Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

StefanTG

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez StefanTG

  1. A z końcówka 277 AH ?
  2. Witam kolegów, nie wiem czy wybrałem dobry dział, jeśli nie to proszę moderatora o przeniesienie do odpowiedniego działu. Mam pytanie, gdzie znajdę datę produkcji wtryskiwacza z załączonego zdjęcia. http://img05.allegroimg.pl/photos/oryginal/52/87/53/17/5287531700_1
  3. Orientuje się ktoś czy wydech z cabrio będzie taki sam jak do avanta ?
  4. Mimo wszystko nie polecam, do dnia dzisiejszego nie otrzymałem zwrotu kosztów przesyłki.
  5. Czujnik doszedł, tylko zamawiałem na przód, a dostałem na tył, podobno taki był w kole, poza tym, że pół kabla zwisa, bo gumki mocujące są w innym miejscu to szczęście w nieszczęściu działa. Ciekawe czy użytkownik zwróci koszt przesyłki- w poniedziałek ma zrobić przelew.
  6. Dostałem dzisiaj około 16 sms'a od użytkownika tomcioo, że pracownik nie wysłał kilku paczek, w tym mojej, że bardzo mnie przeprasza za utrudnienia, że paczka została dzisiaj wysłana, jutro ma być na miejscu. Zobaczymy...
  7. Nie polecam nikomu użytkownika tomcioo18 - http://a4-klub.pl/members/tomcioo18-82852/ . Zamieściłem w dziale kupie ogłoszenie kupna czujnika ABS, użytkownik tomcioo18 zaoferował się, że taki posiada, dogadaliśmy się co do ceny na gg, wpłaciłem pieniądze na podane konto, w piątek 22.11 paczka podobno została wysłana(zapłaciłem za przesyłkę priorytetową), ale do dnia dzisiejszego czujnik nie dotarł. Próbowałem kilkukrotnie skontaktować się z użytkownikiem przez gg, forum, mimo tego że był dostępny na żadną wiadomość nie odpowiedział. Udało mi się dzisiaj skontaktować telefonicznie, za 1 raz Pan mówił, że paczkę wysłał, ale numeru nie może mi podać, ponieważ ma jakąś awarie. Godzinę temu powiedział, że nie ma go w domu, będzie może jutro albo w piątek i dopiero poda numer paczki, na co już nie liczę. Skoro paczką została wysłana w piątek to max. do wtorku powinna dojść, a mamy już środę. Całą historię rozmów mogę udostępnić.
  8. Witam wszystkich klubowiczów. Mam na imię Krzysiek, jestem posiadaczem Audi A4 b5 z silnikiem 1.8t .

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.