Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

eddi1983

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez eddi1983

  1. ostatnio tankowałem po przejechaniu 800km spalanie wyszło mi 5,65l . a po zatankowaniu do pełna wychodzi mi zasięg 1180km
  2. super furka, bardzo ładna eSka....
  3. rowerzysta to na bank mnie nie wyprzedza, a na poważnie to żeby osiągnąć wynik poniżej 6 litrów to nie powinno sie przekraczać 110-120km/h bo w zasadzie to i po co sie spieszyć. Drugi temat to podstawowa wiedza na temat EkoDrive , ja tak sie składa że za darmoch uczestniczyłem kiedys w tym projekcie, nauczyłem sie wielu mądrych rzeczy i stosuje je do teraz podczas codziennej jazdy, jak widac skutki są nie małe. Wcześniej miałem A6 C5 1.8T 150km w sedanie 5gang , i możesz nie wieżyc ale liczone z tankowań, średnie spalnie z 10000km (wyszytko obliczane i wpisywane z dokładnością do ,00 i każdy kilometr i to ona www.mojestacjebeznowe czy jakoś tak) wychodziło mi spalanie 9,6 GAZU czyli . Można. Gadanie typu :"te silniki palą 6,5-7,5litra " to fałsz. Da się jeździć by palił 5.7 i tak by palił 9.0, /Wszystko zależy od kierowcy
  4. Witam , u mnie 2.0 Tdi 2007 rok 140km, ostatnie tankowanie 60,00 litrów , po przejechani 1029km więc spalanie 5,83 a na Fisie pokazywał 5,8l/100km. Juz takich sprawdzanych tankowań robiłem wiele, bo choć auta mam niedługo (sierpień tego roku) to już prawie 10000km nahulałem. generalnie moje tankowania i średnie spalanie waha sie w przedziale pomiędzy 5,65 a najwięcej miałem jak jechałem w Bieszczady, autostrada i 150 prawie cały czas wtedy mi wyszło 6,38 na dystansie ok 680km w jedną stronę. Pozdrawiam. aha skrzynia 6gang
  5. napinacze hydrauliczne (tzw konik) szły do czerwca 2002 , po 06 2002 zamiast napinacza hydraulicznego wkładali napinacz w formie większej rolki(tańszy), różniły sie też paski PK, bo szły dwa lub nawet trzy rodzaje, był nawet taki rodzaj że zamiast jednego paska 6PK były dwa węższe... pozdrawiam
  6. Witam forumowiczów, jestem szczęśliwym posiadaczem Audi A4 B7 2.0Tdi 140km od sierpnia 2012 roku. Wcześniej ze stajni Audi było Audi a6 c5 1.8T AEB i inne wozy jak W210 2.2CDi ,E39 2.8 beznzyna , Vectra 2.0 Dti. Pozdrawiam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.