Treść opublikowana przez zen86
-
[ALL B5] Które gumowe dywaniki ?
Wnętrze auta ciemne, dywaniki gumowe nie konserwowane stają się szare. A może by tak rozjaśnić ? Czy ktoś rozważał jasne dywaniki ? Dywaniki gumowe SZARE Audi A4 b6b7 (2767342894) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Guma jest w całości jasna czy tylko z zewnątrz pomalowana ? Miał ktoś takie cos ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok, dzięki chłopaki za te dane o fotoradarach.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzień doberek z rana. Czy ktoś wie z jakiej odległości te nieoznakowane radiowozy ITD pstrykają zdjęcia ? I jeszcze jedno pytanko czy felunek 6J15 z ET 45 podejdzie do B6 na zimę ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dziadek a w niedziele też jesteś w PO?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Mi ta sobota nie pasuje.
-
2.0 alt
tak tak ale ja mówiłem o 1.6 w B6 to dopiero jest wolna taczka. Ale jechać się da. Osobiście uważam iż 2.0 to optymalny wybór między osiągami a oszczędnością.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięki za spota. Miło było poznać
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pozostaje mieć cb i nasłuchiwać uprzejmości innych użytkowników dróg publicznych. Na spocie będę miał żarówki H1 żółte - do halogenów p.mgielnych, chce ktoś ? Ja kupiłem do innego auta nie sprawdzając i się okazało że mam H3. Odrazu mówię iż do B6 nie podejdą - tam jest h7 jak wyczytałem, ale może ktoś ma inne auto.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Srebrne mondeo WE z delegatury Wielkopolskiej mogę potwierdzić. WIdziałem już 2 razy w moich okolicach. Z przodu w grilu jest wielkie deczko od sonaru. Auto posiadało antenę cb. W dolnej części zderzaka - pod rejestracją a za kratką od wlotu powietrza do chłodnicy widać 2 duże halogeny.
-
2.0 alt
ja mam 2.0 i będę zakładał gaz. 2.0 ma 130 KM i to mało na tą budę ? Chyba nie jechałeś 1.6
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Czy jest możliwe dołożenie manetki tempo bez zdejmowania kiery i tego pierścienia ? Manetke się czymś przykręca ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No własnie tanie i dlatego się zastanawiam czy się nie skusić. Kit z wyświetlaczem - głównie żeby pikało ale swoją drogą wyświetlacz też niczego sobie, pasuje w sam raz na środek konsoli pod szybą przed kratkami wentylacyjnymi.
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Co myślicie o takim zestawie parktronika AG22 4-PUNKTOWY CZUJNIK PARKOWANIA SYSTEM COFANIA (2796734716) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. Drogi nie jest ale w sedanie nic nie widac przez tylną szybę. Jak to się sprawdzi ? Ma ktoś z Wlkp?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oooo nareszcie spot. Jakąś listę robicie ?
-
Dziwna metalowa rurka zamiast plastikowego zaworka??
Ja się podłączę. Również b6 2.0 Alt i tak samo nie mam tego zaworka, eżektora (jakie to ma działanie) a zamiast tego mam wstawiony zwykły trójnik pcv. Czy lepiej wymienić go na ten org? Jest tam jakiś zaworek czy coś ? I druga sprawa - ten wąż który idzie od trójnika do kolektora mi się spłaszcza po zapaleniu silnika. Muszę go wymienić. On wchodzi w ten cały zestaw ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Koledzy gdzie w Poznaniu mogę zakupić wąż podciśnienia od trójnika serwa do kolektora ? Oczywiście A4 B6.
-
problemy z hamulcami
Czyli muszę wymienić ten wąż na taki aby był sztywny ? Nie mogę znaleźć go w etce. Dziękuję za pomoc devastation
-
problemy z hamulcami
Kolego nieszczelności nie znalazłem ale za to ten gumowy wąż od trójnika do kolektora jest miękki i po odpaleniu auta robi się płaski - jakby coś zasysało powietrze i nie miało skąd. Czy to jest powodem ? Groźne to ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Witam Was to w niedzielę nie ma żadnego spota?
-
za szybko mruga prawy kierunkowskaz :kwasny:
A nie masz włożonych zamienników na diodach led ?
-
problemy z hamulcami
Dziękuję kolego. A coś więcej możesz powiedzieć ? Jakim kolektorem ? Gdzie szukać tej nieszczelności ? Jak ją zlokalizować ? Auto ma chodzić i ktoś dusi hamulce a ja mam szukać gdzie syczy ? Serwo to jest to za zbiorniczkiem ? Jak to naprawić i jaki koszt ?
-
problemy z hamulcami
A jak to jest w benzynie ? Jeśli nacisnę pedał wolno to czuć tego asystenta hamowania. Odrazu lecę w przód. Ale jak jadę szybko i mi rowerzystka w ostatniej chwili machnęła ręką że zmienia pas i gwałtownie noga na hamulec to pedał twardy jak beton a ja myślałem że ją skrobać będę. Wężyk (o ile to ten który idzie przed zbiorniczkiem płynu przez ścianę grodziową do trójnika) jest cały. Co może być nie tak ?
-
[B6 ALT] Jaka instalacja?
A co powiecie na taki zestaw: sterownik SOLARIS, wtryski HANA, reduktor tomasetto, czujnik ciśnienia BOSH ? Gazownik mi powiedział że BRC jest przereklamowane juz, ze kiedyś było dobre bo mieli trwałe wtryski japońskie a teraz to juz lipa. Ten Solaris to niby odpowiednik princa. Prawda to ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Bry, kiedy najbliższy spot w Poznaniu ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Ja jeśli śmigam na Wrocław to zawsze jeżdżę przez Leszno. Droga fajna, prosta. Żadnych skrętów, dróg lokalnych, ciągników na drodze itp. Jak wsiądę w Poznaniu to wysiadam we Wrocku. Jedynie przed Stęszewem może być mały korek do ronda i teraz w Lesznie chyba roboty drogowe. Raz tylko się puściłem przez Gostyń i żałowałem ponieważ zrobiło się ciemno, wyszła mgła , ruch mały i trzeba było jechać powoli a na głównej PO-WROC już leciałem szybciej w sznurku w drodze powrotnej.