Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

horny devil

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez horny devil

  1. Ja bede na sete w gl wiec jak ktoś się będzie wybierał niech pisze. Podjechac mam 5 minut
  2. Hi, dzieje się coś dziś w końcu??
  3. ehhh ja powinienem się wyrobić ale kto to wi e
  4. ...stuki stukami, ale powiedz mi curva jedno?!...te auto jest z fabryki, bo tak czystego silnika, cybantów czy też śrub, to daaaaaawno nie widziałem. Nawet w moim po jakimś tam remoncie Horny...ja tam nie wiem czego oni Ci gratulują?!...ale przyjmij moje kondolencje Zrobiłem screena i posyłam Ewie Czuj sie przepytany z boksu wieczorem Kolega
  5. Mnie jakoś szczególnie to nie ruszylo. Za to widzę ze mojej pomalu odbija i chyba trzeba powrócić do stanu pierwotnego
  6. ...stuki stukami, ale powiedz mi curva jedno?!...te auto jest z fabryki, bo tak czystego silnika, cybantów czy też śrub, to daaaaaawno nie widziałem. Nawet w moim po jakimś tam remoncie Horny...ja tam nie wiem czego oni Ci gratulują?!...ale przyjmij moje kondolencje Lubię to
  7. a tam długo Wesele za kolejne 10 Horny weź się ożen po co masz mieć lepiej niż my Jasne, i już w ogóle na spota nie przyjade jak niektórzy. Lubię to
  8. a tam długo Wesele za kolejne 10 Horny weź się ożen po co masz mieć lepiej niż my Jasne, i już w ogóle na spota nie przyjade jak niektórzy.
  9. a tam długo Wesele za kolejne 10
  10. ale o co Ci chodzi??Zamek Będzin. Fajne klimatyczne miejsce. Dopisał zachód słońca i w ogóle No to super. Gratki synekNaciapane z Z2 thnx
  11. a ale o co Ci chodzi?? Zamek Będzin. Fajne klimatyczne miejsce. Dopisał zachód słońca i w ogóle
  12. Czyli spot dziś znowu odwołany? Ja bede na forum ok 19 na chwile.
  13. za***ista, i jeszcze ten kolor
  14. Gdybyś miał "kłatro" to byś się cieszył na widok tego białego gówna Gdybym...
  15. Dziś znalazłem chwile by przeciepać zimówki. Wjechałem do garażu było +2 i słońce wyjechałem na zimówkach i -1 i 2cm śniegu. To się nazywa wyczucie czasu W sumie może gdybym nie zmieniał opon to by nie naje***** tego białego gó*****
  16. ja yhm. Jak grill wyląduje w środku domu to mu się ten domek z zapałek zjara w 3 sekundy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.