-
klimatronik
Dobra ok wymienilem panel o odpowiednich numerach i lipa jak podlacze wszystkie kostki nic nie dziala a jak podlacze tylko pierwsza dmucha jak glupie i do tego nie dziala wyswietlacz ani jede ani drugi
-
klimatronik
Dzieki ci dobry czlowieku za niepotrzebne komentarze wez pod uwage tez to ze sa to stare watki i rzadko kto do nich wraca a ten ktory mi podales przestudiowalem juz kilka razy i gdyby dalo sie cos z tym zrobic uwierz ze bym zrobil... a vagiem przestawie te parametry zeby bylo ok? A co do czsu to poswiecilem go troche zeby poszukac i przewaznie co pisza ludzie to o klapkach silniczkach i nagrzewnicy.. a moim zdaniem to takie fora powstaja wlasnie zeby pomoc komus jak ma problem....a jesli te numery seryjne roznia sie tylko ostatnia litera?
-
klimatronik
To wiem ale chodzi mi o numery modelu nie wiem jak to dokladnie okreslic dokladnie to mialem 5HB006500-11 8D0820043H i wymienilem na 5HB007608-00 8LO820043B czy ma to jakies znaczenie a co do przyciskow to fakt roznia sie mialem wklesle te od temperatury i nawiewow a te sa wypukle... prosze o pomoc jestem laikiem w tych sprawach
-
klimatronik
A mam takie pytanie czy panel klimatronika a dokladnie te cyferki i literki maja jakies znaczenie?
-
klimatronik
Moze powtorze temat ale potrzebuje pomocy:dontknow: chodzi o to ze klimatronik wogole nie dziala:sad: mam a4 b5 1,9 tdi 1996 rok. Problem polega na tym,ze nie wiem co jest przyczyna juz... Wymienilem panel nawet bo ponoc jest to najczestrza przyczyna... wszystkie polaczenia w kablach ok.. i dalej nic.:think2:a takie pytania dwa mam czy slabe napiecie akumulatora ma wplyw na dzialanie klimatronika i czy bledy usune tylko komputerowo? Z gory dzieki za pomoc
-
Kody climatronika Audi A4 B5
A jak w punkcie 1c sa bledy to tylko komputerowo je usune?? I mam jeszcze jedno pytanie czy slabe napiecie akumulatora ma wplyw na dzialanie klimatronika?
-
Auto gaśnie w trakcie jazdy.
ale mi nic nie szarpie poprostu gasnie i jest problem z odpaleniem potem... jak postoi z kilka minut to odpali ale z problemem...
-
Auto gaśnie w trakcie jazdy.
Potrzebuje pomocy problem polega na tym ze auto gasnie w trakcie jazdy wczesniej nie mialem zadnych problemow auto palilo jak zloto nic sie nie dzialo a teraz ciezko pali z rana wlasnie, komputer nie pokazuje bledow, parametry dobrze ustawione, co moze byc przyczyna?? czy moze byc tak ze zapowietrza sie poprzez filtr paliwa??nie mam pojecia co moze byc przyczyna.. prosze o pomoc Proszę zapoznać się z regulaminem i nauczyć się pisać temat, bo temat w Twoim stylu "Mam problem z autem" o niczym nas nie informuje, a problem to tu prawie "każdy" ma. - temat poprawiony/chudineze
-
Długo kręci gdy zimny, a kąt wtrysku ustawiony na 49-51
Potrzebuje pomocy problem polega na tym ze auto gasnie w trakcie jazdy:shock3: wczesniej nie mialem zadnych problemow auto palilo jak zloto nic sie nie dzialo a teraz ciezko pali z rana wlasnie, komputer nie pokazuje bledow, parametry dobrze ustawione, co moze byc przyczyna?? czy moze byc tak ze zapowietrza sie poprzez filtr paliwa??:eusathink:nie mam pojecia co moze byc przyczyna.. prosze o pomoc
-
Pompa paliwa
dosc mocno wlasnie przecieka i tez myslalem ze chyba jednak uszczelnie
-
Pompa paliwa
Witam czy posiada ktos pompe wtryskowa do audi a4 z 1996 roku silnik 1,9 tdi?? pilnie jest potrzebna
-
Lampy bosch do przedlifta oraz kierunki- prośba o pomoc!!!
Witam potrzebuje lampy do audi a4 96 rok z kierunkami na zarowki h7+h1 i swiatlami przeciwmglowymi
-
Zawor n75
potrzebuje zawor n75 do audi a4 1.9 tdi 1996rok
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Potrzebuje elektrozawór n75 do audi a4 1.9 tdi z 96r pilnie!!!
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszyustkich serdecznie!!
Grzes88
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta