Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Fajne koło ciekawe czy podejdzie do b5 Ryj ma jak mondeo
  2. Przedliftowy czujnik daje odwrotnie sygnał niż polift Polift zamyka obwód i daje masę na tablice- brak płynu obwód otwarty brak masy na liczniki - fontanna na fis Przedlift pełny rozwiera pusty zwiera podaje masę na blaty i piszczy. Przedlift ma czujnik zintegrowany z pompką polift osobno dwupinowy przedlift ma już kabel w ori kostce więc wystarczy odszukać miejsce wpadania pinu z czujnika do budy i podpiąc pod zegary. W praktyce ja rozciąłem izolację 5cm za wtyczką i wpiąłem się w odpowiedni kabel. Bangla aż miło
  3. Moja popłynęła dziś pod m1 :wallbash:
  4. No zbierają super. Te z a6 wydają mi się właśnie toporne strasznie. Jak kto lubi
  5. Co do ramion to poluj na te z passerati. P&P i z ramionami nie ma problemu
  6. A przypomnieć Ci o xenonie ??
  7. Ja ma i nie narzekam. Teraz chcę to zespolić ze zderzakiem bo ktoś mi przyjebał i mam do malowania
  8. Szukam od roku A co mi tam. Na nowy sezon: In progres...
  9. Fajnie gonisz z modami
  10. nie otwiera sie jakis blad wyskakuje Horny a co to wkleiles Nie mamy uprawnień do otwierania... polifty kupiłeś? ja ostatnio dorwałem 2 szt. ori ksenonowych za 70 z wysyłką Arturoo, motywacja pod linkiem! Ciekawe bo ślędzę Allegro i olx i ni chu-- się trafiają takie okazje :/ Daj cynk jak coś Ci wpadnie to się odwdzięczę
  11. Mi się otwiera. Generalnie lampy
  12. egon: https://lh6.googleusercontent.com/e19E15abz25n0l5-wesll-a7zxGA_84D-iv1gwhj8Q1ZVulgfwOJV0kV6hT2E0T6Ocm2OQ=w1315-h511
  13. Chociaż teraz widzę że licznik bez fis nie ma ścieżek do tej lampki. w liczniku z fis jest :/
  14. wszystkie?? mój ma 95r
  15. Po co spać. Ty teraz żyjesz miłością
  16. będzie perełka http://otomoto.pl/audi-rs6-okazja-rs6-450km-navi-dvd-full-C35717551.html
  17. Właśnie dlatego przestałem u nich kupować za cwaniactwo patrzyłem na allegro cena ok pojechałem inna cena i się raz z nim kłócilem i zaczęłem od tamtej pory kupować tutaj ceny takie same a dużo milsza obsługahttp://allegro.pl/Shop.php/Show?id=26186911 Tez tam kupuje
  18. Swap to nie takie hop siup jak by się wydawało. Sam blok to nie wszystko bo trzeba do tego dorzucić często sanki i całe zawieszenie. o elektryce nie wspomnę. Pozatym nawet jak kupisz nie wiadomo jaki dobry silnik to i tak na dzień dobry masz remont bo lepiej zrobić wszystko jak jest rozbebeszone niż za 3 miechy rozbierać wsio na nowo. I niech nikt nie pisze że to koszt 3kzł bo to nie realne
  19. A myslalem ze swap w starym parchu nie opłacalny ale chyba przebiles juz wszystko
  20. Dostałem właśnie info że protest pod um na dobre rozgorzał. Flary te sprawy i pełno psów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.