Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Grzes88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Dobra ok wymienilem panel o odpowiednich numerach i lipa jak podlacze wszystkie kostki nic nie dziala a jak podlacze tylko pierwsza dmucha jak glupie i do tego nie dziala wyswietlacz ani jede ani drugi
  2. Dzieki ci dobry czlowieku za niepotrzebne komentarze wez pod uwage tez to ze sa to stare watki i rzadko kto do nich wraca a ten ktory mi podales przestudiowalem juz kilka razy i gdyby dalo sie cos z tym zrobic uwierz ze bym zrobil... a vagiem przestawie te parametry zeby bylo ok? A co do czsu to poswiecilem go troche zeby poszukac i przewaznie co pisza ludzie to o klapkach silniczkach i nagrzewnicy.. a moim zdaniem to takie fora powstaja wlasnie zeby pomoc komus jak ma problem....a jesli te numery seryjne roznia sie tylko ostatnia litera?
  3. To wiem ale chodzi mi o numery modelu nie wiem jak to dokladnie okreslic dokladnie to mialem 5HB006500-11 8D0820043H i wymienilem na 5HB007608-00 8LO820043B czy ma to jakies znaczenie a co do przyciskow to fakt roznia sie mialem wklesle te od temperatury i nawiewow a te sa wypukle... prosze o pomoc jestem laikiem w tych sprawach
  4. A mam takie pytanie czy panel klimatronika a dokladnie te cyferki i literki maja jakies znaczenie?
  5. Moze powtorze temat ale potrzebuje pomocy:dontknow: chodzi o to ze klimatronik wogole nie dziala:sad: mam a4 b5 1,9 tdi 1996 rok. Problem polega na tym,ze nie wiem co jest przyczyna juz... Wymienilem panel nawet bo ponoc jest to najczestrza przyczyna... wszystkie polaczenia w kablach ok.. i dalej nic.:think2:a takie pytania dwa mam czy slabe napiecie akumulatora ma wplyw na dzialanie klimatronika i czy bledy usune tylko komputerowo? Z gory dzieki za pomoc
  6. Grzes88 odpowiedział(a) na Hugo temat w Audi A4 B5
    A jak w punkcie 1c sa bledy to tylko komputerowo je usune?? I mam jeszcze jedno pytanie czy slabe napiecie akumulatora ma wplyw na dzialanie klimatronika?
  7. ale mi nic nie szarpie poprostu gasnie i jest problem z odpaleniem potem... jak postoi z kilka minut to odpali ale z problemem...
  8. Potrzebuje pomocy problem polega na tym ze auto gasnie w trakcie jazdy wczesniej nie mialem zadnych problemow auto palilo jak zloto nic sie nie dzialo a teraz ciezko pali z rana wlasnie, komputer nie pokazuje bledow, parametry dobrze ustawione, co moze byc przyczyna?? czy moze byc tak ze zapowietrza sie poprzez filtr paliwa??nie mam pojecia co moze byc przyczyna.. prosze o pomoc Proszę zapoznać się z regulaminem i nauczyć się pisać temat, bo temat w Twoim stylu "Mam problem z autem" o niczym nas nie informuje, a problem to tu prawie "każdy" ma. - temat poprawiony/chudineze
  9. Potrzebuje pomocy problem polega na tym ze auto gasnie w trakcie jazdy:shock3: wczesniej nie mialem zadnych problemow auto palilo jak zloto nic sie nie dzialo a teraz ciezko pali z rana wlasnie, komputer nie pokazuje bledow, parametry dobrze ustawione, co moze byc przyczyna?? czy moze byc tak ze zapowietrza sie poprzez filtr paliwa??:eusathink:nie mam pojecia co moze byc przyczyna.. prosze o pomoc
  10. Grzes88 odpowiedział(a) na Grzes88 temat w Audi A4 B5
    dosc mocno wlasnie przecieka i tez myslalem ze chyba jednak uszczelnie
  11. Grzes88 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam czy posiada ktos pompe wtryskowa do audi a4 z 1996 roku silnik 1,9 tdi?? pilnie jest potrzebna
  12. Witam potrzebuje lampy do audi a4 96 rok z kierunkami na zarowki h7+h1 i swiatlami przeciwmglowymi
  13. potrzebuje zawor n75 do audi a4 1.9 tdi 1996rok
  14. Potrzebuje elektrozawór n75 do audi a4 1.9 tdi z 96r pilnie!!!
  15. Witam wszyustkich serdecznie!!

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.