Treść opublikowana przez revee19
-
oświetlenie tablicy rejestracyjnej - problem ze znalezieniem części
ja kupiłem za 20zł jak nowe
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
z kablem się źle łączy i w tym problem
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
ja ustawiłem tak , że jeden mi na klapę daje, ale to szpilką wystarczy, vaga podepnę ale muszę oryginalny system seven odinstalować i xp zainstalować, a nie wiem skąd mi leci bo nie sprawdzałem.
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
dzisiaj palę go na zimnym i wskakuje jak na ciepłym także po problemie ale zauważyłem, że jak używam spryskiwaczy to bardzo szybko wycieka mi płyn i leci pod podwozie cieknie mi gdy używam spryskiwaczy można jakoś to uszczelnić ?
-
Napinacz paska alternatora
mi skacze pasek na rolce od alternatora bo wymieniałem i rolka jest mniejsza ale normalnie chodzi może wymienie kiedyś na tą rolke co miałem kiedyś
-
Jak sprawdzić stan wahaczy?
pytanko czy można wymieniam wahacz pzredni 1szt., który jest wyrobiony czy trzeba wszystkie? np. prawa strona przód lub obie przednie
-
Podświetlenie tablicy rejestrcyjnej
najlepiej kupić nowe plastiki z wtyczkami ja kupiłem ostatnio za 20zł za 2szt. i działa wyglądają jak nówki
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
ogólnie pompę trochę ruszyłem na tych śrubach i nastawnik też poruszyłem i zaczęła lepiej palić
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
dostałem inny alternator i ten o dziwo zachowuje się poprawnie gostek, który mi sprzedał ten alternator mówił, że jak jeszcze raz przyjadę wymienić alternator to go chyba krew zaleje kupiłem jeszcze światełka na tablicę do tyłu za 20 zł i działa. Ale niestety poszedł mi układ scalony w szybie pasażera nie o puszczę jej i nie podniosę :/
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
alternator się grzeję prawdopodobnie dlatego, że łożyska trą i trzeba nasmarować
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
jak to sprawdzić ?
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
odpala ale długo kręci i dwa razy odpalę i już po akku ---------- Post dopisany 16-10-2012 at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany 15-10-2012 at 21:23 ---------- Wymieniłem alternator na 90a z forda galaxy i oczywiście ładuje akku ale się bardzo grzeje poprzedni alternator nie działał i chyba rozwalił się przez wadliwą instalację elektryczną jutro sprawdzam połączenie plus i minus od akku. Oczywiście alternator dostałem w zamian za ten zepsuty na szrocie. Jeszcze wczoraj ukręciłem świece nówkę za 35zł lipa musiałem wkręcić starą. Jeżeli to nie instalacja to już nie wiem ale coś jest nie tak.
-
[B5 1Z] Alternator-demontaż
tak wyłamałem dwie łopatki z wiskozy i ruszałem alternatorem i wyszedł szkoda wiskozy ale innej rady nie ma ni trzeba rozkręcać wirnika
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
dzięki koleżko jutro działam z VAG dam znać czy coś udało mi się ustalić ---------- Post dopisany at 20:55 ---------- Poprzedni post napisany at 20:54 ---------- wymieniłem te dwie duże uszczelki pod nastawnikiem i tą niżej ;p
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
spróbuje kąt wtrysku jutro odczytać
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
Mam VAG'a ale na systemie seven nie wszystko się da zrobić :/ może mi ktoś podpowie jak kąt wtrysku ustawić ?
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
to mówisz, że kąt wtrysku a jaki powinien być w 1z ?
-
Ciężko odpala , nowe świece i regeneracja rozrusznika, wymieniony alternator
Witam mam problem z moim 1z mianowicie wymieniłem świece wszystkie nowe 140zł, zregenerowałem rozrusznik(wymiana bendix, tulejki, szczotkotrzymacz)- koszt 76zł, kupiłem regulator napięcia 27zł do alternatora aż w końcu wymieniłem cały alternator koszt 130zł. Sprawdziłem czy ładuje mi akku i oczywiście ładował. W poprzednim niestety padły diody i nie ładował akku Wymieniłem 2 uszczelki do pompy wtryskowej verva mi uciekała kosmicznie szybko (cały zestaw 42zł). Wymieniłem filtry powietrza i paliwa oraz kabinowy koszt 90zł. Moje audi a4 b5 95r. niestety ciężko pali czasem zaświeci mi się kontrolka świec żarowych. Przewody dochodzące do świec są bardzo luźno nałożone na tych świecach być może tu tkwi problem. Gdy chcę odpalić to muszę kręcić z 10s nawet dwa razy muszę kręcić aby w końcu zaskoczył. Być może kąt wtrysku trzeba ustawić bo wymieniałem uszczelki w pompie. Proszę o pomoc. Dodam jeszcze, że nawet zmieniałem akku od paska b3 mojego taty. Jego pasek pali na dotyk. A moje audi nie proszę o pomoc.
-
Pompa paliwa
Padła całkiem czy tylko przecieka? mi przecieka i będę musiał kupić uszczelki koszt 40zł gorzej z wymianą bo trzeba trochę czasu i później ustawiać kąt wtrysku VAG-iem ale nie powinno być trudności. Muszę sam wymienić niestety .
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
ja mam 322000 km ;P