Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Witek A4

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Witek A4

  1. czy ten schemat jest taki sam jak w afn????
  2. Witek A4 odpowiedział(a) na Witek A4 temat w 1.9TDI
    Prosze o analize tych logów VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  3. Witek A4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam mam problem!!! TURBINA przwładowuje i nie mam juz pomysłu co to morze być. dodam że: -zmienna geometria czyszczona - N75 zamieniany z n18 i przekładany z obcego AFn i wszystkie są sprawne - przeplywka wporządku wartości na VAG sprawdzane -wszystkie wężyki wymienione -EGR czyszczony -katalizator wybity -gruszka wydaje się sprawna -podiołem się nawet regulacji na sztangą (metoda prub i błędów i nic więc ustawiłem na miejscu gdzie blomby były ok 8 gwintów od gruszki) I NIE MAM NARAZIE ZIELONEGO POJĘCIA CO MORZE BYC szukam po forum podobnycz problemów. A morze jest jakiś magik w okolicach rzeszowa (strzyżowa) co uporał by się z tym mam mnustwo lagogów wrzuce jutro jak bedzie ktoś chętny pomuc. link do logów VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
  4. dzieki plecionke wymienie. Ale teraz mam warzniejszy problem. TURBINA przwładowuje i nie mam juz pomysłu co to morze być. dodam że: -zmienna geometria czyszczona - N75 zamieniany z n18 i przekładany z obcego AFn i wszystkie są sprawne - przeplywka wporządku wartości na VAG sprawdzane -wszystkie wężyki wymienione -EGR czyszczony -katalizator wybity -gruszka wydaje się sprawna -podiołem się nawet regulacji na sztangą (metoda prub i błędów i nic więc ustawiłem na miejscu gdzie blomby były ok 8 gwintów od gruszki) I NIE MAM NARAZIE ZIELONEGO POJĘCIA CO MORZE BYC szukam po forum podobnycz problemów. A morze jest jakiś magik w okolicach rzeszowa (strzyżowa) co uporał by się z tym dodam ze na 1.5 tys laduje 2.3 bara mam mnustwo lagogów wrzuce jutro jak bedzie ktoś chętny pomuc.
  5. Nie dzięki muj AFN ma 230.000 km a stare to jest dobre ale wino.
  6. Jeśli belka była by źle ustawiona goliło by opony. Może to wina opon spróbuj przełożyć tył na przód jeśli masz inne na osiach i pojezdzij
  7. Jeśli miał byś luz na belce to będą odczuwalne drgania na całym samochodzie powyżej 130 km. Ja miałem ten problem z belką. wymieniłem gumy mocowania belki i jak jest OK
  8. BRAWO!!! jeśli sam ja wyciągnołeś i po tym dałes do mechanika to jesteś 50PLN w du... bo czyszczenie jest banalne wystarczy tylko pomoc z tego forum.
  9. dwumas bym wyeliminował ponieważ nie czuć nic na kierownicy przy wolnych jak i przy wiekrzych obrotach Jeśli ma ktos jakies sugestie to prosze o podpowiedz
  10. I miewam jeśli naciśnie drgania ustana tak! Sprawdzę to jak brat wróci jeśli tak będzie z góry dzięki!!i napisze co się stało po przytrzymaniu wydechu. ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- A spodkłeś sie z luzami na tylniej belce i czy mogą mieć wpływ na drgania tyłu samochodu powyżej 130 na 5 biegu jezeli silnik tylko sekunduje obrotami??
  11. Ale przez to złącze aż takie drgania na całej budzie by były???? a nie na wydechu jeśli winisz splotkę? a to złoncze nie jest z całym katem na stałe zmocowane przypadkiem!
  12. Witek A4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Witam! Mam w swoim AFN-ie drgania na wolnych obrotach odczuwalne są wszędzie. Dodam ze przed wybiciem kata nie było tych drgań. Sprawdzałem poduszki gwałtownym ruszaniem i nic nie pukło ani zerwało. Czy to może byc przyczyna wybitego katalizatora??? Spotkał się ktos z tym po wybiciu kata???
  13. Potencjał dla blacharzy w krotce do zobaczenia na allegro
  14. Jak masz możliwość to podepnij pod VAG-a. Prawdopodobnie wpadła w tryb awaryjny.
  15. Witek A4 odpowiedział(a) na Witek A4 temat w 1.9TDI
    A po założeniu strumienicy robiłeś logi dynamiczne po i przed ostrą jazdą. I nie ruszałeś zmiennej geometrii?
  16. :facepalm:
  17. Witek A4 odpowiedział(a) na Witek A4 temat w 1.9TDI
    Wyciągnąłem turbo wczoraj i wyczyściłem było tak jak mówiliście kierownica jedna wielka porażka. W przyszłych dniach zakladam, przy okazji wymiana wszystkich werzyków, kat aut. A z odmę można wywalić do atmosfery czy będą jakieś problemy?
  18. Czyli nie bedzie pasowało lusterko prawe z angola do EU?
  19. Jeżeli masz sprawną szlajfe (hamulce), hamują jak należy to pompę vaccum możesz śmiało wykluczyć.
  20. Witek A4 odpowiedział(a) na damian19886 temat w 1.9TDI
    Zobacz pod Vagiem korekty ftrysków i kąt.
  21. napisz do speckom na pw on sie tym zajmuje.
  22. Witek A4 odpowiedział(a) na zaku2_88 temat w Audi A4 B6
    Nie zmienia się lini stylistycznej AUDI Ale skoro tak ci zależy to z pewnością lotka będzie lepsza
  23. Nie ma sensu do seri turbiny zakładac wiekszego IC. A tym bardziej 2 :facepalm:
  24. Witek A4 odpowiedział(a) na mati9151 temat w 1.9TDI
    Na przyszłość jednak radził bym zacząć od VAG-a i logi bo można się przewieść.Pozdro
  25. Witek A4 odpowiedział(a) na vitil temat w 1.9TDI
    Tak to jest to samo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.