Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Dzisiaj wzorowo, nawet udało mi się ogarnąć koło domu
  2. miałem jakiś tam przebłysk świadomości To zgadamy się pon-wt
  3. Mario ogarnij se te nr bo jeszcze jednego esa dostałem nie adresowanego do mnie Ktoś chyba się nie doczeka informacji że jutro nie dotrę do Was Kurna wróciłem od klienta w zeszły poniedziałek miałem mu instalować kuchnię. Stan na dziś godzina 22:00 dopiero maluje, a kafle bez fug. Od niedzieli mam zarezerwowane domki i wszystko chyba w piz*u :wallbash: :wallbash:
  4. O tej godzinie to ja kawę piję już drugą Ach te wolne długie weekendy, człowiek spokojnie może jechać popracować :polew:
  5. W twoim rocznik to jest pestka w kluczyku do zakodowane u magika. Nie da się w stacyjce. Bardziej obstawiam padnięta kostkę w stacyjce do pierścienia imo
  6. Coś na moje potrzeby Audi Qalhambra
  7. Graty zakupu. Kuzynek też ma coupeje z tym silnikiem w niemcowni i trochę się najeździłem. Całkiem przyjemne autko no i silnik idealny pod gaz. Powodzenia i szerokośći
  8. http://www.pok-pol.pl Robilem u nich fotel z Polo. Generalnie dobrze ale kwota ktora miala byc maksymalna okazala sie standardem, a sama jakosc w miare ok, ale brakowalo wkretow w plastikach i sama gabka ktora wstawili w boczek po niecalym roku znow sie wygniotla. Za wstawienie kawalka skaju na boku oraz wypelnienie gabka 180zl.Ok dobrze wiedziećNaciapane z Z2 Siema. Panowie jutro o kijowej godzinie bo ok 15 ruszam w kierunku rzeszowa... Czyli piątek i spodziewam sie o tej godzinie mega korków na A4 i bramkach... Jechał ktoś ostatnio na kraków bo ponoć jakieś zwężki itd. I zastanawiam się czy nie lepiej jechać starą drogą na kraków... Ktoś coś doradzi Naciapane z Z2 Stara jest beznadziejna bo nie idzie wyprzedzać. Ciągle są ala wyspy albo ciągłe. Jak się zapakujesz za tira to do krk się wleczesz
  9. Chwilami się ciesze że mam b5 i hultka którymi nie są zainteresowani złodzieje
  10. a co do drl to widziałem passata z takimi żarówami w kierunkach i dało to radę
  11. Spoko nie wiedziałem że te klapy poprawili. Mój wujek ma już drugą i też gnije W sumie może to i racja że pastuchów sporo ale każdemu auto idzie nadać "indywidualność"
  12. w lifcie grzanie jest inaczej rozwiązane i są termostaty w szkłach z tego co kojarze
  13. Czemu nie przystaje?Passat całkiem przyjeme auto tylna klapa już gnije??
  14. Egon: https://www.facebook.com/meblehobel
  15. My też w domu. Thnx a spota

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.