Treść opublikowana przez Baartas
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Panowie mam pytanie co do wymiany zwykłych żarówek postojówek na LED, czy takie będą odpowiednie?? Chodzi mi o to czy nie będzie zbyt duża różnica pomiędzy nimi (bo będą dość jasno świecić) a światłami mijania (nie mam ksenonów)?? LED CAN BUS H6W BAX9S H5W BA9S 9 SMD SZ-N JAFRA (2881540944) - motoAllegro
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja też się piszę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmmm ja swoją mam, chyba że były dwie... Podaj mi PIN na PW. Poszło na PW
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Hmmm ja swoją mam, chyba że były dwie...
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
U mnie sąsiedzi z góry jak szurają meblami wieczorem, to znaczy że urządzają karaoke do 3
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie ma to jak czysta wódeczka byle była zimna ale jackiem też nie pogardzę
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja już mam porobione zapasy i rudej i czystej
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Również życzę wszystkim wesołych, zdrowych, spokojnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt no i niech wasze i nie tylko dobrze się sprawowały
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja na trasie Poznań-Skwierzyna mijałem chyba ze 4 b5 w kombi i większość na numerach PSZ ale żadna nie miała ramek
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to rzeczywiście bo ja lecę 92. W takim razie szerokości i Wesołych
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja też na wschód jutro ... .. w końcu kawałek dalej A2 ... A ja jutro na północ śmigam i również Wesołych Świąt i Do Siego Roku Ja jadę na północny zachód więc może spotkamy się na trasie Nasuwają mi się dwa pytania w związku z tą akcją: 1. Jakie mają ceny w ASO czy po uwzględnieniu tego rabatu nadal będzie drogo czy jednak cena z rabatem jest już konkurencyjna do innych źródeł części. 2. Jakie tam są stany magazynowe, czy na zasadzie jeden komplet klocków i bańka oleju czy jednak jest "trochę" więcej części. Z ASO (i to właśnie tego) korzystałem raz ale to udało mi się wymienić cewki w ramach akcji naprawczej więc koszty wyniosły 0 zł, więc nie wiem jakie tam są orientacyjne ceny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to się popisał
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
No to teraz czas na hamulce ostatnio na spocie tyle o tym mówiłeś, że seryjne są słabe i mój zaczął jakoś gorzej hamować
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to nie na forum przesiadujesz, tylko ucz się do sesji
-
[B7 BLB] Lakier czarna perła-Bixy,LedyA6C6,FK..
Super masz te LEDy z tyłu . Gratuluje modzika
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dokładnie, dlatego oprócz telefonu jak idę do roboty chodzi ze mną ładowarka . Kupując ten telefon byłem świadomy słabej baterii, jednak jego możliwości i funkcjonalność zdecydowały o zakupie smartfona. Choć powiem szczerze, że zawsze byłem zwolennikiem najnormalniejszych telefonów z klawiaturą i zwykłym ekranem.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja mam galaxy s plus trochę droższy (choć można dostać w takiej samej cenie jak Ace 2 jak dobrze się poszukać) i jestem mega bardzo zadowolony oprócz jednej jedynej sprawy. Bateria to porażka, mi trzyma jeden dzień (tak wiem to smartfon zwłaszcza, że mój jest podłączony do neta 24h na dobę i co 5 minut synchronizuje się z pocztą) ale takie uroki smartfona i ich wyświetlaczy i ciągłego dostępu do neta.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Najważniejsze to szybkie działanie i uruchomienie jak największej ilości możliwych źródeł informacji.... memory 5.... Miron i wszystko jasne A tak na serio to dobry ten patent z telefonem, trzeba tylko pamiętać żeby co jakiś czas go ładować ---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ---------- Myślę raczej że telefon namierzyli na podstawie logowania się do podstacji telefonii komórkowej i na tej podstawie zawężyli obszar poszukiwań samochodu
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Dobrze że wszystko dobrze się skończyło i z samochodem i Ty nie odniosłeś poważnych obrażeń w dzisiejszej kolizji. Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Nie napisali przyczyny nie zatrzymania się do kontroli kierowcy audi... z tego co wiem to Miron zgłosił na policji kradzież więc po VIN-ie powinni dojść, gdyby to było jego.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
"[..]Przez Poznań trwa pościg za samochodem Audi, który nie zatrzymał się do kontroli [...]" Pościg na ulicach Poznania: rozbito radiowóz - epoznan.pl - Pierwszy Portal Poznania Kto uciekał przed policją i nie zatrzymał się do kontroli??
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Super maszyna, tylko pogratulować samochodu, pięknie chodzi to V8 Miło było poznać, mam nadzieję, że jeszcze kiedyś zawitasz u nas w Poznaniu
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Bardzo współczuję i życzę żeby auto się znalazło, a winnych spotkała surowa kara!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ok no to ja się przyznaję, że zrobiłem małą fotorelację z odpalania S4 <br /><br /> Ochroniarz bał się podejść, że S4 go wciągnie - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00