Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pierwsze co zobacz czy prosto stoi bo wymiana pneumatyki to grube koszta Tak wiem zaj**** że zaślepki radia nie pyrskłem
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
w słońcu odmachane
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
to 15. osłona silnika :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i osłona solnika w piz***u poszła się je*** Seba jak tam z tymi dystansami 12mm da radę się coś zgadać pomierzyć??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
seba przymierzyłbym twoje 12mm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
nie chce toczyć. szukam 12-13mm ale na 19" a nie 17"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Tak mi to stoi tył 64 przód 63cm: Musze koła bardziej wypchnąć na zewnątrz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Różnicy chyba nie muszę tłumaczyć. Stary dystans został właśnie spiłowany po to by wchodził na piastę. Ten nowy jest niecałe 2mm grubszy i chyba trzeba będzie zrobić to samo. Ten rant zostawiłem specjalnie bo zawsze trochę pod felgę wchodzi. Na tech czarnych mi nic nie biło i myślę że na tych będzie podobnie. Mały up. W końcu stoi to jak powinno czyli lekko z "klina" z przodu. Wcześniej tył był niżej. Zobaczymy jak się ułoży to zrobię foto a tu takie spy: 1BE + -60 Przy okazji że w końcu mam kanał to zobaczyłem że cieknie mi olej z filtra oleju Mały ciasny ale własny- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja się raczej zjawię- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dziś czwartek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
majki mogemy się wymienić 1:1 Ale nie za hultka- [ALL B5] Audi S4
hehehe sid miał na FB foty już rano- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Maniek, witaj w klubie. Ja też zaraz spadam na stolarnię Dobrze że pogoda się zj***ła to nie jest mi szkoda- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siemka- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
wczoraj ok 12 w żorach siemian leciał na kato na wysokości Auchan? nie widziałem tablic- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
+1- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A na co mi taki parch??- Spoty Katowice i okolice
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/236676-b5-ake-avant-w-q-nogaro-blue/?p=4275537- Moja laleczka powerd by Tomekktm1
hehe dokładka z pdc. rarytasik. ale końcówki chyba za bardzo wystają- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
Jeszcze trochę a założymy klub tych co się oparli mironowi i nie podpisali umowy kredytowe- Moja laleczka powerd by Tomekktm1
ładnie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja mam poszukam w piwnicy i dam Ci info. Co do różnic Bosch ma halogen Valeo nie- ZATOR 2015 - VII Urodziny Zlotów Śląskich
w pt was nawiedzę wieczorem. Niestety 13 wesele bracika No chyba że impreza będzie beznadziejna (bo większość gości z miasta na "S") to i w sobotę się zamelduje - [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]