vidi

Pasjonat
 • Zawartość

  2
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Komentarze sprzedającego

 • 0
 • 0
 • 0

Reputacja

0

O vidi

  1. vidi

   W sobotę mam wymianę filtrów, oleju i rozrządu.Mam nadzieję, że wszystko będzie o.k. i też się zjawię. :>
  2. vidi

   Panowie, W marcu ma być już prawdziwa Wiosna :>.Jestem żółtodziób, ale nie lepiej na świeżym powietrzu?
  3. vidi

   Dzięki Pikuś za odpowiedź - rozumiem, że nic nie ukręcę przez przypadek :>
  4. vidi

   Witam, Czytając wątek pozwolę zapytać : wie Ktoś może czy można wykręcić z mechanizmu wycieraczki samą dyszę?. U mnie nie ma wycieków,płyn w zbiorniczku o.k., ale wypluwa mi z dyszy tylko pojedyncze strzały płynu.Myślę, że zapchana może być właśnie dysza.. Edit:Jeżeli Admini uważają, że to pytanie nie w tym wątku, proszę usunąć mój post.
  5. vidi

   Żółte tablice dostaje każdy kto wyrejestrował już auto w Niemczech.Ubezpieczenie obejmuje również terytorium Polski.Na tych tablicach możesz jeździć do 5 dni w kraju.
  6. vidi

   Ja to zrobiłem tak : Wyrejestrowałem auto w Niemczech,faktura zakupu wystawiona była od razu na mnie.I luz.Z tego co wiem to możesz mieć problem w razie kontroli, skąd masz komplet dokumentów na to auto skoro zarejestrowane jest na Niemca zamieszkałego w Niemczech a Ty mykasz jego autem.
  7. vidi

   No tak, ale 2 tygodnie temu parking w Browarze w niedzielę pękał w szwach....Podobnie było tydzień temu.Nie, że bym byl stałym bywalcem Browaru, ale miałem coś do załatwienia w pobliżu, autko miałem pożyczone to mówię sobie zaparkuję w Browcu - a tu kicha.
  8. vidi

   Z czystym sumieniem mogę polecić lakiernię na ul.Średniej w Poznaniu - boczna od ul.Głównej.
  9. vidi

   Hej, Może czytam nieuważnie ten wątek, ale rozumiem, że spot odbędzie się w Poznaniu przed stadionem Lecha?
  10. Witam, Jestem nowym użytkownikiem tego Forum.Na początek proszę o wyrozumiałość dlatego, że moja przygoda z Audi zaczęła się 7 dni temu. Pozdrawiam