ale sztanga sie znacznie rusza pod wagiem. zawur podmienie jutro z N75 z brata 1z.
---------- Post dopisany at 11:04 ---------- Poprzedni post napisany at 10:59 ----------
Jesli jusz w gre wchodzi czyszczenie łopatek czy mozna sie w to bawić samemu? Czy jednak tszeba je sprawdzic i wywazyc maszynowo? Mówie tylko o rozbieraniu kierownicy>
---------- Post dopisany at 11:12 ---------- Poprzedni post napisany at 11:04 ----------
Jakieś sugestie?
Mam problem z błendem 575. robiłem logi dynamiczne i turbo bije do 2.6 bara na 3.2 tys obr. wymusiłem wagiem ruch sztangi chodzi poprawnie ma skok ok 2 cm czy możne to być wina N75? biorąc pod uwagę ruch sztangi i eliminując zapieczoną geometrie. Proszę o jakąś diagnoze!!! i pomoc. Z góry dzięki
Może ktoś jeździ na takim zestawie amortyzatory 1BA+ Audi A4 Avant - sportowe sprezyny zawieszenia 35mm (3057901786) - motoAllegro .
I czy te sprężyny są cokolwiek warte. Proszę o rade.
---------- Post dopisany at 20:52 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------
Pawel_M Poszło pytanko na PW