Treść opublikowana przez horny devil
-
Alufelgi co z nimi zrobic?
a plastidip??
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
póki Widzisz w jakim stresie muszę to pisać:polew: Też myślałem nad a6 nie jest za duże ani za małe tylko znów audi i marudzenia by się zaczęły:facepalm: Wiem kupię renaulta i w nim będę grzebał to przekona się że to nie chodzi o audi.... ale 7osobowy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Co to za "cudo" szarpiesz??
-
Czy Wasze kobiety, też mają już dosyć forum A4 ??
Straszy. Norma Wie ze długo musiałbym sie zastanawiać Ja juz jej powiedziałem zmienię audi ale tylko na audi puki nie mamy 3 dzieci nie chce autobusu:grin: Moja dziewczyna chciałaby mieć 4 dzieci.. A ja do niej, "Nie ma ciula, Audi jeszcze nie zrobiło 6 osobowego samochodu, no bo gdzie ja zapakuje Ciebie, skoro 4'ka dzieci zajmie całe auto" Audi A6 1.9 TDI 130 PS 7 osobowy jako Kombi w Dalborowice więc jak wolisz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Kto będzie dziś??
-
Brak ostrzegania o braku płynu chłodniczego
sorry źle poczytałem
-
Co to za kontrolka?
jesli zapali sie ta kontrolka tzn--> (!) to : -informuje nas o niskim stanie płynu hamulcowego -informuje nas o uszkodzeniu układu hamulcowego wraz z ABS(jesli pali sie kontrolka ABS) -moze byc przyczyną konczących sie klocków hamulcowych -niskim napieciu tzn. ze akus pada, nie doładowanie (jesli podłaczymy pod VAGa to wyjdzie włąsnie taki bład niskie napiecie bla bla bla ) Acha :/ czyli przyczyna mojego piszczenia była inna
-
Brak ostrzegania o braku płynu chłodniczego
Kontrola płynu sprysku w przedliftach jest odwrotnie tzn jeśli brak to łączy do masy jeśli płyn jest to pozostaje pusty. Ostatnio zakładałem fis u siebie i najpierw podłączyłem pod masę i wyświetlał brak płynu jak odpiąłem przestało wyświetlać.
-
Uniwersalny automat wycieraczek
Czy ktoś odpalał coś takiego u siebie?? Samochodowy Czujnik Sensor deszczu UNIWERSALNY (2997156233) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Co to za kontrolka?
Mi to kiedyś zapiszaczało jak miałem mało płynu chłodniczeg ale raz chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
Ubytek płynu chłodniczego,proszę o pomoc!
Poczytaj na płynach są płyny mieszalne ze wszystkimi. Ori Audi to różowy G12
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hail :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
prv
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kusi mnie właśnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja mam opanowanego fisa :banan:
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dziękuję
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Dobrze Arek pisze. Klejone sa gorsze. Wczoraj Mackowi zmienilem fis. Hotairem wylutowanie natomiast wlutowac to juz kolba. No i trzeba uwazac zeby folii nie stopic. Sent from my iPhone using Tapatalk Jak to mówią do odważnych świat należy
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Jeszcze dziś to sprawdzę
-
dziwna maź w silniku :(
Laska co drugi dzień jeździ po 18km w jedną stronę do pracy i też w zimie się ta maź zbiera ford 1.4 benzynka Olej Ford formula xr+ czy jakoś tak
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
Ja się nadziałem na to kilka lat temu. Teraz już tak często się nie pojawia
-
To się chłopaki ustawili
Jakoś mi to bardzo podpada na ustawkę
-
Czy ktoś miał styczność z Pobieraczek.pl
ja olałem teamtat zaraz na początku. Okazało się ze to co robią było niezgodne z prawem i wytoczono im proces. Dane adresowe to miałem wpisane jakaś tam ulica czekoladowa czy coś Kiedyś dostawałem maile odnich ale teraz to cisza total (od 5lat chyba jak nie lepiej)
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wyświetlacze w A4b5 niezależnie od rocznika są takie same?? z tego co wiem to byly klejone chyba w przedliftach a potem lutowane Czyli łatwiej wymienić?? Ogarniał to ktoś?
-
Montaż licznika z FIS w Audi A4 B5
Wyświetlacze w A4b5 niezależnie od rocznika są takie same??