Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie mowie ze dzis ale mozna pomyslec pomalu o zmianie miejsca spotow
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dasz rade
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
regulacje Ci pójdzie porozkręcać...... :whistling: Twój bracik jak był u mnie teraz Golfe to Cie ,,,albo ie będę pisał rozkrecałes w połowie zeszłego sezonu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zbieżność
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kiedy wpadasz na zlota Bulik egon ,tak jak rozmawialiśmy na twojej zbieznosci (została mi jeszcze przeprowadzka i pare drobiazgów ) myśle ze za około 2 tygodnie powinienem juz byc może na przyszly tydzień ogarniesz mi koze??
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
bierz bramke nr 3
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
Moze wrzuc moj wzor. Oklepany ale u ciebie zrobi robote
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
its not so easy, przepływka jest inna,. pewnie będzie wycięta A jakby tak takie kółko wpadło ? NIE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: Ku***** ale mi się nie chce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hey Mario22 czym latasz? Na chudowie będę tym tylko w razie dobrej pogody bez błotników i błota... Dokładnie ... z resztą mamy to samo zdanie bo u Ciebie podobnie .. ty śmigasz padliną a twoja pewną nówką... Nismo kupiłem w takim stanie że jeszcze pare lat nim pośmigam do roboty i spowrotem. No nie do końca. Moja jeździ teraz przegubowcem Taniej, ale głównie chodziło o miejsce z parkowaniem. Teraz jeszcze strefa płatnego parkowania ma być Zmieniła pracę i w centrum GL teraz robi. Hultek zrobił 200km od października. Na liczniku jakieś 11300:D
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
MaRio graty zakupu. Co nowe to nowe. Komfort psychiczny niezastąpiony. Wsiadasz przekręcasz kluczyk i jedziesz i w d*pie masz czy pęknie jakąś 20 letnia uszczelka czy przewód.
-
Dla niektórych 4 kółka i kierownica.
Kurde mega mi się podoba. To chyba pierwsza fela która mi się tak podoba zaraz po moim wzorze, albo nawet dał bym jej 1st place. Możesz zapodać na pw ile cię szarpał komplet z oponą i jakie parametry?? Gdyby nie sprzedaż mojego parcha już bym po nie gonił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron, chyba każdy z nas ma takie coś na swojej liście. Jak miał bym okazję też bym to zakupił. Choćby po to by wiedzieć jak to jest być właścicielem RS`a. Cele są po to by do nich dążyć. Po każdym osiągniętym pojawiają się następne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Komuś kawę o tej porze? Byłem blisko ..bym wiedział ,że parzysz tyś jest jak Transporter, brakuje CI tylko ancuga na sobie i w bagażniku Komuś kawę o tej porze? Byłem blisko ..bym wiedział ,że parzysz chyba od niego nie chcesz on cukruje solą A to przepraszam. Nie wiedziałem ,że lubi takie rzeczy ....dobrze ,żeś mnie przestrzegł Stanica
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W ten świąteczny dzień Ja już po szychcie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
AAAA że też jechałem z moją
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
DZięki za spota Śmiechu co niemiara. Oby więcej takich spotów. P.S. Co na dk`wce robiliście??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja chłodzę 0,5 białej żubrówki. W razie co do sklepu nie ma daleko.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś tam przytoczę i drivera poszukam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No też słyszałem o tych SDI że dobre. W sumie będę się roglądał w DE. Ciężko o SDI ale może 1.9 też nie będzie złe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
500kkm na Taxie z DSG http://www.mobile.de/pl/marka/vw/model/caddy/vhc:car,loc:50769+kolonia%2C%2C+niemcy,rng:100,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:vw,mdl:caddy,mld:maxi,prx:7001/pg:vipcar/205401189.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No już tam uruchomiłem kuzynka. Kaju możesz podrzucić więcej info na PW jak to się ogarnia na działalność?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
załatw VIN DZięki stasiu. Napewno się zgłoszę ale nie chcę Cię jeszcze strofować Na razie rozeznaję temat. Będą konkretne decyzję to i konkretne auta wpadną. To bardziej jako przykład był. Auto podpada już za wychuchanie, przebieg raczej Allegrowy. trochę szukałem o DSG i wiem że były 3 modele. Mokre->Suche->mokre. 1 - niby najlepsze bo moment do 300Nm przenosiły wytrzymałość bez remontów ok 250kkm 2- moment max 250 chyba przebieg max 150kkm i dwumas ze sprzęgłem do wymiany 3 - 260-280 Nm dwumas 150 sprzegło nawet ok 70kkm padało Ile w tym prawdy? nie wiem! Ktoś jakieś doświadczenia?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany ogarnia ktoś takie bolidy: http://allegro.pl/vw-caddy-maxi-1-9tdi-life-max-skory-dsg-7foteli-i5210534172.html Warto? Na co zwrócić uwagę?? DSG ktoś miał? Potrzebuje coś na codzień ale i pod kontem działalności. Może lepiej kupić t4 za 10kzł? Ehhhh decyzje, decyzje, decyzje :polew: :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: