Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. wyjepaj tą ramkę Furka fajna też biorę się za rzeźbienie przodu
  2. Aż boje się zaglądać pod moje. Nie ruszane od jakiś 20 lat
  3. no 18 czy 14kkm na liczniku miało. Seria 5. Buda ładna zwłaszcza w sedanie. Fajnie w trybie sport delikatne uślizgi tyłem takie tyci tyci. ESP nie pozwolili wyłączyć ;( Co do przyśpieszania to zero szału. Serio ADR daje podobne wrażenie Kumpeł też gadał że w porównaniu do 2.8 w gnoju to żółw. Skrzynia automat szarpie (myślałem że będzie mniej) W trybie komfort zawieszenie spoko / sport od razu sztywnieje i zmniejsza siłę wspomagania. W trybie sport skrzynia zrzuca 2 biegi w dół i kręci pod czerwone pole.
  4. też w sedanie ?? chociaż oznaczenie ix ma ?? niestety ośka ale ta lepsza ;p 2.0 w gnoju i automacie. rocznik 2k14 Odpycha się to niewiele lepiej od mojego ADR`a serio. Auto zastępcze bo kumplowi w A6 padło wspomaganie
  5. Przyjeżdżaj, zawsze coś możesz podglądnąć u chłopaków a i tak większość nie ma nic specjalnego do pokazania więc się nie przejmuj PS: Powinienem się również pojawić Zwłaszcza ty :polew: sorry nie mogłem się powstrzymać
  6. powinienem być ale o 19:15 muszę się zwijać
  7. dla mnie lepszej miejscówki nie mogłeś znaleźć Zawsze 10min szybciej na spocie Gynau to chyba nie widziałeś mojej Ujepana czysta seria z ułomnym napędem i silnikiem bez jajec Ciężko się z Tobą nie zgodzić wysłane z lte Wiedziałem że na Ciebie można zawsze liczyć
  8. to chyba nie widziałeś mojej Ujepana czysta seria z ułomnym napędem i silnikiem bez jajec
  9. Nie wiem czy będę. Coś się zapowiada że na ranchu yżwy i jakieś promile wpadną.
  10. Maniek a kiedy ty ostatni raz byłeś na zlocie w sg?? Co raz więcej osób mówi o tym że parking w zimie to średnia miejscówa. a w kebabie ciasno. Pomijam fakt że kebab się też z czasem przejada po prostu (no chyba że ktoś wpada raz na 6 miechów) Miron dobrze prawi. spotykamy się na forum a potem podejmiemy decyzję gdzie podjechać
  11. Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyróbnaciepane z GT-I9195 Mogłeś sobie wywiercić otwór na korek oleju bo będziesz przeklinała zrzucając ją przy każdej zmianieWarsztat ma swój to ......zleci to komu wysłane z lte a no fakt
  12. Dobra sprawa taka osłona za jakiś czas zapytam jak się sprawuje może do swojego wrzucę Nie ma się co zastanawiać juz wytestowana dobrej jakości wyróbnaciepane z GT-I9195 Mogłeś sobie wywiercić otwór na korek oleju bo będziesz przeklinała zrzucając ją przy każdej zmianie
  13. z tego co wiem nie do ogarnięcia w przedliftowym fisie. Ja szukam jak rozkminić RDS w nie ori radiu na fis
  14. Kolego nie musisz zmieniać kostki tej co jest do pompki spryskiwaczy. Przedlift (nawet mój ) ma już oryginalnie 3 piny pociągnięte. Wystarczy Ci więc albo odszukać ten wolny kabel w nogach kierwocy albo (ja tak zrobiłem) 5cm za pompką rozciąłem izolację i wpiąłem się z nowym kablem w ten 3 pin. Pompka z czujnikiem do przedlifta: http://allegro.pl/pompka-spryskiwacza-audi-80-100-a4-b5-a6-c4-c5-a8-i5003069646.html Bez czujnika: http://allegro.pl/audi-a4-b5-pompka-spryskiwaczy-i4952272540.html
  15. Musisz zmasować albo odłączyć od masy kontrolę świateł teraz nie pamiętam dokładnie jak to było ale w dziale jest chyba zmasować a należny odłączyć od masy. Pisałem już o tym wcześniej że w jednym z opisów jest błąd. 1. spalanie chwilowe 2. średnia prędkość 3. średnie spalanie 4. czas jazdy. (tu z tego co pamiętam jest przypominajka że po 2h nieustannej jazdy na chwilę sam się włączy zegar i mruga przez parę sekund) 5. zasięg na jaki pozostało ci paliwa ( ustalany na podstawie średniego ostatniego spalania) Prawe pokrętło kasowanie małego przebiegu (przytrzymanie). Krótkie naciśnięcie w czasie jazdy - zapamiętanie prędkości z którą się poruszamy np. 50 w tedy po przekroczeniu 60km/h na górnym panelu fis zapali się kmh1 z krótkim piskiem. Znak się będzie tak długo wyświetlał aż prędkość nie zostanie nadpisana lub spadnie poniżej 50. Funkcja zeruje się każdorazowo po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki Funkcje na manetce góra dół przełączanie funkcji. Reset krótko wyłącza dolną cześć fis, długo zeruje stan. Jest jeszcze funkcja kmh2 ale to się programuje przekręcając stacyję cofiąc, przytrzymać góra, następnie ustalamy prędkość i coś tam. nie pamiętam dokładnie. Ja mam np 150 w zimie. Ta prędkość nie kasuje się po wyciągnięciu kluczyka ze stacyjki.
  16. no no kumpel też przed pracą na szybko odśnieżał... 2h
  17. Ja dziś zostałem wisieć na zaspie. Jedno koło w lufcie i tyle było z jazdy. Dobrze że hak z tyłu to ktoś mnie szarpnął
  18. Czyli rozumiem że zakupy odemnie poszły w luft
  19. Ja mam takie coś: Brother MFC-J4410DW Printer Faxów nie ogarniałem ale poprzez wifi wszystko mi bangla.
  20. Zawsze mozesz wyjepać rejkę i zostawić gładki front Ramka out
  21. Wywal ramke rejestracji z przodu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.