Treść opublikowana przez krystian455
-
Przeróbka lamp bixenon a4 b8
Daj numer do siebie jak mozesz
-
Przeróbka lamp bixenon a4 b8
Jaki koszt takiej wymiany za 2lampy
-
Przeróbka lamp bixenon a4 b8
Czy jest ktoś na forum kto ogarnia przeróbkę lamp z uk na Eu
-
Przeróbka lamp bixenon a4 b8
Witam kupiłem niedawno a4 b8 2009r anglik i właściciel twierdzi że lampy były wymieniane na eu ale nie podoba mi soe sposób ich świecenia czy są w tych lampach jakieś przesłonki jak np w audi a4 b6 ?A ewentualnie czy jest ktoś na forum kto ogarnia temat przeróbki lamp na europe dodam że to bixenon nieskretny
-
[B6 TDI PD] Dziwny dźwięk, buczenie po zgaszeniu.
problem rozwiązany przyczyną był zawór n75 dzięki wielkie za pomoc
-
[B6 TDI PD] Dziwny dźwięk, buczenie po zgaszeniu.
dokładnie dźwięk dochodzi z okolic prawej lampy jak sprawdzić czy to n75 czy n18
-
[B6 TDI PD] Dziwny dźwięk, buczenie po zgaszeniu.
Witam mam problem audi A4 b6 1.9tdi po zgaszeniu słychać dziwny dźwięk filmik poniżej proszę o pomoc co to może być 20180916_201036.mp4
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Witam. Poproszę o cenę za motul x-cess 5w40 5l plus filtr oleju filtr powietrza audi a4 b6 1.8t AVJ 150km
-
Końcówki tłumika do A4 B6 1.8T
dzieki wielkie
-
Końcówki tłumika do A4 B6 1.8T
możesz podesłać byl bym wdzięczny [email protected] a jak wyglada sprawa z montażem jakieś docinanie trzeba wykonywac?
-
dziwne dźwięk - II pozycja kluczyka, odpalenie
wymieniłeś kolego juz te pompę? jaki koszt wymiany?
-
Końcówki tłumika do A4 B6 1.8T
Witam chciałbym sobie zalozyc jakies końcówki wydechu do swojej b6 1.8 Turbo jakie polecacie?? srednica najlepiej 90mm,100mm dla lepszego wygladu
-
zawor blow off
ile sobie cenisz? podejdzie do 1.8 Turbo?
-
Osiagi waszych aut
Jak w temacie jakie macie osiągi przyspieszenie d0 100 w swoich autkach pytam o silnik 1.8T 150KM:wink:
-
zawor blow off
A Ty kolego ile dales za za swoj zaworek i jakie firmy polecasz
-
zawor blow off
ok dzieki za odpowiedz:wink:
-
zawor blow off
siema chciałem was zapytać czy jest sens montować zawór blow off czy podnosi on moc czy tylko słychać jak upuszcza powietrze ja mam 1.8 Turbo:wink:
-
sportowe zawieszenie h&r
mam okazje kupić sportowe zawieszenie h&r -30mm przód jest od sedana a tylnie amorki sa od avanta wiem ze tyl będzie wyżej stal ale czy ta różnica będzie duza??
-
sportowe zawieszenie
tylko ze za 500zl kupi jakiegoś chińskiego gwinta a tam amory sa monroe
-
sportowe zawieszenie
witam planuje kupic te zawieszenie co o nim sadzicie?? Zawieszenie sportowe Audi A4 B5 1.9 TDI TUNING (3002242810) - motoAllegro
-
Wyrzuca płyn chłodniczy
wymienilem termostat pompa wody jest dobra bo sprawdzalem raczej trzeba glowice sciagac
-
Wyrzuca płyn chłodniczy
ok zrobię tak jak mówicie ---------- Post dopisany at 11:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:49 ---------- mozesz opisac swoj problem co ci sie dokladnie dzialo
-
Wyrzuca płyn chłodniczy
moj termostat sie nie otwiera ale cisnienie robi mi nawet jak 2km przejadę tak dynamicznie mowie teraz przy mrozach czy moze byc zapowietrzony? jak złapie 90 to strasznie jest gorąco
-
Wyrzuca płyn chłodniczy
po niedzieli wyciągam głowice wszystko na to wskazuje ---------- Post dopisany at 07:18 ---------- Poprzedni post napisany at 07:12 ---------- jak by byl zapowietrzony to nie bylo by ogrzewania ja ogrzewanie mam odpowietrzałem tym wężem co do nagrzewnicy wchodzi
-
Wyrzuca płyn chłodniczy
dzięki za informacje jutro zmienię termostat a jak nie pomorze to ściągam głowice takie bulgotanie (przelewanie sie płynu) to tez słyszę z okolicy climatronica