-
Darmowy dekoder VIN Audi, grupy VAG oraz innych marek - dane techniczne oraz wyposażenie
JohnnyWalker skomentował(a) Hugo wpis na blogu w Darmowy Dekoder VIN Audi, VAG i Inne Marki – Dane Techniczne i WyposażenieWVWZZZ16ZBM122437
-
Sprzedane auto i uszkodzony silnik
Ciekawa sprawa, autor jeździł autem aż 3 miesiące, sprzedał dziada, a ten momentalnie wyzionął. Oczywiście autorowi nic nie grozi bo takie mamy prawo w tym kraju, ale prawda jest dość oczywista, jak ktoś sprzedaje auto po takim czasie to na ogół igła to nie jest. Strach kupować auto w tym kraju...
-
Wada ukryta- wtopa z autem
Kolego i to jest Polska. Jak widzisz w postach powyżej, można kogoś celowo w ch**a zrobić, a i tak będzie wina kupującego Pocieszający jest fakt, że jak auto zacznie się sypać to je podruttujesz i opchniesz z czystym sumieniem
-
Pozdrowienia z Kielc legalizacja wyścigów
Nie bardzo wiem kogo z rzadzacych miało by to obchodzić, tymbardziej w Kielcach
-
Problemy z gazownikiem
LPG forum go głównie miejsce gdzie można sobie klientów pozyskać poprzez wazelinkę "Gaz do 1.6 SR za 2500zł ? chybaś oci***ł, leć do Nikodema i zakładaj za 3500zł, nie warto oszczędzać":grin:
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
Teraz już wiem, że jak będę sprzedawał auto, które bierze poniżej 1l oleju na 1k km to nie będe o tym mówił "no bo producent tyle przewiduje":decayed: C**j że kupujący wyłoży 1-2k na remont:grin:
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
Ogarnijcie się, wiele razy było mówione, że ten zapis jest nic nie wart i sąd będzie miał go głeboko gdzieś
-
może jakaś porada? passat b6
A jak chciałem od Ciebie odkupić b5 to igła niby była:facepalm:
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
Też racja, dlatego ludzie są jeszcze w stanie odsprzedawać 2,5tdi:decayed:
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
Nikt nie karze się chwalić, ale takie cięcie w ch**a to u nas norma. Kiedyś mnie tak oszukała babka co autem 9 lat jeździła:decayed: Powiedziała, że nic oleju nie bierze, a po tygodniu okazało się, ze wciąga 700-800ml na 1k km (nie dymiło, ani nei było wycieków ) Dzwoniłem do niej a ta dalej w zaparte, ze nie możliwe, ona nic nie dolewa itd.
-
POMOCY !!! sprzedalem samochod i teraz mam problem z kupujacym.
2.0 benzyna... coś mi się wydaje, ze doskonale wiedziałeś, ze bierze olej (z czego ten silni słynie) tylko ubrałeś to w odpowiednie słowa, taka norma w naszym kraju:thumbdown:
-
Zbliża się czas rozstania B6 :)
Rav, Niby prawda, tylko szkoda, że jak ktoś chce kupić uczciwie auto to i tak go będą chcieli oszukać, nie ważne czy szuka aut z dolnego czy górnego przedziału cenowego, takie typowe zachowanie handlarzyka-dorobkiewicza...
-
Wycena Audi A6 C5 2.4 Tip
Haha, a6 z przelotem 150k za 10-12k:grin: Biorę 3 odrazu:decayed: Spokojnie autor więcej dostanie jeśli przebieg rzeczywiście jest dobrze udokumentowany, jeśli są kretyni co kupują a6 c5 z 98/99r za 18-20k to czemu by nie taką ?
-
Sposób na montaż tablic rej. Kradzież.
Mnie w życiu już 3 razy skroili tablice:grin: Mam spokój odkąd zanitowałem dziadostwo
-
[B5 AEB] Niezapominajka 1.8T, @UP 22.02.14 !
Pamiętam jak autor kupił to auto, jaki był hejt, że kupił kupe i wszyscy z niecierpliwością czekali na założenie tematu. Już straciłem nadzieję, a tu po tylu miesiącach nagle znajduje temat i...... Kurdę, tyle w aucie do wymiany to nawet ja bym się nie spodziewał, bolid chyba startowo ok. 7k kosztował ? Cóz, przynajmniej masz już jakoś ogarnięte auto:decayed:
JohnnyWalker
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta