-
[B6 AVB] Przycisk ESP
Kupiłem tę nalepkę. Mam cały wytarty przycisk więc doszedłem do wniosku, że lepiej mieć naklejkę niż białe pole. Jeśli będzie bardzo źle wyglądało to zawsze można zerwać i wtedy kupić cały przycisk. 16zł to nie majątek. Jak ładnie wyjdzie to wrzucę fotę. Pozdrawiam
-
[B6 AVB] Przycisk ESP
Sorry za odgrzewanie, ale mam ten sam problem. Znalazłem na allegro takie naklejki. PRZYCISK ESP AUDI A4 B6 NAKLEJKA REGENERA (2679288711) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Czy ktoś tego używał? Pozdrawiam
-
Potrącenie pieszego
MajuDJ a jakie są orientacyjne koszta tego wszystkiego?
-
Potrącenie pieszego
Właśnie on nie wyglądał na jakiegoś typowego menela. Wiem tylko, że jeden ze świadków to sąsiadka tego faceta i ponoć jego matka pracuje w pobliskim sklepie. Ale to chyba raczej nic nie wnosi. Facet wyglądał na ok 50lat.
-
Potrącenie pieszego
Witam. Wczoraj jadąc w terenie zabudowanym na łuku wyszedł mi pieszy i niestety nie było szansy na uniknięcie potrącenia. Jak później się okazało osoba ta miała ponad 3 promile we krwi i oczywiście przechodziła przez jezdnię w niedozwolonym miejscu. Obrażenia to rozcięta głowa i nic poza tym. Pogotowie zabrało go do szpitala, a policja nałożyła mandat, który został przez niego przyjęty. Policjant powiedział, że sprawcą jest oczywiście pieszy, ale nie jest on ubezpieczony więc pozostają dwie drogi odszkodowania. Albo dogadamy się i wypłaci mi ze swojej kieszeni albo sprawa w sądzie. AC niestety nie mam. Czy miał ktoś kiedyś taki przypadek i jak poradził sobie w takiej sytuacji? Jak wygląda taka sprawa w sądzie i jaki jest czas wypłacenia. Uszkodzenia auta to kompletnie potłuczona szyba i wgniota na masce. Pozdrawiam Michał
-
Jak zrobić aby tylne głośniki grały
Tak to fakt, ja wtedy wymieniłem radio na nie ori.
-
Jak zrobić aby tylne głośniki grały
Cześć, Ja miałem podobny problem w poprzednim A6. Nie grały mi tylne głośniki ani sub. Zakupiłem taki moduł i wszystko było wporządku. Modul Audi A3 A4 A6 A8 TT tylne glosniki Lodz M004 (2575068743) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Pozdrawiam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Cześć. Ja planuję przyciemnić szybki. Wszystko zależy jednak teraz od ceny, ponieważ niedawno kupiłem audiczkę i muszę zainwestować w rozrząd, płyny itd.
-
[B7 BKE] Demontaż trzeciego światła stop w B7
Witam. Sorry za odgrzewanie, ale mam ten sam problem. Poradziliście sobie z tym jakoś? Pozdrawiam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Dobry wieczór. Około tygodnia temu stałem się posiadaczem A4 B6 2.5tdi. Jest to moje trzecie Audi, ale pierwsza A4-ka. Pozdrawiam wszystkich użytkowników.
Maju89
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta