Jump to content

vidi

Pasjonat
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Seller statistics

 • 0
 • 0
 • 0

Community Reputation

0

About vidi

 1. W sobotę mam wymianę filtrów, oleju i rozrządu.Mam nadzieję, że wszystko będzie o.k. i też się zjawię. :>
 2. Panowie, W marcu ma być już prawdziwa Wiosna :>.Jestem żółtodziób, ale nie lepiej na świeżym powietrzu?
 3. Dzięki Pikuś za odpowiedź - rozumiem, że nic nie ukręcę przez przypadek :>
 4. Witam, Czytając wątek pozwolę zapytać : wie Ktoś może czy można wykręcić z mechanizmu wycieraczki samą dyszę?. U mnie nie ma wycieków,płyn w zbiorniczku o.k., ale wypluwa mi z dyszy tylko pojedyncze strzały płynu.Myślę, że zapchana może być właśnie dysza.. Edit:Jeżeli Admini uważają, że to pytanie nie w tym wątku, proszę usunąć mój post.
 5. Żółte tablice dostaje każdy kto wyrejestrował już auto w Niemczech.Ubezpieczenie obejmuje również terytorium Polski.Na tych tablicach możesz jeździć do 5 dni w kraju.
 6. Ja to zrobiłem tak : Wyrejestrowałem auto w Niemczech,faktura zakupu wystawiona była od razu na mnie.I luz.Z tego co wiem to możesz mieć problem w razie kontroli, skąd masz komplet dokumentów na to auto skoro zarejestrowane jest na Niemca zamieszkałego w Niemczech a Ty mykasz jego autem.
 7. No tak, ale 2 tygodnie temu parking w Browarze w niedzielę pękał w szwach....Podobnie było tydzień temu.Nie, że bym byl stałym bywalcem Browaru, ale miałem coś do załatwienia w pobliżu, autko miałem pożyczone to mówię sobie zaparkuję w Browcu - a tu kicha.
 8. Z czystym sumieniem mogę polecić lakiernię na ul.Średniej w Poznaniu - boczna od ul.Głównej.
 9. Hej, Może czytam nieuważnie ten wątek, ale rozumiem, że spot odbędzie się w Poznaniu przed stadionem Lecha?
 10. Witam, Jestem nowym użytkownikiem tego Forum.Na początek proszę o wyrozumiałość dlatego, że moja przygoda z Audi zaczęła się 7 dni temu. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...