Treść opublikowana przez horny devil
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
egon47 Myślałem że to egon bo podobna buda ale inna felga
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wracałem w ciszy i spokoju, o 10 rano totalnie spizgany zeszłą nocą Spoko szukam dalej podejrzanych
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A to Ty wracałeś wczoraj całą szerokością osiedla Barbary śpiewając "Deszcze niespokojne..."
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
B6 na feldze z rantem ciemne sedan SGL z klubową ramką. Dziś na drodze z Chudowa do Zabrza. Potem jeszcze w Zabrzu na 3-go maja ale nie jestem pewny
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Czyli dalej lipa z pdfem A no zapewne. Ale auto oddałem i już nie moja broszka. Mówiłe dajmy do znajomków będzie dobrze to nie.
-
Wymiana licznika
Zrób foto i wrzuć to się zobaczy
-
Elektryczna szyba? Moduł komfortu?
Jest przycisk blokady ten podłużny na panelu kierowcy
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
No ja też byłem przelotem bo A6 przestała przyśpieszać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
o 22 na mopie w Knurowie kierunek GL. Ciemny A4 na klubowych ramkach z felami RS4 chyba
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
thnx za spota. A6 odebrane. Niby błędy się nie świecą ale od 140 w górę to mój ADR lepiej przyśpiesza :facepalm:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jaaaa Słońce :shock3:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Taaaa niedługo będziecie ukradkiem się wkradać na ten wątek http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/zony-tez-maja-juz-dosyc-a4-forum-261346/index7.html#post3602127 ---------- Post dopisany at 21:57 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ---------- :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja będę chociaż na chwilę. W sobotę rano kurs busem do wawy wpadł
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: kierunek Częstochowa
-
Montaż haka holowniczego A4 B5 2000
Nie będzie słabiej świecić albo jakiś spadków napięcia??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak będziesz swój oddawał za free tak jak stoi to będę pierwszy w kolejce :polew: Nie wiem czy ta fura nie zostanie ze mną jeszcze przez kolejne 10 lat Myślałem że miron dostatecznie cię "powiózł"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek jak będziesz swój oddawał za free tak jak stoi to będę pierwszy w kolejce :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja też wolę swoje padło niż b-max z którym się moja ślini coraz bardziej. Wiem że jego to se można co najwyżej umyć i odkurzyć. Mnie jednak cieszy gdy 7 razy na godzinę popatrzę przez okno i widzę moje wygłaskane audi, wole kupić sobie fant do auta niż iść i przepić a spędzenie czasu w garażu czy przy samochodzie jest najlepszą formą relaksu. Banan na ryju jak kolejne graty przynosi listonosz i frajda jak u 5latka przy rozpakowywaniu. Czysty objaw Audizmu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale ważna też jest idiotoodporność smochodów
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Szczerze to wątpię że aż tak to butował... Serwis to podstawa, ja też wymieniam olej co 3 miesiące Właśnie te trasy spowodowały że to auto tyle przejechało, bez większej awarii ---------- Post dopisany at 09:37 ---------- Poprzedni post napisany at 09:37 ---------- Zdziwił byś się. On tak zażyna auta że to masakra. Astra III wytrzymała 3misiące (dwa dzwony po trzecim nie mieli już co szpachlować), Octavię pierwszą dostał wytrzymała pół roku i posypała się skrzynia na amen, drugą dostał nówkę z jakimś słabiutkim silnikiem nie dożyła 30kkm też już nie naprawiali. Miał też fabię 3 cylindrową chyba jako zastępcze to po misiącu chodziła jak maluch. Wczoraj dojechał mondeo od swojej żony bo chciał je przepalić na DTŚ - skończył na lince bo silnik już nie chciał odpalić po 15 km jego przepalania. Dla tego ja mu auta nie pożyczam. Jedyne auto jakiego nie zepsuł to była Corsa C ( a widziałem jak ze wstecznego wbijał 1 tak że skrzynia mało nie wyskoczyła) i Grand c-maxa ale chyba tylko dlatego że ma go 3 miesiące i 25kkm na liczniku.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Prawda jest też taka że jak auto jest odpowiednio serwisowane to też inaczej będzie śmigać. Kuzyn w firmie kupił foke. Każdy mu odradzał, że dwumas przy 70kkm pada, że silnik beznadziejny że turbo że to że tamto. Auto kupił roczne z przebiegiem 30kkm. Śmigał nim coś podobnie jak arturoo. Nie chłodził turbiny, na zimnym but, każda dziura jego - wiadomo służbowy. Co ciekawe auto wytrzymało kilka lat i oddając je miał 220kkm na blacie. Turbo i silnik nie ruszane, dwumas oryginalny generalnie nie było się do czego przyczepić. Jednak serwis pochłaniał swoje. Średnio olej był zmieniany co 1,5-2 miesięcy przy tym wszystkie filtry. Zawieszenie raz przeżyło wymianę co jak na nasze drogi i ilość pochłanianych km uważam za dobry wynik. Nie możemy więc patrzeć przez pryzmat ogółu bo typowy kowalski co samochodem jedzie 3km w niedziele do kościoła i 3km z niego wraca a tak to auto stoi i się smaży pod blokiem będzie miało inną wytrzymałość niż taki co dziennie robi 500km. Z moim autem było podobnie Kuzynek nim śmigał co tydzień trasy Monachium-Koln-Monachium i wszystko z autem było oki. Ja teraz robie z 500 km miesięcznie i niestety zaczynają wychodzić pewne rzeczy. Nie ma też co porównywać nówek do naszych parchów. Gumy i inne elementy są nowe i przez te 2-3 lata nic się z nimi nie będzie działo. Ale jak będą miały z te 15 i więcej lat to w/w elementy już nie będą trzymać swoich parametrów. Ostatnio w laboratorium starzenia się materiałów robiliśmy test próbki i wystarczy kilka cieplejszych lat albo mroźniejszych zim by dobić materiał ;/
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: