Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron przemów kuzynowi do rozumu by nie kupował mieszkania w starym budownictwie i to jeszcze na dzielni cyganów tylko nówkę sztukę. Większa prowizja i będzie na A6 P.S. w takim przypadku zamawiam jazdę nowym nabytkiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wszyscy piękni i młodzi Nawet Miron jeszcze taki siwy wtedy nie był Ciekawy jestem jak to się skończy bo przerabiam teraz taki temat w pracy z firmowym autem, zostawiłem auto w mieście przychodzę auto ma urwane lustro i porysowane drzwi z błotnikiem, nikogo nie ma, tylko ktoś uprzejmy zostawił kartkę za szybą że auto uszkodziła mi mazda 626 czarna o nr rej ST....Zgłoszone na pały i co zgłosiła sie po miesiącu babka właścicielka mazdy która się do niczego nie przyznała i nawet sie zaparła że nie była w Gliwicach w tym czasie. Gliniarz zrobił oględziny jej auta i skierował sprawę do sądu z opisem sytuacji i tekstem " auto mazda 626 nosi ślady naprawy blacharsko-lakierniczej z prawej strony pojazdu no i zostało teraz czekać co zdecyduje sąd. Gliniarz tylko powiedział szkoda że ten ktoś kto pisał kartke z danymi nie zostawił swojego nr telefonu bo jakby był świadek to sprawa już dawno by sie skończyła niby znajomy wdupil komus pod obi i zdupil. Stwierdzil ze niby nie poczul jak cofal. Po tygodniu byly paly mandat i naprawa z jego oc. Ale z tego co mowil to byl swiadek a kumpel sie nie wypieral bo stwierdzil ze trzeba ponosic konsekwencje. Skoro byla taka akcja jego auto ma jakas tam ryse i jest swiadek to on sie nie zapiera. Potraktowali go lajtowo i nie dostal za ucieczke mandatu. Szkoda byla jednak kosmetyczna
-
Takie tam B5 quattro... :)
Lubię to
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale porażka Chcesz to dawać do malowania? jak tak to nic nie tracisz, mogę spróbować Ci to ogarnąć ale potrzebuję trochę lakieru, od razu piszę, nie w tym miesiącu Będę ogarniał sam zderzak i spróbuje zrobić zaprawkę na to. Nie jeden front już ratowałem jak stolarze rozjebali to i to ogarnę. Z drugiej strony sam nie wiem czy warto to ruszać jak takie akcje się zaczynają pod oknem
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
15 mm styknie. 20mm nie wejdzie. Będę na bank
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
a no mam. Progi stanowią wyzwanie. Spas zderzaka się zmienia na każdym podjeździe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jakiś pierdo**** ku*** przerysował mi gwoździem błotnik i dwoje drzwi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak my się mijali! Wszyscy mi to nazywają kołem zimowym
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja byłem o 19:30 wcześniej się nie wyrobiłem ale to i tak nie zmienia faktu Ze parking był cały mój
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
a nie chcesz z multifunkcją?? czy jak to tam zowią??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Chyba nie widziałeś mojego parcha. Cały do malowania, poobijany i poprzycierany. Lekkie poprawki w moim przypadku to nowa buda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To się pojawię :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie kto jutro??
-
Takie tam B5 quattro... :)
Słuchaj znam się z Krzychem nie od dziś więc poluzuj gumę w majtach ja się nie napinam, ale osoby postronne mogą to źle odebrać
-
Takie tam B5 quattro... :)
Widzę tu zazdrość i trochę zgryźliwość. Piękne projekty nigdy nie są opłacalne i ekonomiczne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
[B5 AKE] Avant w Q... Nogaro Blue
trytytka musi być. Napisz PW ile Cię to w sumie szarpło
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
byłem 18:45-19:30
-
ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
A czym jedziemy z Katowic o 17:00 ? Mam info z pewnych źródeł że bronkobus będzie wolny w tym terminie :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie. Oni mają tylko ciężki sprzęt. a dużo tego masz i na kiedy?? 2 pokoje i kuchnie ale tylko łączenia płyt bo wszystko mam w płytach ale szukam jakieś wypożyczalni bo nie chce mi się ręcznie tego jechać Jutro przekręce do kumpla bo miał kupować a siedzi aktualnie w de to i na co mu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie. Oni mają tylko ciężki sprzęt. a dużo tego masz i na kiedy??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Full profi 3x podkład i 2x farba do tego szlifowanko 1200, 1500, i 4000. Pasta one step Lakier i podkład do MDF`u Z tłuszczem sobie radzi to i w aucie da radę. Zawsze można przelecieć pronto i będzie błysk