Treść opublikowana przez bastek93
-
lampa przednja z anglika
audi a4b6 witam wszystkich mam takie pytanie czy z lampy przedniej wersji angielskiej można przerobić na europeiskom , przy moich orginalnych pourywały się uchwyty ale sirodki są dobre a angliki na allegro tanie a jak tak to jak to zrobić i czy się to opłaca pozdrawiam
-
Moje Audi A4/S4
daj jakieś aktualne foty jestem ciekawy jak teraz wyglada
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
niby made in Italy Może wpadnie powietrze i 19 cali w tym roku... kltoooo wieee ;>
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
Z zewnątrz poza dokładkami w kolorze raczej sie nic nie zmieni będe tylko nadal walczył z lakierem Tak się tylko mówi, nic nie będę rezał, niczego zmieniał itp. Posiedzisz trochę więcej na forum, poczytasz, pooglądasz i szybciutko zmienisz zdanie i uwierz, że wiem co mówię hah! w pierwszej kolejności bym chciał troche wnetrze zmienić jakieś półskóry czarny sufit jakieś listwy pomysłów jest sporo zobaczymy ile sie da zrobic
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
Z zewnątrz poza dokładkami w kolorze raczej sie nic nie zmieni będe tylko nadal walczył z lakierem
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
Troche nowości: ' alt='20rqxi9.jpg" alt="20rqxi9.jpg">'>
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
juz sa?
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
naładowałem aparat, jutro skocze na jakąś sesje
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
jeszcze najważniejszy mod! wydech w końcu wisi rowno !
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
nie wiem, wrzuciłem jedno w temat
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
haha nie zauwazylem ;D
-
[B5 AVG+] Black and Red Avant by kamien - RH ZW3 on board :)
bardzo ładna pamiętam z Pabianic i z kaloryfera P.S do dziś sobie pluje w brode że nie pobrałem od Ciebie RH bo kiedys mi sie nawineły chyba na alledrogo
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
coś foty nie stroją wrzuciłem jedno w temat
-
Stanced Fake S4 Avant - Nowy właściciel
Zapomniałeś w modach dopisać: przepalony wydech, świst a'la garrett
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
Kozacka! felunek 18 czy 19?
-
[B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3
ahhh... bardzo zazdroszcze! powodzenia
-
[A4 b6 AVF] SPRINTBLUE / S4 facelift / AVUS III
bardzo ładna:wink: !
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
okej
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
a w czym popełniłem błąd? jestem tu nowy i jeszcze sie troche gubie fotek więcej będze w ciągu najbliższych dni bo chwilowo stoi na wymianie rozrządu
-
[B6 BDV] Audi A4 B6 2.4 V6 by Bastek NOWE KOŁA
Cześć! Miesiac temu zakupilem swoje drugie A4 tym razem z silnikiem 2.4 V6 BDV 170KM Auto jeszcze chwilowo na zimowych stalówkach ale w najbliższych planach są 18' z Audi RS4 B7 w czarnym kolorze Chwilowo nie ma czym sie jeszcze chwalic ale wstawiam jedną fotke zrobioną na szybciora Samochód kupiony w salonie w Poznaniu pod koniec 2002r. W 2007r został kupiony przez Pana Lekarza który do samego końca serwisował je w ASO Odrazu po kupnie został wymieniony rozrząd olej i filtry Modyfikacje: Koła: wzór RS4 B7 czy S-Line (jak kto woli) 18 cali Opony: Nankang Ultra Sport NS-II 225/40/18 Sprężyny: Weitec -5cm Środki lamp pomalowane na czarno Ramka grilla i zderzaka pomalowane na czarno Xenon 6000K Polerka: Pasta G3 + wosk Poorboy Red+ na specjalne okazję Detailer Shiny Garage Almnond Quick Detailer Dalszych planów mnóstwo! w pierwszej kolejności nowe sprzegło i dwumas
-
czyszczenie podsufitki
Witam jakie znacie preperaty/domowe sposoby tak aby za jakis czas podsufitka nie spadła na głowe? dzieki za odp
-
Jak usunąć super glue z lakieru?
Witam! Pewnego dnia na parkingu przy szkole zostawiłem auto, jakiś (niecenzuralne słowo) ukradł mi znaczki z tylnej klapy (A4 i 1.9 TDI) i to była najlepsza okazja zeby dowiedzieć sie że poprzedni właściciel mądra głowa przykleił je na super glue... ;/ zostałem bez znaczków i z klejem na lakierze próbowałem usuwać od lakieru do paznokci po różnego rodzaju rozpuszczalniki, troche udało sie usunac ale wieksza czesc została w ruch poszedł papier wodny po godzinie docierania z potem na czole ślad po kleju od jednego znaczka znikł ale zostałem z delikatnymi ryskami od papieru ;/ moje pytanie: jakie macie sposoby na klej na lakierze i jaka pasta poradzi sobie z lekkimi ryskami z góry dzieki za odp!
-
Redukcja z 5x100 na 5x112
Takie jak wychodzily w RS6 C5 http://automobilio.info/auto/Audi-RS6-4B,C5.jpg chetnie bym zostawil ale rozstaw nie pasuje ;/
-
Redukcja z 5x100 na 5x112
Witam posiada ktoś taka redukcje? warto cos takiego kupić ? czy lepiej sprzedac felgi i kupic z dobrym rozstawem? dzieki za odp
-
Problem przy odpalaniu TDI
Witam, problem polega na tym ze auto odpala i odrazu gaśnie a gdy wkręce je delikatnie na obroty i przytrzymam kilka sekund chodzi juz normalnie problem pojawia sie tylko na zimnym silniku. Pierwszy raz mi sie coś takiego zdarzyło i nie wiem co jest grane z góry dzieki za odp.