Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Baartas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Baartas

  1. Dzięki za miłe spotkanie i do następnego
  2. to zróbmy na parkingu w pestce xD ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- Miejmy nadzieję, że będzie trochę miejsca, tydzień temu przecież już -2 zielony nawet się powoli zapełniał, no ale taki urok nadchodzących świąt ja mam nadzieje ze dojadę jakoś że was znajdę Do King Crossa dojedziesz na luzie, najtrudniej znaleźć zjazd na poziom -2 jak już będziesz na miejscu. Widziałem że szukasz "przewodnika" po Poznaniu, ja będę jechał z Winograd więc powiedzmy, że "po drodzę" mogę po Ciebie zajechać. Napisz mi skąd startujesz to się zgadamy co do godziny. Ja mam samochód na parkingu strzeżonym koło Orlenu przy piątkowskiej No to spoko, powiedzmy o 15.30-15.40 przed wjazdem na ten parking. Ja poruszam się B6 na tablicach FG ale o który parking Ci chodzi ? ten mój parking jest na Mieszka I, wjazd jest od głównej ulicy przy światłach na przeciwko osiedla przyjaźni Ok już się dogadaliśmy . Do zobaczenia na Orlenie o 15.20
  3. to zróbmy na parkingu w pestce xD ---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:36 ---------- Miejmy nadzieję, że będzie trochę miejsca, tydzień temu przecież już -2 zielony nawet się powoli zapełniał, no ale taki urok nadchodzących świąt ja mam nadzieje ze dojadę jakoś że was znajdę Do King Crossa dojedziesz na luzie, najtrudniej znaleźć zjazd na poziom -2 jak już będziesz na miejscu. Widziałem że szukasz "przewodnika" po Poznaniu, ja będę jechał z Winograd więc powiedzmy, że "po drodzę" mogę po Ciebie zajechać. Napisz mi skąd startujesz to się zgadamy co do godziny. Ja mam samochód na parkingu strzeżonym koło Orlenu przy piątkowskiej No to spoko, powiedzmy o 15.30-15.40 przed wjazdem na ten parking. Ja poruszam się B6 na tablicach FG
  4. Miejmy nadzieję, że będzie trochę miejsca, tydzień temu przecież już -2 zielony nawet się powoli zapełniał, no ale taki urok nadchodzących świąt ja mam nadzieje ze dojadę jakoś że was znajdę Do King Crossa dojedziesz na luzie, najtrudniej znaleźć zjazd na poziom -2 jak już będziesz na miejscu. Widziałem że szukasz "przewodnika" po Poznaniu, ja będę jechał z Winograd więc powiedzmy, że "po drodzę" mogę po Ciebie zajechać. Napisz mi skąd startujesz to się zgadamy co do godziny.
  5. Miejmy nadzieję, że będzie trochę miejsca, tydzień temu przecież już -2 zielony nawet się powoli zapełniał, no ale taki urok nadchodzących świąt
  6. 2. Bardzo możliwe Baartas
  7. Ja może się pojawię, ale nie obiecuję...
  8. Jak coś to ja mam VAG i jestem w Poznaniu
  9. To z góry uprzedzam, że w sklepach, jak to przed świętami jest MNÓSTWO ludzi i radzę zarezerwować sobie dwa razy więcej czasu niż się planuje!!
  10. Może auto chciało Ci "powiedzieć" nie zapier....dzielaj tak szybko w takich warunkach tzw. bezpieczeństwo czynne
  11. Ja tak jak Daniel w ten weekend jestem w Poznaniu (tylko nie wiem czy dam radę się pojawić w niedzielę o 16), a w następny weekend śmigam do FG
  12. Bart-S ma chyba wszystko obcykane jeżeli chodzi o mody w A4
  13. Dzięki za spota i do zobaczenia następnym razem
  14. ok 16 KC -2, do zobaczenia
  15. Ja również mogę się pojawić
  16. Continental ContiWinterContact TS850 - na razie mogę powiedzieć że są głośne, własności jezdne i inne parametry będę mógł ocenić jak trochę więcej pojeżdżę na nich w zimowych warunkach
  17. Ja w sumie też mam wolną niedzielę
  18. Dołączam się do pytania, bo niedawno kupiłem jedną w tesco i po dosłownie jednym użyciu jest do wyrzucenia
  19. Vario pisał że ma duże auto A tak na poważnie, jestem nowym członkiem klubu i jak na razie mam za sobą jeden spot, ale z tego co słyszałem to ostatnio trochę spoty "podupadły" i rzadko zdarza się większa liczba osób. Pewnie dlatego, że pogoda jednak nie zachęca, a poza tym ciężko jest zgrać większą liczbę osób w jednym czasie... Może na wiosnę sytuacja się poprawi
  20. Zgadzam się, że stać w mrozie tam nie jest przyjemnie i nie chcę postulować o jakieś zmiany miejsca spotkań, ale będąc na ostatnim spocie z tego co zrozumiałem to i tak spotkanie odbywa się w kawiarni w centrum handlowym, natomiast jak się czeka na innych członków klubu zawsze można posiedzieć w samochodzie, takie tylko moje zdanie...
  21. Aha już się domyślam o co chodzi :wink:
  22. Ja tydzień temu jak byłem to jednak wjechałem na dół. Niestety w tym tygodniu nie bardzo mogę być, może następnym razem.
  23. Panowie potrzebuję pomocy przy montażu RNS-E, powiem szczerze, że nie czuje się na siłach aby samemu to zamontować (przejść z 1 DIN na 2 DIN) i wykonać kodowanie VAGiem, poza tym nie mam za bardzo gdzie tego zrobić, bo mieszkam w bloku, a na ulicy raczej nie chcę rozkręcać połowy auta. Czy ktoś już wykonywał takiego moda i mógłby mi pomóc lub polecić kogoś z Wielkopolski?????
  24. Bry A ja przedwczoraj myłem auto :/
  25. witam z rana :hi:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.