Treść opublikowana przez Witek A4
-
Schemat podciśnienia 1.9 TDI AJM
czy ten schemat jest taki sam jak w afn????
-
Przeładowanie AFN
Prosze o analize tych logów VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Przeładowanie AFN
Witam mam problem!!! TURBINA przwładowuje i nie mam juz pomysłu co to morze być. dodam że: -zmienna geometria czyszczona - N75 zamieniany z n18 i przekładany z obcego AFn i wszystkie są sprawne - przeplywka wporządku wartości na VAG sprawdzane -wszystkie wężyki wymienione -EGR czyszczony -katalizator wybity -gruszka wydaje się sprawna -podiołem się nawet regulacji na sztangą (metoda prub i błędów i nic więc ustawiłem na miejscu gdzie blomby były ok 8 gwintów od gruszki) I NIE MAM NARAZIE ZIELONEGO POJĘCIA CO MORZE BYC szukam po forum podobnycz problemów. A morze jest jakiś magik w okolicach rzeszowa (strzyżowa) co uporał by się z tym mam mnustwo lagogów wrzuce jutro jak bedzie ktoś chętny pomuc. link do logów VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM
-
Drgania na wolnych obrotach.
dzieki plecionke wymienie. Ale teraz mam warzniejszy problem. TURBINA przwładowuje i nie mam juz pomysłu co to morze być. dodam że: -zmienna geometria czyszczona - N75 zamieniany z n18 i przekładany z obcego AFn i wszystkie są sprawne - przeplywka wporządku wartości na VAG sprawdzane -wszystkie wężyki wymienione -EGR czyszczony -katalizator wybity -gruszka wydaje się sprawna -podiołem się nawet regulacji na sztangą (metoda prub i błędów i nic więc ustawiłem na miejscu gdzie blomby były ok 8 gwintów od gruszki) I NIE MAM NARAZIE ZIELONEGO POJĘCIA CO MORZE BYC szukam po forum podobnycz problemów. A morze jest jakiś magik w okolicach rzeszowa (strzyżowa) co uporał by się z tym dodam ze na 1.5 tys laduje 2.3 bara mam mnustwo lagogów wrzuce jutro jak bedzie ktoś chętny pomuc.
-
Drgania na wolnych obrotach.
Nie dzięki muj AFN ma 230.000 km a stare to jest dobre ale wino.
-
Tarcie i szumy w tylniej belce ?
Jeśli belka była by źle ustawiona goliło by opony. Może to wina opon spróbuj przełożyć tył na przód jeśli masz inne na osiach i pojezdzij
-
Rzuca tył tuleje?
Jeśli miał byś luz na belce to będą odczuwalne drgania na całym samochodzie powyżej 130 km. Ja miałem ten problem z belką. wymieniłem gumy mocowania belki i jak jest OK
-
ZAwiecha po 120 km/h :D POMOCY
BRAWO!!! jeśli sam ja wyciągnołeś i po tym dałes do mechanika to jesteś 50PLN w du... bo czyszczenie jest banalne wystarczy tylko pomoc z tego forum.
-
Drgania na wolnych obrotach.
dwumas bym wyeliminował ponieważ nie czuć nic na kierownicy przy wolnych jak i przy wiekrzych obrotach Jeśli ma ktos jakies sugestie to prosze o podpowiedz
-
Drgania na wolnych obrotach.
I miewam jeśli naciśnie drgania ustana tak! Sprawdzę to jak brat wróci jeśli tak będzie z góry dzięki!!i napisze co się stało po przytrzymaniu wydechu. ---------- Post dopisany at 12:27 ---------- Poprzedni post napisany at 12:25 ---------- A spodkłeś sie z luzami na tylniej belce i czy mogą mieć wpływ na drgania tyłu samochodu powyżej 130 na 5 biegu jezeli silnik tylko sekunduje obrotami??
-
Drgania na wolnych obrotach.
Ale przez to złącze aż takie drgania na całej budzie by były???? a nie na wydechu jeśli winisz splotkę? a to złoncze nie jest z całym katem na stałe zmocowane przypadkiem!
-
Drgania na wolnych obrotach.
Witam! Mam w swoim AFN-ie drgania na wolnych obrotach odczuwalne są wszędzie. Dodam ze przed wybiciem kata nie było tych drgań. Sprawdzałem poduszki gwałtownym ruszaniem i nic nie pukło ani zerwało. Czy to może byc przyczyna wybitego katalizatora??? Spotkał się ktos z tym po wybiciu kata???
-
Wypadek OOOO. Szczęście kierowcy, czy przewaga dzięki technice?
Potencjał dla blacharzy w krotce do zobaczenia na allegro
-
Brak mocy na wszystkich obrotach i biegach.
Jak masz możliwość to podepnij pod VAG-a. Prawdopodobnie wpadła w tryb awaryjny.
- Błąd 575
-
Sztanga turbiny - jak zaobserwować
:facepalm:
-
Błąd 575
Wyciągnąłem turbo wczoraj i wyczyściłem było tak jak mówiliście kierownica jedna wielka porażka. W przyszłych dniach zakladam, przy okazji wymiana wszystkich werzyków, kat aut. A z odmę można wywalić do atmosfery czy będą jakieś problemy?
-
Pytanie o lusterka
Czyli nie bedzie pasowało lusterko prawe z angola do EU?
-
Sztanga turbiny - jak zaobserwować
Jeżeli masz sprawną szlajfe (hamulce), hamują jak należy to pompę vaccum możesz śmiało wykluczyć.
-
Nie rowna praca silnika
Zobacz pod Vagiem korekty ftrysków i kąt.
-
Wtryski 1.9 TDi 90 KM 1Z
napisz do speckom na pw on sie tym zajmuje.
-
Blenda na szybe sedan
Nie zmienia się lini stylistycznej AUDI Ale skoro tak ci zależy to z pewnością lotka będzie lepsza
-
Wymiana IC od 2.5 czy jest mozliwe ??
Nie ma sensu do seri turbiny zakładac wiekszego IC. A tym bardziej 2 :facepalm:
-
Czy to na pewno TURBO???
Na przyszłość jednak radził bym zacząć od VAG-a i logi bo można się przewieść.Pozdro
- Turbo