Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. To na co czekasz?? Ja bym rzeźbił na twoim miejscu.
  2. Jutro Cie przytulimy na spocie Gdybyć miał cycki i blond włosy to może. Tak to podziękuje Hahahahaa Komuś sie tu lachon z cycorkami marzy ... Męska rzecz.
  3. Jutro Cie przytulimy na spocie Gdybyć miał cycki i blond włosy to może. Tak to podziękuje
  4. Jebła mi osłona przegubu
  5. :grin: :polew: Moja stwierdziła że chyba szybciej nerkę sprzedam Ponieważ nie chciałem jak wszyscy piano black na dekorach długo szukalem farby. Korzystając z bezsennej nocy postanowiłem podnieść jakość swych umiejętności lakierniczych. Padło na Ral 9007 K7. Farba z powodu ziarna niezwykle trudno się kładzie ponieważ ziarno ma tendencje do zbierania się na wszelkich nierównościach bądź załamaniach. Dodatkowo to mat więc istnieje ryzyko powstania pasów podczas nakładania. Poniżej listwa po ok 20 minutach od malowania więc efekt końcowy jeszcze nie w pełni widoczny (Maty schną ok 40 min.) https://goo.gl/photos/cEYHtEjP964JdEpB6 https://goo.gl/photos/9NsJHRaRb7fRvTHq5 https://goo.gl/photos/nU3g5Duh64u2Goyq5
  6. Zaraz wrzucę foto na moim wątku. :hi:
  7. Hammer ja jestem z zqbrza. Moge ci to ogarnac jak cos. Z powodu bezsenności w koncu pomalowalem dekory.jak dobrze bedzie jutro montaz. I nie jest to piano black jak ma 99% forum.
  8. Ruchome cele jakieś?? Ochotnicy czy coś?? Może miron ma jakiś dłużników
  9. Trochę gratów wpadło. Mało widocznych ale są. Najważniejsze że robią dobrą robotę ABL https://www.youtube.com/embed/OP17LCQ9mD0 https://www.youtube.com/embed/sRDHRBdc0v8 Kolejny to czujnik zmierzchu z automatycznym włącznikiem świateł i 1/2CLH
  10. Ja sie melduje. Arturoo ogarniety mam ten ABL
  11. Ja postaram się też być :hi:
  12. Załóż se firmę mówili A o 6 trza wstać
  13. W SG! Zgadzało by się bo pracuje na Banacha (jeszcze). ale jakos Cię nie zauważyłem
  14. smaka robisz
  15. Hi, Kuźwa ale mam tydzień chce urlop
  16. Może gość wogóle w nocy tym autem nie jeździł lol Zostawił sobie coś do pomodzenia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.