienione światła na międzylifty a tam żarówka stop jest dwuwłóknowa??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Ja mam zrobione zdjęcie tej kostki w środku. A jak byś potrzebował kolor kabli który to pin to też mam gdzieś zapisane ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- Panowie uporałem się z płynem (odłączyłem od masy), ale wyskakuje bremse lichte na przemian z żarówką. Zegar piszczy już 1 raz a nie 2 jak poprzednio. Any idea??
-
[B5 ADR] Temperatura cieczy nie drga wskazówka.
Odgrzebię Ci trochę kotleta. Ja wymieniłem zegary i zauważyłem że wskaźnik temperatury wolniej reaguje. W starych zegarach pokazywał szybciej niż w tych nowozamontowanych. Poszperałem trochę i te "silniczki" ze starości coraz wolniej reagują. W starych miałem tak że tem oleju wstawała później a cieczy szybciej. Teraz pomiary się pokrywają. Wskazania są prawidłowe bo auto trzyma mi 90st. Porównam to jeszcze z klimatronikiem
-
Demontaz licznika.
Potwierdzam że chceck nie działa w przedliftach. Mam 95 adr Ostatnio uruchamiałem wszystkie ikonki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Poniedziałek
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miałem nadzieję, że pokaże czym oddycha To by było zbyt piękne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Paczkomaty InPost -> zakładka "wirtualny doradca" -> wpisujecie kod: paczkomatxxx69 podaję odpowiedzi do pytań: 7, 25 kilogramów, sms, 24, 640 oraz 8,99 ENJOY! :polew:
-
[ALL B5] Juziowe a4 1.8t
Gratki i powodzenia w dalszych modach
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
A wymieniał ktoś wyświetlacz tu: FIS WYSWIETLACZ LCD VDO MFA VW AUDI A3 A4 A6 (3002276756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Mój tak wygląda więc trochę lipa. Podświetlenie ogarnięte ale te linie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Polecam przeprawówkę. Kuzyn miał Kymco i całkiem fajnie to śmigało
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Panowie a ten wyświetlacz ma jakieś oznaczenie by sobie zamówić w sklepie elektronicznym czy trzeba szarpać ten z aledrogo w kosmicznej kasie??
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Pany a macie doświadczenia z wymianą wyświetlacza? Dać zarobić czy robić samemu? W telefonie wyświetlacz pochytany to może tu też dam radę a może za duże ryzyko??
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Wczoraj przy multikinie B5 avant w zabrzu ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- Teraz, Zabrze oś Barbary B5 przedlift LZ5T zaparkował za mną na klubowych ramkach SZ... Dwa Bliźniaki:
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
W ori dokładce pod pdc. Czujniki dopasowałem w sklepie pod wymiar. Dokładka pod pdc do przedlfita to "rarytas". P.S. Licznik dotarł dziś w sobotę będę rezać fis ---------- Post dopisany 16-02-2013 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 17:45 ---------- Fis już wyrezany. Niestety foto wpadnie jak wymienię wyświetlacz bo okazał się wypalony częściowo. P.S. Może ktoś wie gdzie na śląsku mi to tanio i szybko ogarną? A może lepiej samemu to zrobić? Co do samego montażu to poszło w miarę szybko i sprawnie. Muszę jeszcze odpiąć masę z pod pinu kontroli żarówek i płynu bo się okazuje że jest w przedliftach inaczej niż w poli. Reszta działa. Manetki nie trzeba wymieniać wystarczy zmienić sam wkład tzn ściągnąć zaślepkę włożyć przyciski i przeciągnąć kable przez manetkę. Na koniec zaślepka mniejsza z racji resetu i gotowe. Ja miałem manetkę z fisa z A6C4 i pasowało wszystko bez problemu do mojej ori. Gdyby ktoś miał pytania służę pomocą P.S. Podświetlane kratki leżą i czekają na troszkę wolnego czasy by je zainstalować
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
fis wyrezany jednak mam wypalony wyświetlacz A myślałem że będzie pięknie
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
też mam 95 czyli wolny zostawię
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wytestuje. Chociaz wszyscy pisali ze zmasowac
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Przewod plynu spryskiwaczy NIE podlaczamy do masy i do niczego innego To zostawić luźne czy jak?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
no właśnie miernikiem sprawdzałem na przewodzenie i miernik piszczy. na razie będę tak jeździł aż do wymiany wyświetlacza.