Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

drut4

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. drut4 odpowiedział(a) na drut4 temat w 1.9TDI
    Dobra tylko gdzie to kupić,w serwisie?
  2. drut4 odpowiedział(a) na drut4 temat w 1.9TDI
    kod silnika masz w opisie,jak dobrze popatrzysz to zobaczysz,a do wrózki chodzę systematycznie(żart),No ale na poważnie to kto nie robi błedów.....pozdro Dzieki OLIViER za info,jakiś tani ten czujnik,ja kupiłem febi-na zegarach było ok ale nie grzało świec,kupiłem jakiś zamiennik za 25 zl-grzało świece ale na zegarach 65 stopni
  3. drut4 opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Podpowie ktoś jaki czujnik mam kupić i gdzie ,jaki kolor powinien być,nie posłuchałem kolegów z forum i mam już trzy czujniki na półce niepotrzebne.pozdro.... czy taki? http://allegro.pl/czujnik-temperatury-wody-ford-galaxy-1-9tdi-org-pn-i6122008169.html
  4. drut4 opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Witam.Panowie jaki mogę mieć numer skrzyni, 1,9 tdi /9o km ,1995 r
  5. Moze te mieszanie plynow czerwony z zielonym zaszkodzilo ale nie ja to zrobilem,pojezdze tak troche moze sie poprawi w co watpie,
  6. Płyn spokojny,własnie wymieniłem jeszcze raz na nowy zielony,bez efektow,jak byl czerwony to bylo o wiele lepiej,sam juz nie wiem ,moze magiel bo sie tak zacina troche przy kreceniu.......
  7. Problem polega na tym ,rano po odpaleniu nie moge ruszyc kierownicą,po kilkunastu ruchach ,lewo prawo zaczyna dzialac wspomaganie,zalany byl plyn czerwony febi.po zalaniu zielonego jest jeszcze gorzej, Pompa? , przekładnia?
  8. stop mam,za co jeszcze odpowiada?
  9. Poprawka do tematu,ktos zalozyl chyba licznik od benzyny i swiece zarowe sygnalizowane sa kontrolka od immobilizera ,tak czy siak po nacisnieciu pedala hamulca gasnie kontrolka ,czy to moze byc czujnik hamulcow.........
  10. sprawdz przednia poduszke -odbojnik,wlasnie to przerabiam a wtopilem kasy na dwie poduchy bez potrzeby
  11. witam,sytuacja jest taka -odpalam auto immobilizer ok,gasnie ,po przejechaniu powiedzmy 20km zapala sie ,po lekkim wcisnieciu hamulca gasnie i tak w kolko,przy zapalonym nic sie nie dzieje samochod normalnie pracuje.moze ktos wie o co chodzi ,pozdro..............
  12. Witam wszystkich i pozdrawiam:dance2:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.