Treść opublikowana przez horny devil
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
To na co czekasz?? Ja bym rzeźbił na twoim miejscu.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro Cie przytulimy na spocie Gdybyć miał cycki i blond włosy to może. Tak to podziękuje Hahahahaa Komuś sie tu lachon z cycorkami marzy ... Męska rzecz.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro Cie przytulimy na spocie Gdybyć miał cycki i blond włosy to może. Tak to podziękuje
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Jutro??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jebła mi osłona przegubu
-
[ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
:grin: :polew: Moja stwierdziła że chyba szybciej nerkę sprzedam Ponieważ nie chciałem jak wszyscy piano black na dekorach długo szukalem farby. Korzystając z bezsennej nocy postanowiłem podnieść jakość swych umiejętności lakierniczych. Padło na Ral 9007 K7. Farba z powodu ziarna niezwykle trudno się kładzie ponieważ ziarno ma tendencje do zbierania się na wszelkich nierównościach bądź załamaniach. Dodatkowo to mat więc istnieje ryzyko powstania pasów podczas nakładania. Poniżej listwa po ok 20 minutach od malowania więc efekt końcowy jeszcze nie w pełni widoczny (Maty schną ok 40 min.) https://goo.gl/photos/cEYHtEjP964JdEpB6 https://goo.gl/photos/9NsJHRaRb7fRvTHq5 https://goo.gl/photos/nU3g5Duh64u2Goyq5
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zaraz wrzucę foto na moim wątku. :hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hammer ja jestem z zqbrza. Moge ci to ogarnac jak cos. Z powodu bezsenności w koncu pomalowalem dekory.jak dobrze bedzie jutro montaz. I nie jest to piano black jak ma 99% forum.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ruchome cele jakieś?? Ochotnicy czy coś?? Może miron ma jakiś dłużników- [ALL B5] Devil`owe wozidło [-60/-40, 17"....]
Trochę gratów wpadło. Mało widocznych ale są. Najważniejsze że robią dobrą robotę ABL https://www.youtube.com/embed/OP17LCQ9mD0 https://www.youtube.com/embed/sRDHRBdc0v8 Kolejny to czujnik zmierzchu z automatycznym włącznikiem świateł i 1/2CLH- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja sie melduje. Arturoo ogarniety mam ten ABL- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja postaram się też być :hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie osiek- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Załóż se firmę mówili A o 6 trza wstać- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
W SG! Zgadzało by się bo pracuje na Banacha (jeszcze). ale jakos Cię nie zauważyłem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi: :hi:- Spoty Katowice i okolice
smaka robisz- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŻORSKIE oraz okolic - czwartki godz. 19:00 zajazd Szałas przy DK81
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi, Kuźwa ale mam tydzień chce urlop- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Będzie ktoś jutro ??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może gość wogóle w nocy tym autem nie jeździł lol Zostawił sobie coś do pomodzenia - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE