Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kuszu87

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Szukam HOKEJA zderzaka przedniego po lifcie Prosze o kontakt
  2. Jak narazie sprawa zamknieta turbo smiga Opis naprawy: autostrada niemcy polska 200 km/h wszystko przeczyszczone
  3. Nie smiac sie ze mnie dopiero pogoda sie robi Zrobie ładne zdjecia i niebawem beda i opis tez poleprze
  4. Nie no co ty Ale dla zwykłego zjadacza chlepa takiego jak ja to ta nie wiedza jest dobra...
  5. Na klapie jest tak napisane i na drzwiach
  6. ---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:58 ---------- [/color]Musiałem troche zdjecie zmienic bo byla troche brudna niunia
  7. A to moje cacunio:decayed: Tki sobie orginal -jasna skorka -bosse -s-line -ori 15 -radio symphony -Navi Fis -Regulowane lędzwia -podgrzewane lusterka -klimatronic -światła przeciwmgielne -cały jasny środek -116 KM Reszta zdjec niebawem i opis tez A to moja pierwsza Audiczka jak się podoba?!
  8. kuszu87 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Jestem chętny równie na jakis spocik fajnie jest zobaczyc audiczki razem
  9. Siemanko koledzy mam problem z moim samochodem wydaje mi sie ze wchodzi w tryb awaryjny i spada moc silnika Czytajac fora i inne takie wydaje mi sie ze sa to zapieczone lopatki w turbo i chcial bym to wyczyscic ale nie wiem jak/ I tu pytanie do was koledzy czy byl by ktos chetny kto to juz robil w swoim samochodzi i zrobil by mi to lub pomogl w naprawie tego Oczywiscie jakos sie odwdziecze ale to oczywiscie do dogadania Moj audiczka to a4 b5 2000 r 1.9 tdi 116ps. Mieszkam w wałbrzychu dolnyslask. POMOCY AUDI UMIERA
  10. kuszu87 odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    Koledzy organizujecie moze jakies spotkanie posiadaczy A4???
  11. Witaj kolego mam bardzo podobne objawy w swoim audiku Napisz co bylo u ciebie przyczyna i co wogole bylo z tym silnikiem Dzieki za odpowiedz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.