Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. B8 sedan sgl o 19 na rondzie bp pszczynska/europa centralna i nie byl to miron
  2. Tarcze kupilem od forumowego kolegi wiec nawet nie pamietam firmy. Jak mowilem rozwiazanie tymczasowe ---------- Post dopisany 20-03-2014 at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany 14-03-2014 at 11:54 ---------- Tymczasem w tajnej bazie nakładania powłok specjalistycznych :grin:
  3. No już myślałem że mam Ci lutnąć Swoją drogą mam manie odstawiania lewej stopy tam gdzie w cywilizowanych samochodach jest na to miejsce czyli obok pedału sprzęgła. W hultaju brak tam czegokolwiek a i wykładzina po 1750km już wygląda jak po 200kkm postanowiłem wysupłać więc 125zł brutto na hyundaiową podstopnicę. Jakie było moje zdziwienie gdy do zapłaty było 240zł a po długich negocjacjach zapłaciłem 210zł za coś rodem z pod remizy. Normalnie mi wstyd i żałuję swojego czynu. A zamontowano mi to: http://www.sklep.avisa.pl/html/pubonline/UserFiles/Image/system/th/p_PODSTOPNICA_PROFILOWANA_stalowa__352__1_4d5a7f792987f.jpg Kur*a płakać mi się chce. Gdybym wiedział wcześniej to bym tego nie dał zrobić Horny... wiem że leżącego się nie kopie, ale patrz to: HYUNDAI i10 i20 i30 NAKŁADKA PODSTOPNICA (4052701763) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Pomijając cenę to mnie utwierdziłeś teraz że ten ulep to ori ku***a ale mają fantazje
  4. Nie narzekaj tak na hultaja bo burzysz mi marzenia o nowym aucie prosto z salonu :D:D:D Dzisiaj przeszło mi już kilka razy przez myśł: Ja****e mogłem mieć gołe b8 i se je rezać ja Bóg przykazał
  5. pierdziele nigdy więcej nic od ASO hultaj. Poczekam z jakimkolwiek modem aż minie gwarancja. Teraz się będę wk***iał za każdym razem ja będę wsiadał do auta Wracam do rezania B5. Dystanse są on board a dziś przyjechał plastidip i jutro zrobię w końcu ten mój gril
  6. No dobra ale myślałem że to będzie ori hyundaiowy element a nie jakiś ulep z allegro dział tJUNing
  7. No już myślałem że mam Ci lutnąć Swoją drogą mam manie odstawiania lewej stopy tam gdzie w cywilizowanych samochodach jest na to miejsce czyli obok pedału sprzęgła. W hultaju brak tam czegokolwiek a i wykładzina po 1750km już wygląda jak po 200kkm postanowiłem wysupłać więc 125zł brutto na hyundaiową podstopnicę. Jakie było moje zdziwienie gdy do zapłaty było 240zł a po długich negocjacjach zapłaciłem 210zł za coś rodem z pod remizy. Normalnie mi wstyd i żałuję swojego czynu. A zamontowano mi to: Kur*a płakać mi się chce. Gdybym wiedział wcześniej to bym tego nie dał zrobić
  8. Nie zrażaj się, czasem i nowe się psuje, złośliwość rzeczy martwych, tabletofon masz to se w coś pogrej, a oni za free to wymienią My mamy i20 i problemów z tym nima ehhhh aż bateria mi padła. 3h tam siedziałem a na koniec się dowiedziałem że zadzwonią jak będą mieli części i znowu to samo
  9. Z tym hultajem sie zaczyna. Druga godzine siedze w serwisie. Padl moduł tpms prawdopodobnie.
  10. Dystanse na tył porezane
  11. A no napinałeś się w kolejce że takie mięsko takie sałatki taki sosik i jeszcze wypieczony i to i tamto. Ślina Ci ciekła że po kostki a na koniec mistrz kebaba Cię olał i wręczył go mi Miałeś widzieć swoją minę i zawód
  12. A to tymbardziej pożyje trochę tą chwilą i potrzymam cię w słodkiej niewiedzy :grin:
  13. :polew: A ty co ryjesz ? zdegradować Cię ? a nie sorry - Ty jesteś już niebieski Miron ty się tak nie napinaj bo i tak sukcesu z tego nie będzie. Przypomnieć Ci jak na kebabie się napinałeś ?? a jaki był efekt??? :polew: No powiedz, powiedz. Przyznaj się jak Cię potarktowali
  14. Sebol pochwal sie jakąś fotą w końcu!
  15. Egon wybacz ale te twoje kola mi nie leza w twoim aucie. Podkreslam mi! Okleil bym tez ta listwe na tylnym zdesiu pod klapa na czarna. Troche by sie taki jednolity zrobil. Reszta in plus no i gwint robi swoje na look in plus
  16. Jak przy WSB to tak. Bylem na imprezce Sent from my LG-P700 using Tapatalk dokładnie. Trzeba było się na spocie pokazać
  17. W centrum Gl - sedan B5 - na SR ok 21:40 MAtek??

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.