Treść opublikowana przez Baartas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za miłe spotkanie i do następnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zróbmy na parkingu w pestce xD ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- Miejmy nadzieję, że będzie trochę miejsca, tydzień temu przecież już -2 zielony nawet się powoli zapełniał, no ale taki urok nadchodzących świąt ja mam nadzieje ze dojadę jakoś że was znajdę Do King Crossa dojedziesz na luzie, najtrudniej znaleźć zjazd na poziom -2 jak już będziesz na miejscu. Widziałem że szukasz "przewodnika" po Poznaniu, ja będę jechał z Winograd więc powiedzmy, że "po drodzę" mogę po Ciebie zajechać. Napisz mi skąd startujesz to się zgadamy co do godziny. Ja mam samochód na parkingu strzeżonym koło Orlenu przy piątkowskiej No to spoko, powiedzmy o 15.30-15.40 przed wjazdem na ten parking. Ja poruszam się B6 na tablicach FG ale o który parking Ci chodzi ? ten mój parking jest na Mieszka I, wjazd jest od głównej ulicy przy światłach na przeciwko osiedla przyjaźni Ok już się dogadaliśmy . Do zobaczenia na Orlenie o 15.20
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to zróbmy na parkingu w pestce xD ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- Miejmy nadzieję, że będzie trochę miejsca, tydzień temu przecież już -2 zielony nawet się powoli zapełniał, no ale taki urok nadchodzących świąt ja mam nadzieje ze dojadę jakoś że was znajdę Do King Crossa dojedziesz na luzie, najtrudniej znaleźć zjazd na poziom -2 jak już będziesz na miejscu. Widziałem że szukasz "przewodnika" po Poznaniu, ja będę jechał z Winograd więc powiedzmy, że "po drodzę" mogę po Ciebie zajechać. Napisz mi skąd startujesz to się zgadamy co do godziny. Ja mam samochód na parkingu strzeżonym koło Orlenu przy piątkowskiej No to spoko, powiedzmy o 15.30-15.40 przed wjazdem na ten parking. Ja poruszam się B6 na tablicach FG
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miejmy nadzieję, że będzie trochę miejsca, tydzień temu przecież już -2 zielony nawet się powoli zapełniał, no ale taki urok nadchodzących świąt ja mam nadzieje ze dojadę jakoś że was znajdę Do King Crossa dojedziesz na luzie, najtrudniej znaleźć zjazd na poziom -2 jak już będziesz na miejscu. Widziałem że szukasz "przewodnika" po Poznaniu, ja będę jechał z Winograd więc powiedzmy, że "po drodzę" mogę po Ciebie zajechać. Napisz mi skąd startujesz to się zgadamy co do godziny.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Miejmy nadzieję, że będzie trochę miejsca, tydzień temu przecież już -2 zielony nawet się powoli zapełniał, no ale taki urok nadchodzących świąt
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
2. Bardzo możliwe Baartas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja może się pojawię, ale nie obiecuję...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Jak coś to ja mam VAG i jestem w Poznaniu
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Może auto chciało Ci "powiedzieć" nie zapier....dzielaj tak szybko w takich warunkach tzw. bezpieczeństwo czynne
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tak jak Daniel w ten weekend jestem w Poznaniu (tylko nie wiem czy dam radę się pojawić w niedzielę o 16), a w następny weekend śmigam do FG
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bart-S ma chyba wszystko obcykane jeżeli chodzi o mody w A4
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota i do zobaczenia następnym razem
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok 16 KC -2, do zobaczenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja również mogę się pojawić
-
Polecane opony zimowe
Continental ContiWinterContact TS850 - na razie mogę powiedzieć że są głośne, własności jezdne i inne parametry będę mógł ocenić jak trochę więcej pojeżdżę na nich w zimowych warunkach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja w sumie też mam wolną niedzielę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dołączam się do pytania, bo niedawno kupiłem jedną w tesco i po dosłownie jednym użyciu jest do wyrzucenia
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Vario pisał że ma duże auto A tak na poważnie, jestem nowym członkiem klubu i jak na razie mam za sobą jeden spot, ale z tego co słyszałem to ostatnio trochę spoty "podupadły" i rzadko zdarza się większa liczba osób. Pewnie dlatego, że pogoda jednak nie zachęca, a poza tym ciężko jest zgrać większą liczbę osób w jednym czasie... Może na wiosnę sytuacja się poprawi
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Zgadzam się, że stać w mrozie tam nie jest przyjemnie i nie chcę postulować o jakieś zmiany miejsca spotkań, ale będąc na ostatnim spocie z tego co zrozumiałem to i tak spotkanie odbywa się w kawiarni w centrum handlowym, natomiast jak się czeka na innych członków klubu zawsze można posiedzieć w samochodzie, takie tylko moje zdanie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Aha już się domyślam o co chodzi :wink:
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja tydzień temu jak byłem to jednak wjechałem na dół. Niestety w tym tygodniu nie bardzo mogę być, może następnym razem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie potrzebuję pomocy przy montażu RNS-E, powiem szczerze, że nie czuje się na siłach aby samemu to zamontować (przejść z 1 DIN na 2 DIN) i wykonać kodowanie VAGiem, poza tym nie mam za bardzo gdzie tego zrobić, bo mieszkam w bloku, a na ulicy raczej nie chcę rozkręcać połowy auta. Czy ktoś już wykonywał takiego moda i mógłby mi pomóc lub polecić kogoś z Wielkopolski?????
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry A ja przedwczoraj myłem auto :/
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witam z rana :hi: