Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

1.8 T Avant

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam oto moja ślicznotka :P

Audi A4 B6 1.8T Avant 163 PS

Auto sprowadzone w zeszłym roku z Niemiec przeróbki od daty zakupu

  1. 1 Założenie instalacji gazowej Lovato
  2. 2 Wycięty katalizator - wspawanie downpipe
  3. 3 Koncówki wydechów Buzzer 90

Resztę uzupełnie w trakcie

b0e34fdb6336ad23gen.jpg

Kilka zdjęć

2566cf64a81d79ca.jpg

9cc2b91f9a95da28.jpg

73dad5b59ab8c1b9.jpg

162924229625778d.jpg

38b6b2234bfb6e44gen.jpg

Downpipe

a8b97781c58e3d4c.jpg

98a3cea01a24aeab.jpg

51badb3b78f835d8gen.jpg

Opublikowano

No Fajnie ale wrzuć więcej fotek oraz jakiś opisik :naughty:

Opublikowano
  • Autor

tak na szybko :P postaram sie napisać więcej o mojej ślicznotce

Opublikowano

Bardzo przyzwoite , daj więcej opisu. Mam pytanko po co robiłeś punkt 2 i co Ci to dało?

Opublikowano
  • Autor

Szybciej wkręca sie na wysokich obroty= lepsza przyspiecha :P oraz fajniej słychać turbinkę

Opublikowano
Już sprzedajesz Audi A4 29500.00 PLN. WARSZAWA - otoMoto.pl

Pewnie zaczęła sprawiać kłopoty :naughty:

Daj spokój, pewnie decyzja podjęta z dnia na dzień :P Wczoraj jeszcze "ślicznotka" a dziś już pod młotek. A mówią, że kobiety są zmienne :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ślicznotka jak najbardziej jednakże nie mam czasu nią jezdzić stoi cały tydzien nie jeżdżona więc wolał bym sprzedać komuś kto bedzię z niej korzystał w 100 % :)

Opublikowano

ojj kolego ślicznotkę już sprzedajesz , jakie problemy są to może pomożemy Ci rozwiązać :decayed: , a tak po za tym naprawdę śliczną masz audiolę

Opublikowano
  • Autor

o to chodzi, że nie ma z nią ani jednego problemu. Auto systematycznie przeglądane w serwisie. Jedyny problem to brak czasu na jazdę w tym roku zacząłem bawić sie w przeróbki kat, koncówki zrobiony rozrząd przed planowanym programem itp.. ale nie wiem czy jest sens pakować kasę w auto którym jeżdżę raz w tygodniu:( :( a auto wystawiłem z czystej ciekawości czy bedzie zainteresowanie zainteresuje. Przyznam, że ciśnienia na sprzedaż nie mam :decayed:wiec dla tego też dałem taka cene, a nie inna :wink:

Opublikowano

Dzięks za odpowiedz .Dzisiaj widziałem ją wystawioną , czy coś z nią nie halo?

Opublikowano
Dzięks za odpowiedz .Dzisiaj widziałem ją wystawioną , czy coś z nią nie halo?

Nawet jeśli coś jest nei halo to chyba nie oczekujesz "szczerej odpowiedzi" ? Oczywiście nie twierdze, ze coś jets nie bardzo z autem, ale takie pytania są tyle warte co pytanie sie, o powód sprzedazy :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.