Treść opublikowana przez RED
-
jak wykonać instalacje elektryczną Halogenów
Jak w temacie: moze ktos z forumowiczów opisac w skrocie wykonanie instalacji do halogenow przod ?? halogeny mam a włłącznik juz zakupilem . chodzi o podłączenie tego wszystkiego. jakies bezpieczniki jakie kable co z czym i jak połączyc itp. uproszczony schemat podłączenia ?? ( moze byc rysunek w paincie ) skad plus i jak jedno z drugim połączyc. tak zeby halo włączac przełłacznikiem niezaleznie od świateł głownych.??
-
Znaczenie ET Felgi
odkopie troche tamat i zapytam czy felgi 18" ET 38 i szer ( 18x8 1/2 j) to chyba szerokość 8.5 tak ?? czy wejda do A4 B5 czy trzeba jakies dystanse ??
-
ALU 18" czy sie zmieszczą
Pytanko brzmi : czy alufelgi 18" ET 38 szer 8.5 JJ wejdą do A4 B5 czy trzeba bedzie jakies dystanse?? mial moze ktos na forum takie wymiary ??
-
A4 B5 by RED
na gwincie juz mija 2-gi rok i nie narzekam. Autko stabilne szczególnie na max. obnizeniu. nie przechyla ani nie buja gwint ze tak powiem taki w sam raz nie jest kolosalnie twardy ale zbytnio miekki tez nie jest. ogółem jestem zadowolony i smialo moge polecic kazdemu kto szuka gwintu w przystepnej cenie a jednoczesnie dobrego. ---------- Post dopisany 15-12-2012 at 20:56 ---------- Poprzedni post napisany 13-12-2012 at 22:06 ---------- Zapewne po tej operacji niektórzy nazwią mnie Rzeźnikiem albo Rzeźbiarzem :shock: ale cóż :mrgreen: Jako ze dzisiaj miałem troche czasu to prace przy halo delikatnie ruszyły :mrgreen: Póki co tylko prawa strona ale juz cos sie dzieje :-P małe rzeźbienie troche wyciąc tu i tam i cos powstalo :-P wyglada i zapowiada sie obiecująco: A tu juz mała przymiarka :mrgreen: : z powodu braku czasu lewa strona i dokonczenie prawej nastąpi troche pozniej. Mysle ze do konca tygodnia sie jakos wyrobie. :-> Foty z koncowego efektu zapewne zawitają niebawem :hehe:
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Dodaje zdjęcia, sorry że tak późno. http://s16.postimage.org/7eo6m04ld/DSC00233.jpg <br /><br /> http://s11.postimage.org/a9jmqotu7/DSC00234.jpg <br /><br /> http://s8.postimage.org/pcea7vztd/DSC00235.jpg <br /><br /> a jak tam podłaczenie szyberdachu ?? są jakies problemy ?? masz moze rozpiske jakas jak to ogarnąć?
-
A4 B5 by RED
no przeciez nie ma innej opcji ---------- Post dopisany 05-12-2012 at 21:52 ---------- Poprzedni post napisany 28-09-2012 at 17:26 ---------- I znowu zmiana zamiast rurki w miejsce katalizatora wpadła dzisiaj strumiennica :-P ze tak powiem szału nie robi ale przynajmniej znikl juz ten metaliczny dzwięk jak w polonezie :mrgreen: do tego dzisiaj przyszła paczka: 2x ori halogen Valeo audi po lifcie. brak tylko jeszcze ramek halogenów i zaczynamy montaż halogenów poliftowych w zderzaku przedliftowym :mrgreen:
-
[ALL B5] Rezanie i montaż halogenów z polifta w zderzak przedliftowy
wszystko pieknie opisane. teraz czekam na halo i tez bede rzeźbic troche szpachli do plastiku, super glue. powinno wystarczyc. tylko jedna mam pytanko jak jest pozniej z regulacja wysokosci swiecenia halogenów ? maja jakies pokretla do regulacji czy cos ? czy jak bo nie bardzo wiem za bardzo:kwasny:
-
Montaż lampki podsufitki POLIFTOWEJ do przedlifta
Ta lampka ma z tego co wiem inaczej piny I o ile się nie mylę to w tym wątku jest to napisane jak to opanować Możesz spróbować tak jak my mamy ale gwarancji nie daje że będzie działac kolego może masz rozpiske pinów do tej lampki za cholere nie moge podłączyć szyberdachu może pomożesz dołączam sie do pytania: jak to ogarnąc?? piny lampki sa inaczej no i jeszcze podpięcie szyberdachu przerabial juz to ktos ??
-
montaż czujników cofania zderzak tył
mysle kupic zestaw z allegro. czekam na foto dzieki z góry:thumbup1:
-
montaż czujników cofania zderzak tył
jak mam rozumiec ze na gorąco podgrzac ?? co do montazu to jak je ustawic zeby byly równolegle jakies podkładki dorabiales czy cos ?? masz moze jakies foto jak to wyglada?? wrzuc jakbys mogł.
-
montaż czujników cofania zderzak tył
pytanie brzmi: czy montowal ktos z forumowiczów czujniki cofania w swojej A4 w zderzaku bez listwy pod czujniki ?? jakie miejsce wybrac na montaz czy na dokladce zderzaka czy w zderzaku ?? prosze o pomoc. moze jakis opisik??
-
A4 B5 by RED
no z tego wszystkiego to tylko klimy brak i bylby komplet i mysle ze na przyszly sezon tez ogarne jakies 18" a poki co to pozostaje tak jak jest
-
dioda zamkniecia drzwi
witam mam pytanie moze ktos sie na tym zna. kupilem boczki drzwi i jest tam dioda sygnalizujaca ich zamkniecie. moje pytanie brzmi: jak ją podlączyc i do czego?? iz jest tam tylko 2 kabelki. z góry dziekuje za pomoc
-
A4 B5 by RED
przyznam ze brak klimy troszke ale to troszke doskwiera fajnie by bylo jakby byla - ale nie ma. za to skórzana tapicerka i grzane siedzenia przednie spisuja sie swietnie
- A4 B5 by RED
-
A4 B5 by RED
z 1.8T to sie zgodze przydaloby sie ale ten tez daje rade a 17'' delikatnie pomniejsza rant al mysle ze na przyszly sezon zawita cos wiekszego
-
A4 B5 by RED
WITAM WSZYSTKICH !!! jest to moje piersze Audi ;-) po zakupie wpadlo troche zmian na PLUS ze tak powiem ;-) ale o tym ponizej :-P OGÓLNIE: MODEL: A4 B5 SILNIK: 1.8 MOC: 125KM ROK: 1994/1995 MODY POD MASKĄ: seria ZAWIESZENIE: OBECNIE GWINTOWANE TA-TECHNIC UKLAD HAMULCOWY: seria + ABS KOLA: 15" zima i 17" na lato WYPOSAŻENIE: - 2x el.szyby - el. lusterka - el.szyberdach - wspomaganie kier. - 2xPP. - ABS - centralny zamek + pilot PO MODYFIKACJACH: - 4x el. szyby - gril z czarnym logo AUDI - zawieszenie gwintowane TA-technics - dymione lapmy tylne - lapmy przednie poliftowe czarne - przyciemnione kierunki boczne - chromowane ramki zegarów - podswietlenie wewnatrz LED - podswietlane kratki nawiewu - podswietlenie nog kierowcy i pasazera - dodatkowe podswietlenie bagaznika z prawej strony - czerwone lampki otwarcia drzwi x4 - czarna podgrzewana skórzana tapicerka - trójramienna kierownica - długie prawe lusterko - trój-ramienna kierownica przeszyta czerwona nicią - nowy mieszek skrzyni biegów przeszyty czerwoną nicią - lusterka i klamki w kolorze - no i oczywiscie LPG ;-) Jezeli cos dojdzie między czasie to będę aktualizowal początek tematu na bierząco ;-) poczatkowych zdjec nie mam a obecnny wyglad ponizej ;-) wnętrze: no i z zewnatrz :
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witam mam na imie Mariusz. obecnie jezdze A4 B5 1.8 w sedanie. audi posiadam juz prawie 2 lata.