Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Miron przemów kuzynowi do rozumu by nie kupował mieszkania w starym budownictwie i to jeszcze na dzielni cyganów tylko nówkę sztukę. Większa prowizja i będzie na A6 P.S. w takim przypadku zamawiam jazdę nowym nabytkiem
  2. Wszyscy piękni i młodzi Nawet Miron jeszcze taki siwy wtedy nie był Ciekawy jestem jak to się skończy bo przerabiam teraz taki temat w pracy z firmowym autem, zostawiłem auto w mieście przychodzę auto ma urwane lustro i porysowane drzwi z błotnikiem, nikogo nie ma, tylko ktoś uprzejmy zostawił kartkę za szybą że auto uszkodziła mi mazda 626 czarna o nr rej ST....Zgłoszone na pały i co zgłosiła sie po miesiącu babka właścicielka mazdy która się do niczego nie przyznała i nawet sie zaparła że nie była w Gliwicach w tym czasie. Gliniarz zrobił oględziny jej auta i skierował sprawę do sądu z opisem sytuacji i tekstem " auto mazda 626 nosi ślady naprawy blacharsko-lakierniczej z prawej strony pojazdu no i zostało teraz czekać co zdecyduje sąd. Gliniarz tylko powiedział szkoda że ten ktoś kto pisał kartke z danymi nie zostawił swojego nr telefonu bo jakby był świadek to sprawa już dawno by sie skończyła niby znajomy wdupil komus pod obi i zdupil. Stwierdzil ze niby nie poczul jak cofal. Po tygodniu byly paly mandat i naprawa z jego oc. Ale z tego co mowil to byl swiadek a kumpel sie nie wypieral bo stwierdzil ze trzeba ponosic konsekwencje. Skoro byla taka akcja jego auto ma jakas tam ryse i jest swiadek to on sie nie zapiera. Potraktowali go lajtowo i nie dostal za ucieczke mandatu. Szkoda byla jednak kosmetyczna
  3. Lubię to
  4. Ale porażka Chcesz to dawać do malowania? jak tak to nic nie tracisz, mogę spróbować Ci to ogarnąć ale potrzebuję trochę lakieru, od razu piszę, nie w tym miesiącu Będę ogarniał sam zderzak i spróbuje zrobić zaprawkę na to. Nie jeden front już ratowałem jak stolarze rozjebali to i to ogarnę. Z drugiej strony sam nie wiem czy warto to ruszać jak takie akcje się zaczynają pod oknem
  5. 15 mm styknie. 20mm nie wejdzie. Będę na bank
  6. a no mam. Progi stanowią wyzwanie. Spas zderzaka się zmienia na każdym podjeździe
  7. Jakiś pierdo**** ku*** przerysował mi gwoździem błotnik i dwoje drzwi
  8. Tak my się mijali! Wszyscy mi to nazywają kołem zimowym
  9. ja byłem o 19:30 wcześniej się nie wyrobiłem ale to i tak nie zmienia faktu Ze parking był cały mój
  10. a nie chcesz z multifunkcją?? czy jak to tam zowią??
  11. Chyba nie widziałeś mojego parcha. Cały do malowania, poobijany i poprzycierany. Lekkie poprawki w moim przypadku to nowa buda
  12. Słuchaj znam się z Krzychem nie od dziś więc poluzuj gumę w majtach ja się nie napinam, ale osoby postronne mogą to źle odebrać
  13. Widzę tu zazdrość i trochę zgryźliwość. Piękne projekty nigdy nie są opłacalne i ekonomiczne
  14. trytytka musi być. Napisz PW ile Cię to w sumie szarpło
  15. A czym jedziemy z Katowic o 17:00 ? Mam info z pewnych źródeł że bronkobus będzie wolny w tym terminie :polew:
  16. Nie. Oni mają tylko ciężki sprzęt. a dużo tego masz i na kiedy?? 2 pokoje i kuchnie ale tylko łączenia płyt bo wszystko mam w płytach ale szukam jakieś wypożyczalni bo nie chce mi się ręcznie tego jechać Jutro przekręce do kumpla bo miał kupować a siedzi aktualnie w de to i na co mu
  17. Nie. Oni mają tylko ciężki sprzęt. a dużo tego masz i na kiedy??
  18. Full profi 3x podkład i 2x farba do tego szlifowanko 1200, 1500, i 4000. Pasta one step Lakier i podkład do MDF`u Z tłuszczem sobie radzi to i w aucie da radę. Zawsze można przelecieć pronto i będzie błysk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.