Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

roberto333

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez roberto333

  1. do silnika jest pełno opisów w internecie do klimy od dawna szukam i jak narazie nic nie znalazłem. Ciekawe co znaczy ta wartość gdzie obecnie znajduje się -99
  2. Wybór nawiewu szyba, nogi centralny nadmuch wszytko działa poprawnie, najgorsze jest to ze cały czas gorącym powietrzem dmucha, już myślałem o jakimś czujniku temperatury. ---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 18:57 ---------- Czy ktoś posiada opis bloków klimy????? Załączam zdjęcia z vaga, pomiar temperatur robiłem rano przed uruchomieniem auta. ---------- Post dopisany at 19:38 ---------- Poprzedni post napisany at 19:11 ---------- Interesuje mnie opis grup 9, 10, 11, 20, 21 podczas pomiarów temperatura zewnętrzna była około zera.
  3. nastawy podstawowe robiłem już kilkukrotnie, cyferki schodzą się do zera a problem dalej występuje...
  4. Mam identyczny problem jak autor tematu, niezależnie jaka temperaturę ustawie cały czas leci gorące powietrze, błędów brak. krzychuksk jak będziesz wiedział coś więcej daj znać. Czy posiada ktoś opisy bloków sterownika klimy???
  5. roberto333 odpowiedział(a) na Perez temat w 1.9TDI
    U mnie przy ruchu mieszanym pali 6.7-7.2
  6. Brak błędów a pomimo tego coś jest nie tak. Często jest tak że od uruchomienia samochodu, przez całą jazdę nie mogę zmieniać temperatury i włączać szybę ogrzewaną. Po zgaszeniu auta i uruchomieniu wszystko wraca do normy na jakiś czas. ---------- Post dopisany 27-01-2013 at 11:58 ---------- Poprzedni post napisany 20-01-2013 at 10:46 ---------- Czy nikt nie miał podobnego problemu??? Obecnie nie działają mi przyciski zmiany temperatury od strony kierowcy. Od strony pasażera bez problemu mogę zmieniać temperaturę na plus lub minus.
  7. Witam wszystkich, od kupna auta mam problem z klimatronikiem. Czasami nie działają mi przyciski od zmiany temperatury na plus i minus, zwłaszcza lewa strona, szyba ogrzewana tylna tez czasami nie chce mi się załączyć. Vag nie pokazuje żadnych błędów. Wcześniej klimatronik dmuchał mi cały czas gorącym powietrzem niezależnie od ustawionej temperatury, po zrobieniu nastawów podstawowych problem narazie znikł. Wyczytałem na forum o zimnych lutach w sterownikach Audi B5, nic nie znalazłem o problemach w sterownikach w B6. Może ktoś miał podobny problem.
  8. Witam wszystkich na forum. Wcześniej jeździłem miedzy innymi VW Passatem B3, B4, B5. Audi które posiadam jest moim pierwszym samochodem tej marki. Miał być dalej Passat, ale postanowiłem, że będzie to audi (lepsze wykonanie). Widzę ze forum prężnie działa i to mnie cieszy, Pozdrawiam Robert

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.