Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

maras76

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez maras76

  1. maras76 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam, Jak komuś nie działa prędkościomierz lub coś innego w liczniku mogę podać namiary (gg 3597143) na elektryka w Legnicy. Byłem ostatnio naprawić właśnie prędkościomierz, zajęło mu to ok. 30 min i naprawa kosztowała 150 zł. We Wrocławiu chcieli od 300 zł i miałem zostawić autko tylko na 3 dni Co do automatycznego ustawiania daty to niestety nic nie mógł elektryk poradzić. Szczerze powiedziawszy to trochę był zdziwiony, że coś takiego jest no cóż nie da się wszystkiego wiedzieć Może ktoś z kolegów wie skąd ten problem?
  2. maras76 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    Witam, Czy ktoś wie, gdzie we Wrocławiu naprawiają liczniki. Padł mi prędkościomierz, kilometry lecą, nie działa też automatyczne ustawianie daty i godziny. Może to jakaś błahostka? Może ktoś miał podobny problem? Dzięki za pomoc.
  3. Witam, Koledzy zastanawiam się nad wymiana licznika z pełnym FIS-em. Mam A4 2000 po lifcie i licznik 1/2 FIS. Czy w takim razie może ktoś mi napisać jaki dokładnie mogę wstawić licznik z pełnym FIS-em, żeby było jak najmniej zmian? Nie wiem czy ważne, posiadam manetkę z tempo. Ewentualnie może ktoś wie, gdzie we Wrocku można sprawdzić co się dzieje z obecnym licznikiem, bo nie działa prędkościomierz (km lecą), obrotomierz wariuje i się prawie przekręca i nie działa wskazówka o temp. silnika (czujnik był niedawno wymieniany na nowy). Jeżeli były te informacje podane na forum to proszę o linka bo już chyba "wszystkie" posty przeczytałem i nic konkretnego do końca nie znalazłem. Pozdrawiam
  4. Hehehehe :th: dzieki za info, do rogala dopisalem sie juz do listy. to jeszcze jedno pytanko, czy po samej wymianie wtryskow bedzie juz jakis wzrost mocy ? - ale sie wkrecilem z podrasowaniem mojej a4 :> zostalo jeszcze udobruchanie kobiety, bo w koncu trzeba wydac troszke kaski :>
  5. Wlasnie gadalem z kumplem, ktory pracuje w sklepie z czesciami i mi powiedzial, ze to sa wtryski do silnikow 2,5 tdi??? to beda pasowacdo mojego 1,9 ahh? [br]Dopisany: 14 Luty 2008, 10:27 _________________________________________________ http://www.allegro.pl/item305922210_bosch_koncowki_wtryskow_axg_asv_afn_grupa_vw.html czy te beda dobre i czy tylko to wystarczy kupic i wymienic? moze zadaje glupie pytania, ale zanim cos kupie to musze sie sporo dowiedziec :gwizdanie: szkoda wywalac kase w bloto
  6. to juz wyczytalem ale dzieki za odp. tyle, ze nikt nie udzielil jeszcze konkretnej informacji czy lepiej AXG czy AHY. Niby sa podobne, ale... jestem laik w tych sprawach, dlatego tak sie dopytuje. I jeszcze jedno pytanko, no dwa: - jaki mniej wiecej jest koszt zakupu ? - czy ktos wie, gdzie mozna kupic te konkretne modele, albo ma kos do sprzedania? dzieki za pomoc
  7. witam, czy te wtryski http://www.allegro.pl/item311249840_nowe_wtryskiwacze_1_9_tdi_audi_vw_seat_skoda_w_w_.html zwieksza moc b5 ahh? czy lepiej szukac czegos innego. jakies propozycje? dzieki za pomoc
  8. Jeżdżę sobie A4 1.9 (AHH) 2000 r., trochę latek już ma, ale dalej wzbudza zazdrość wśród znajomych :> Dzięki tym forum dowiedziałem się paru ciekawych rozwiązań i z góry Wszystkim pomocnym duszom dziękuję.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.