Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Auto gaśnie w trakcie jazdy.


Grzes88

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje pomocy problem polega na tym ze auto gasnie w trakcie jazdy wczesniej nie mialem zadnych problemow auto palilo jak zloto nic sie nie dzialo a teraz ciezko pali z rana wlasnie, komputer nie pokazuje bledow, parametry dobrze ustawione, co moze byc przyczyna?? czy moze byc tak ze zapowietrza sie poprzez filtr paliwa??nie mam pojecia co moze byc przyczyna.. prosze o pomoc

Proszę zapoznać się z regulaminem i nauczyć się pisać temat, bo temat w Twoim stylu "Mam problem z autem" o niczym nas nie informuje, a problem to tu prawie "każdy" ma. - temat poprawiony/chudineze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli gasnie w czasie jazdy to nie bedzie to broblem w cofaniu sie paliwa.

kiedys w AFNie miałem taki problem - winny był przekaźnik swiec żarowych i kontaktu ze sterownikiem znajduje sie w komorze ECU na podszybiu. nie pamietam dokładnego oznaczenia jego... kupiłem ori w ASO wymieniłem i z bani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodze sie.Mialem niejednokrotnie przypadek ze cieklo z krocca w deklu nastawnika(tam gdzie dwie podkladki miedziane).Jechał sobie nagle szarpał gasł trzeba było krecic 15sekund odpalal.I za 5km znow gasł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja popieram SotoM jeżeli auto gaśnie bez słabnięcia, dławienia itp. to będzie to wina elektryki, sprawdź przekaźnik od pompy i od świec żarowych, popraw jeszcze masę zaworu STOP przy pompie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym odświeżyć temat. 

Otóż mam podobny problem. Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów auto nagle gaśnie. Kilka razy muszę pokręcić i z trudem odpali i znowu kilkadziesiąt kilometrów i jest podobnie. Zdarzy się, że odpali, na luzie dam gazu i zaraz gaśnie...

Czy ktoś pomoże lub miał ten sam problem? Mam nadzieję, że to nie pompa lub pompowtryski ;/ 

Dodam, że po zakupie we wrześniu filtr był zmieniany 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...