Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Jak dobrze, że swój sprzedaje Nie ma się co łamać
  2. Jak podlaczysz kabel od spalonych zarowek i od klockow do masy zas od spryskow zostawisz nie podlaczony to powinno byc tylko OK Kabel od klocków w sensie w nadkolach czy przy liczniku jest jakiś pin o którym nie słyszałem??
  3. Miałem kontrolę żarówek do masy i nic to nie dało. W moim roczniku jest właśnie odwrotnie i należy odpiąć od masy by nie pokazywało błędu
  4. Ehhh walka z fisem mnie dobija :doh::doh:
  5. acha. A ktoś może coś potwierdzić z tą żarówką bremse??
  6. Dobra czytam patrze i chyba wiem. Czy może się to świecić przez to że mam zmienione światła na międzylifty a tam żarówka stop jest dwuwłóknowa??
  7. Ja mam zrobione zdjęcie tej kostki w środku. A jak byś potrzebował kolor kabli który to pin to też mam gdzieś zapisane ---------- Post dopisany at 18:32 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ---------- Panowie uporałem się z płynem (odłączyłem od masy), ale wyskakuje bremse lichte na przemian z żarówką. Zegar piszczy już 1 raz a nie 2 jak poprzednio. Any idea??
  8. Odgrzebię Ci trochę kotleta. Ja wymieniłem zegary i zauważyłem że wskaźnik temperatury wolniej reaguje. W starych zegarach pokazywał szybciej niż w tych nowozamontowanych. Poszperałem trochę i te "silniczki" ze starości coraz wolniej reagują. W starych miałem tak że tem oleju wstawała później a cieczy szybciej. Teraz pomiary się pokrywają. Wskazania są prawidłowe bo auto trzyma mi 90st. Porównam to jeszcze z klimatronikiem
  9. Potwierdzam że chceck nie działa w przedliftach. Mam 95 adr Ostatnio uruchamiałem wszystkie ikonki
  10. Miałem nadzieję, że pokaże czym oddycha To by było zbyt piękne
  11. Paczkomaty InPost -> zakładka "wirtualny doradca" -> wpisujecie kod: paczkomatxxx69 podaję odpowiedzi do pytań: 7, 25 kilogramów, sms, 24, 640 oraz 8,99 ENJOY! :polew:
  12. Gratki i powodzenia w dalszych modach
  13. A wymieniał ktoś wyświetlacz tu: FIS WYSWIETLACZ LCD VDO MFA VW AUDI A3 A4 A6 (3002276756) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ??
  14. Mój tak wygląda więc trochę lipa. Podświetlenie ogarnięte ale te linie
  15. Polecam przeprawówkę. Kuzyn miał Kymco i całkiem fajnie to śmigało
  16. Panowie a ten wyświetlacz ma jakieś oznaczenie by sobie zamówić w sklepie elektronicznym czy trzeba szarpać ten z aledrogo w kosmicznej kasie??
  17. Pany a macie doświadczenia z wymianą wyświetlacza? Dać zarobić czy robić samemu? W telefonie wyświetlacz pochytany to może tu też dam radę a może za duże ryzyko??
  18. Wczoraj przy multikinie B5 avant w zabrzu ---------- Post dopisany at 16:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:52 ---------- Teraz, Zabrze oś Barbary B5 przedlift LZ5T zaparkował za mną na klubowych ramkach SZ... Dwa Bliźniaki:
  19. W ori dokładce pod pdc. Czujniki dopasowałem w sklepie pod wymiar. Dokładka pod pdc do przedlfita to "rarytas". P.S. Licznik dotarł dziś w sobotę będę rezać fis ---------- Post dopisany 16-02-2013 at 15:01 ---------- Poprzedni post napisany 13-02-2013 at 17:45 ---------- Fis już wyrezany. Niestety foto wpadnie jak wymienię wyświetlacz bo okazał się wypalony częściowo. P.S. Może ktoś wie gdzie na śląsku mi to tanio i szybko ogarną? A może lepiej samemu to zrobić? Co do samego montażu to poszło w miarę szybko i sprawnie. Muszę jeszcze odpiąć masę z pod pinu kontroli żarówek i płynu bo się okazuje że jest w przedliftach inaczej niż w poli. Reszta działa. Manetki nie trzeba wymieniać wystarczy zmienić sam wkład tzn ściągnąć zaślepkę włożyć przyciski i przeciągnąć kable przez manetkę. Na koniec zaślepka mniejsza z racji resetu i gotowe. Ja miałem manetkę z fisa z A6C4 i pasowało wszystko bez problemu do mojej ori. Gdyby ktoś miał pytania służę pomocą P.S. Podświetlane kratki leżą i czekają na troszkę wolnego czasy by je zainstalować
  20. fis wyrezany jednak mam wypalony wyświetlacz A myślałem że będzie pięknie
  21. też mam 95 czyli wolny zostawię
  22. Wytestuje. Chociaz wszyscy pisali ze zmasowac
  23. Przewod plynu spryskiwaczy NIE podlaczamy do masy i do niczego innego To zostawić luźne czy jak?
  24. no właśnie miernikiem sprawdzałem na przewodzenie i miernik piszczy. na razie będę tak jeździł aż do wymiany wyświetlacza.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.