Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. Boseron na ciebie zawsze można liczyć Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  2. Karol nic. dodalem bns i kiere MF Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka ---------- Post dopisany at 15:53 ---------- Poprzedni post napisany at 15:48 ---------- A alternator mam po kompletnej regeneracji Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  3. Pierwsze co to pojadę do elektryka niech sprawdzi napiecie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  4. Teraz aku są tak słabej jakości robione, że padają jak muchy. Jakiej firmy wsadziłeś? ---------- Post dopisany at 15:08 ---------- Poprzedni post napisany at 15:07 ---------- a co się stało ??????? bo nie jestem w temacie W BT Ci opowiemy na spokojnie bo to dopiero początek przygód Bosch a auto stoi w garażu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  5. a co się stało ??????? bo nie jestem w temacie Jak zwykle Pablo dopierd.... Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  6. A ja znowu po tygodniu nie moglem auta odpalic albo cos rozladowuje aku albo sam aku jest do d*py a kupilem go rok temu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  7. Ja pier... i tylko tyle mam do powiedzenia na ten temat Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  8. I teraz wszyscy zbiórka i na 8 rano do autospeciala taki mini spot Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  9. Mówicie ze za 4k gość i powinien sie cieszyc gorzej jak twoj sasiad zaczbie cos kombinować przyjada panowie z zakopca upierd.... mu łeb zabiora auto i 4k sa do przodu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  10. Doklej jeszcze cekiny Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  11. Ogr juz nic nie mów bo sie fanta rozmysli a ja od niego biore te felgi które teraz ma Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  12. Siema dupeczki. Gruszka sto lat. Jak ktos cos to do piatku jestem w warszawie Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  13. Gruszka ja jade jutro do warszawy i wracam w piatek Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  14. Siema. Cholera auto stało 2 tyg w garażu i co rozladowalo mi aku a kupilem go rok temu Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  15. Siema dupeczki Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  16. A to sory ale teraz sie rypło że zamiast wykresów bawisz sie na forum Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka
  17. Tez ci gruszka każe sprzedać Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.