-
1.8 T Avant
o to chodzi, że nie ma z nią ani jednego problemu. Auto systematycznie przeglądane w serwisie. Jedyny problem to brak czasu na jazdę w tym roku zacząłem bawić sie w przeróbki kat, koncówki zrobiony rozrząd przed planowanym programem itp.. ale nie wiem czy jest sens pakować kasę w auto którym jeżdżę raz w tygodniu:( a auto wystawiłem z czystej ciekawości czy bedzie zainteresowanie zainteresuje. Przyznam, że ciśnienia na sprzedaż nie mam :decayed:wiec dla tego też dałem taka cene, a nie inna
-
1.8 T Avant
Ślicznotka jak najbardziej jednakże nie mam czasu nią jezdzić stoi cały tydzien nie jeżdżona więc wolał bym sprzedać komuś kto bedzię z niej korzystał w 100 %
-
1.8 T Avant
Szybciej wkręca sie na wysokich obroty= lepsza przyspiecha oraz fajniej słychać turbinkę
-
1.8 T Avant
tak na szybko postaram sie napisać więcej o mojej ślicznotce
-
1.8 T Avant
Witam oto moja ślicznotka Audi A4 B6 1.8T Avant 163 PS Auto sprowadzone w zeszłym roku z Niemiec przeróbki od daty zakupu 1 Założenie instalacji gazowej Lovato 2 Wycięty katalizator - wspawanie downpipe 3 Koncówki wydechów Buzzer 90 Resztę uzupełnie w trakcie Kilka zdjęć Downpipe
-
Nowicjusz - wątek powitalny
jestem tu nowy jak tworzy sie nowe posty ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Jestem szczęśliwym posiadaczem wspaniałego auta Audi A4 B6 1.8t Avant .. Pozdrawiam Marcin