Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Maciek1807

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Maciek1807

  1. Audi A4 2.0 TDI 125 KW 2007 grudzień Wyposażenie: -ABS, ESP,ASR - Wspomaganie kierownicy - Immobiliser - Centralny zamek w kluczyku (domykanie + otwieranie szyb z klucza) - Elektryczne szyby przód ,tył -elektryczne ustawianie i podgrzewane lusterka - ciemna podsufitka i wykończenia wnętrza - Climatronik 2 - strefowy - Nawigacja MMI z dużym kolorowym wyświetlaczem + zestaw głośnomówiący + Blotooth + czytnik na 2 karty SD -Tempomat - Multifunkcyjna skórzana kierownica - 8XAIRBAG - czujniki parkowania -Chrom pakiet-relingi -automatyczna wycieraczka podczas cofania -felgi aluminiowe 17 cali -Grzane fotele przód -Pełny Fis kolor -Audi Music Interface (AMI) -Pakiet "Schowek" -Pakiet "Oświetlenie" -Szyberdach -światła ksenonowe długie też -FOTOCHROM-LUSTERKO ŚRODEK a co do zmian to nie wiem jeszcze , muszę porobić parę fotek to może sami coś zaproponujecie <br /><br /> <br /><br /> <br /><br />
  2. A ty wymieniałeś już? Dzwoniłem tam i mi powiedzieli że z wyjęciem pompy i regeneracją koszt 1100 zł plus 2 lata gwarancji - co myślisz o tym?
  3. POMPA OLEJU AUDI A4 A6 PASSAT B6 2.0 TDI (2525602444) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. a co myślisz o tej stronie , warto zmienić wałki u nich , czy może tylko naciągają na kasę Pozdrawiam
  4. A co myślisz o przeprogramowaniu kompa , ponoć 200 KM ma opłaca się to robić , no i mam jeszcze jedno pytanie: Pompa olejowa , a mianowicie czy naprawdę się tak dzieje ze wałki siadają ?
  5. Witam , mam podobną audiczke i też 170 KM , możesz mi powiedzieć jak Twoje autko się zbiera , bo mój coś dopiero od 2,5 - 3 tys. obrotów się zbiera , co innego na autostradzie 230 km/h mam bardzo szybko , ale od zera to nie ma żadnych rewelacji , nie wiem czy ten typ tak ma. Możesz napisać jak Twój się zbiera Pozdrawiam
  6. Witam , posiadam audi A4 B7 z roku 2007 (grudzień) 2.0 TDI 170 KM , autko stało prawie rok w serwisie i pewnie czekało właśnie na mnie jestem drugim właścicielem , poprzedni nabywca przez 3 lata zrobił 235.000 km , autko bardzo dobrze zadbane , środek jak nowy , silnik też ok i cała reszta , wszystko wymieniane i udokumentowane przez serwis audi , a więc problem mam taki bo na 170 KM to trochę słabo idzie , co innego na autostradzie , na drugim lub trzecim biegu to nie ma żadnych emocji , bardziej nudna jazda i bez żadnych osiągnięć , czwarty bieg i piąty to są emocje. Pytanie mam takie czy ten model 170 KM tak ma , bo kolega ma takiego samego 140 KM i muszę powiedzieć że lepiej idzie niż mój <br /><br />
  7. Witam , posiadam audi A4 B7 z roku 2007 (grudzień) 2.0 TDI 170 KM , autko stało prawie rok w serwisie i pewnie czekało właśnie na mnie jestem drugim właścicielem , poprzedni nabywca przez 3 lata zrobił 235.000 km , autko bardzo dobrze zadbane , środek jak nowy , silnik też ok i cała reszta , wszystko wymieniane i udokumentowane przez serwis audi , a więc problem mam taki bo na 170 KM to trochę słabo idzie , co innego na autostradzie , na drugim lub trzecim biegu to nie ma żadnych emocji , bardziej nudna jazda i bez żadnych osiągnięć , czwarty bieg i piąty to są emocje. Pytanie mam takie czy ten model 170 KM tak ma , bo kolega ma takiego samego 140 KM i muszę powiedzieć że lepiej idzie niż mój Z góry dziękuje i pozdrawiam Maciej <br /><br /> <br /><br />

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.