Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wujekgizmo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Bardziej chodziło o to by ktoś, kto się zna jak najszybciej podał numery części, żebym zamówił bo się po prostu na tym nie znam. No ale cóż, zawsze znajdzie się ktoś, któremu będzie źle i podobno nie mając czasu jednak odpisze.... Ale tak mnie zmotywowales, że już znalazłem! Bez podziałów. Pozdro
  2. Dzięki, zaraz zamawiam. Pozdro
  3. Witam. U mnie ten sam problem. Od jakiegoś czasu kontrolki świecą bez przerwy. Błędy na załączonej focie. Co muszę wymienić ? Pozdrawiam
  4. Witam. Odświeżę trochę temat, mianowicie chodzi o temperaturę powietrza z nawiewów, od strony kierowcy. Na ustawieniu Lo leci zimne powietrze, a już na 18 stopni leci gorące. Podpinałem kompa, i wyświetliły mi się błędy widoczne na zdjęciu. Podpowiedzcie co wymienić i w którym miejscu się to znajduje.( Wiem, że gdzieś w temacie bym to znalazł, ale mało czasu ). Im szybciej zakupie i zabiorę się za wymianę tym lepiej. Z góry dzięki i pozdrawiam
  5. Witam. Mam problem z klimą, otóż od strony pasażera jest wszystko ok, a od kierowcy dmucha tylko gorące powietrze. Podpiąłem pod komputer i pokazało taki błąd poniżej. Czy ktoś wytłumaczy co wymienić I jak się dostać do owej części? ? pozdrawiam
  6. Witam. A czy ktoś mógłby pomóc mi czy mam czujniki zużycia tył?
  7. Dzieki ! Mam jeszcze pytanie. Jeśli chciałbym swap na przód 320mm, to jaki koszt u Ciebie za części tj. Tarcze zimmermann, klocki Ferodo, jarzma i zaciski? Pozdrawiam.
  8. I Dzieki ! Pozdrawiam
  9. Witam, czy mógłbym prosić o określenie jakie mam tarcze? Z góry dzięki. Pozdrawiam WAUZZZ8E13A260355
  10. Witam. Chciałbym odświeżyć temat. Otóż mam podobny problem. Po przejechaniu kilkudziesięciu kilometrów auto nagle gaśnie. Kilka razy muszę pokręcić i z trudem odpali i znowu kilkadziesiąt kilometrów i jest podobnie. Zdarzy się, że odpali, na luzie dam gazu i zaraz gaśnie... Czy ktoś pomoże lub miał ten sam problem? Mam nadzieję, że to nie pompa lub pompowtryski ;/ Dodam, że po zakupie we wrześniu filtr był zmieniany
  11. Witam wszystkich. Mam na imię Miłosz i pochodzę z Golubia-Dobrzynia (kuj-pom). Ćwierćwiecze na karku, a od sierpnia właściciel swojej pierwszej Audi. Wczesniej jezdzilem VW vento 1.9 TD i Seat Alhambra 2.0T. Pozdrawiam klubowiczów : )

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.