Treść opublikowana przez horny devil
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Horny za piatke na łape moge Ci pomóc strugać i malować te meble ale weekendy wolne...Naciapane z Z2 Chyba 5zl/h
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No właśnie jednoosobowa. Musze w końcu jakiegoś murzyna zatrudnic. Na 1/10 etatu Arturo a ty od kiedy do kiedy jesteś poza zasięgiem??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zatrudniałem emeryta ale się wyeksploatowal Za cienki w uszach jeszcze jestem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dlatego ja nie choruję no kurna kpina to jest. Chorujesz - nie możesz działać, wystawiać faktur, przyjmować, zamawiać a zasiłek to kpina co nie starczy na składki. Pier**** szukam etatu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurna w tym kraju nie może być dobrze. Żeby L4 równało się z zamknięcie firmy to porażka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Maniek najlepszego na nowej drodze życia. Ja niestety tez nie miałem jak podjechac Kurde, pierwszy raz mam L4 od jakiś 8 lat. Jakoś tak dziwnie się czuje :wacko: Jak to leżeć nic nie robić?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jesteście jeszcze ??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam 17:30 klientów nie wiem o której skończę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja moze i bym się pojawil ale na razie kibluje w szpitalu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no problemo. Wpłać tylko zaliczkę na meble do Twojej chaty co dopiero fundamenty lejesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym robił, jak się boisz to zajedz do fachowca i zapytaj czy to bezpieczne żeby w tym miejscu spawac alu.Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka no tak będę musiał zrobić. Jeszcze osłona przegubu padła. Ostatnia nie wymieniana Znowu jak się posumuje rata za nowe auto by była
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pany warto spawać felgi czy to bez sensu? Mam pęknięcie ok 1cm na rancie (tym pionowym) po wewnętrznej stronie felgi.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pęknięta?? Czy co?? pękła- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
rozjebałem felge :wallbash: :wallbash: :wallbash:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeszcze nie, tyl musze jeszcze zalozyc i instalacje podłączyć- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czujnik poziomowania xenonu :banan:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Grubo http://www.dziennikzachodni.pl/wiadomosci/zabrze/a/wypadek-na-dk-88-w-zabrzu-jedna-osoba-nie-zyje,10105516/- Spoty Katowice i okolice
nie rozumiem tutaj czegoś.... po co ci taka duża kuchnia?! bo to razem z jadalnią :polew: rozjebaliście system- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hi- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:hi:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kurna wszyscy sie buduja. Dobra zamykajcie te wasze chalupy i zamawiajcie meble to i ja sie wybuduje [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji24] [emoji41]- [Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
Diman dzis o 7:25 pod dawna uliczka- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE