Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

markiewa88

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez markiewa88

  1. Witam. Prośba koledzy o pomoc lub jakąś podpowiedz w rozwiązaniu problemu, byłem już u kilku mechaników ale każdy mówi coś innego a ich diagnoza skłania się w większości do podłączenia pod komputer co jestem w stanie wykonać samemu. 1. Problem z odpalanie polega na tym że codziennie rano jak odpalam auto ma tak około 600 obrotów telepie całą budą i z wydechu czuć tak jakby nie dopalone paliwo a jak staram się go przegazować to gaśnie. A jak nic nie robię i auto pochodzi około 5 min to silnik zaczyna pracować normalnie czyli 1100-1200 obrotów i po chwili spada na 800-900 obrotów. 2. Problem mam tez ze spadającymi obrotami to że spadają powoli to jeszcze jestem w stanie zrozumieć bo przeczytałem już prawie całe forum i widzę że to jest norma w AHL ale bardzo często obroty wieszają się na 1200 i same już nie spadają dopiero jeśli w jakiś sposób obciąże silnik to wtedy się normują. W silniku zostało wymienione: 1. pierścienie i uszczelniacze zaworowe (brał DUŻO oleju - teraz nie bierze nic 2. wszystkie uszczelki silnika 3. przewody zapłonowe 4. cewka zapłonowa 5. przepustnica ( zaadaptowana ) pomimo wielu komentarzy że nie trzeba to jednak trzeba ) 6. czujnik temp. płynu 7. sonda lambda 8. świece zapłonowe 9. termostat 10. sprzęgło 11. wszystkie filtry MANN + olej MOTUL Na komputerze brak błędów. Klapki na kolektorze ssący się otwierają ( czytałem że to też może być powód problemów) Naprawdę proszę o jakąś pomoc lub podpowiedź bo już sam nie wiem gdzie szukać a forum już przeczytałem prawie całe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.