Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

revee19

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. ja ustawiłem tak , że jeden mi na klapę daje, ale to szpilką wystarczy, vaga podepnę ale muszę oryginalny system seven odinstalować i xp zainstalować, a nie wiem skąd mi leci bo nie sprawdzałem.
  2. dzisiaj palę go na zimnym i wskakuje jak na ciepłym także po problemie ale zauważyłem, że jak używam spryskiwaczy to bardzo szybko wycieka mi płyn i leci pod podwozie cieknie mi gdy używam spryskiwaczy można jakoś to uszczelnić ?
  3. mi skacze pasek na rolce od alternatora bo wymieniałem i rolka jest mniejsza ale normalnie chodzi może wymienie kiedyś na tą rolke co miałem kiedyś
  4. pytanko czy można wymieniam wahacz pzredni 1szt., który jest wyrobiony czy trzeba wszystkie? np. prawa strona przód lub obie przednie
  5. najlepiej kupić nowe plastiki z wtyczkami ja kupiłem ostatnio za 20zł za 2szt. i działa wyglądają jak nówki
  6. ogólnie pompę trochę ruszyłem na tych śrubach i nastawnik też poruszyłem i zaczęła lepiej palić
  7. dostałem inny alternator i ten o dziwo zachowuje się poprawnie gostek, który mi sprzedał ten alternator mówił, że jak jeszcze raz przyjadę wymienić alternator to go chyba krew zaleje kupiłem jeszcze światełka na tablicę do tyłu za 20 zł i działa. Ale niestety poszedł mi układ scalony w szybie pasażera nie o puszczę jej i nie podniosę :/
  8. alternator się grzeję prawdopodobnie dlatego, że łożyska trą i trzeba nasmarować
  9. odpala ale długo kręci i dwa razy odpalę i już po akku ---------- Post dopisany 16-10-2012 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 21:23 ---------- Wymieniłem alternator na 90a z forda galaxy i oczywiście ładuje akku ale się bardzo grzeje poprzedni alternator nie działał i chyba rozwalił się przez wadliwą instalację elektryczną jutro sprawdzam połączenie plus i minus od akku. Oczywiście alternator dostałem w zamian za ten zepsuty na szrocie. Jeszcze wczoraj ukręciłem świece nówkę za 35zł lipa musiałem wkręcić starą. Jeżeli to nie instalacja to już nie wiem ale coś jest nie tak.
  10. tak wyłamałem dwie łopatki z wiskozy i ruszałem alternatorem i wyszedł szkoda wiskozy ale innej rady nie ma ni trzeba rozkręcać wirnika
  11. dzięki koleżko jutro działam z VAG dam znać czy coś udało mi się ustalić ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- wymieniłem te dwie duże uszczelki pod nastawnikiem i tą niżej ;p

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.