-
[ALL B5] Mixol do diesla?
Witam dzięki za wyczerpujące informacje.Lejemy Mixol.
-
[ALL B5] Mixol do diesla?
Witam podczas wizyty u mechaniora dowiedziałem się że w celu przesmarowania pompy wtryskowej można przy tankowaniu do pełna dolać litr Mixolu. Czy to prawda co o tym myślicie?
-
[ALL B5] Prawdopodobnie przeskoczył pasek rozrządu?
Witam wszystko ok byłem dzisiaj w warsztacie sprawdzili rozrząd kąt ustawienia wtrysku, na pompie nie było już regulacji.Przestawili o jeden ząbek i wyregulowali pompę przy tęp.84*C.Wszystko bangla jak należy.
-
[ALL B5] Prawdopodobnie przeskoczył pasek rozrządu?
Witam trzy tygodnie temu urwało się koło zamachowe w czasie jazdy z prędkością ok.40-50 km było szarpnięcie i zgasł silnik.Wczoraj odebrałem auto z warsztatu facet oddaje kluczyki a auto nie chce zapalić.Mechanicy stwierdzili jednoznacznie że trzeba zamontować zawór jednokierunkowy na przewody paliwowe.Powiedzieli po takim postoju cofnęło się paliwo i układ jest zapowietrzony,popsikali "super startem" i silnik zapalił.Dodam że nigdy nie miałem problemów z odpalaniem auto paliło na dotyk nawet ostatniej zimy.Podczas jazdy do domu okazało się że auto nie ma mocy, po redukcji na niższy bieg i dodaniu gazu kopci na biało i strzela w wydech.Dzisiaj pojechałem do innego mechanika,który stwierdził że prawdopodobnie przeskoczył pasek rozrządu VAG pokazuje błąd: 550 Regulacja początku wtrysku różnica dorególowania - BŁĄD SPORADYCZNY Co o tym myślicie?
-
[B5 1Z] Prawdopodobnie przeskoczył pasek rozrządu?
Witam trzy tygodnie temu urwało się koło zamachowe w czasie jazdy z prędkością ok.40-50 km było szarpnięcie i zgasł silnik.Wczoraj odebrałem auto z warsztatu facet oddaje kluczyki a auto nie chce zapalić.Mechanicy stwierdzili jednoznacznie że trzeba zamontować zawór jednokierunkowy na przewody paliwowe.Powiedzieli po takim postoju cofnęło się paliwo i układ jest zapowietrzony,popsikali "super startem" i silnik zapalił.Dodam że nigdy nie miałem problemów z odpalaniem auto paliło na dotyk nawet ostatniej zimy.Podczas jazdy do domu okazało się że auto nie ma mocy, po redukcji na niższy bieg i dodaniu gazu kopci na biało i strzela w wydech.Dzisiaj pojechałem do innego mechanika,który stwierdził że prawdopodobnie przeskoczył pasek rozrządu VAG pokazuje błąd: 550 Regulacja początku wtrysku różnica dorególowania - BŁĄD SPORADYCZNY Co o tym myślicie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Cześć mam na imię Darek i jestem posiadaczem A4 z motorkiem 1.9 TDI 90 KM.Oznaczeń motorka nie znam.Napęd na przód.Pozdrawiam :th:
djdjdj6770
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta