Treść opublikowana przez ione
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Zaraz popatrzę - dzięki - jade po przełącznik już dziś - jak przyjadę to napiszę co zmajstrowałem ---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 11:29 ---------- W radiu nic nie mam do ustawiania z takich rzeczy - natomiast wmontowanie przełącznika znów zwraca mi to samo co wcześniej. Do tego nie działają mi przednie światła do jazdy dziennej - tylko pozycje - te po bokach lini świetlnej - jak włączyłem drl led to mi w trybie auto i 0 włączyły się po środku lini świetlnej ale także odrazu włączyły światła drogowe ---------- Post dopisany at 16:05 ---------- Poprzedni post napisany at 16:04 ---------- A i jak włączam postojowe to nic mi z przodu nie wyświetla
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Mam tylko concerta - pisałem do Ciebie, że dopiero będę instalował.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Czyli ten komunikat może być tego przyczyną?
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Tak też próbowałem - domyślam się, że przyczyną może być brak zainstalowanego przełącznika z auto, ale czy wtedy zwracany byłby błąd czujnika? To chyba dziwne. Dopiero jutro jadę po przełącznik wtedy wszystko się wyjaśni, choć wolał bym wiedzieć wcześniej.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
No właśnie nie mam ---------- Post dopisany at 08:51 ---------- Poprzedni post napisany at 08:47 ---------- A przy can gateway nie trzeba czegoś zmienić - jest tam coś takiego jak instalation list - pokaże na przykłądzie HIGHT BEAM - HIGH Beam ASSIST
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
No właśnie w tym problem - bo mam tak ustawione - Byte 22 Bit 0 na 1, Byte 06 w Hex na AF, choć jak przestawie BYTE 5 Bit 6 na 1 to zwraca mi high beam assistant not instaled.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Chodzi o to że mam zastępczą kostkę i nie mam oznaczenia. Musiał bym je mieć na czujniku - a tam nie widze. Pytanie czy na zdjęciu ten czerwony kabelek to rzeczywiście 12 V czy sygnał. Znalazłem wtyczkę - dzieki:) http://img04.taobaocdn.com/bao/uploaded/i4/T1LWSHXgFmXXaUZxra_091326.jpg
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
Mam pytanie co do tych pinów od czujnika - sa 3 - ale od której strony liczysz patrząc na zdjęcie http://img37.imageshack.us/img37/3668/sensork.jpg Chodzi mi o to gdzie jest pin sygnałowy?
-
Doposażenie Audi A4 B8 w Audi Hold Assist (AHA)
A dało by się jakoś włączyć tą funkcję bez przełącznika za pomocą interfejsu?
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Mam pytanie - te spoty to jeszcze aktualne? Bo chętnie bym się wyrwał gdzieś
-
[caga] audi a4 b8 - black pearl
Opis i zdjęcia zmienie - tylko jak będę miał troszke więcej czasu
-
[caga] audi a4 b8 - black pearl
Właśnie zbieram fundusze na MMI i Xenonki. Szukam właśnie MMI w dobrej cenie Jak znajdę, albo znajdzie się ktoś kto sprzeda po dobrej cenie chętnie kupię. A co do opisów - powstaną oczywiście ale dziś tylko tak na szybko.
-
[caga] audi a4 b8 - black pearl
- Nowicjusz - wątek powitalny
Witajcie!!! Właśnie stałem się nabywcą A4 B8 Avant. Już niedługo prześlę fotki - tylko poczekam na ładniejszą pogodę Pozdrowienia dla wszystkich posiadaczy A4;) - Nowicjusz - wątek powitalny