Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

-RamzeS-

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez -RamzeS-

  1. siema d4nte 100 lat oszołomie
  2. siema nareszcie w domu jak ja nie lubie warszawy a w środe znowu tam trzeba jechać tak jak ostatnio jak ktoś coś potrzebuje to jestem w stolicy od środy do piatku.
  3. Siema, siema... Pozdrowienia z Krakowa Tylko nie śpij tam z uziemnieniem spoko spoko już ja cie będę obserwował na następnym zlocie
  4. siema pozdrowienia z warszawy
  5. panowie dzieki za spota
  6. siema ja dzisiaj jestem na spocie waski pw
  7. JA!! jutro to zrobimy, ok? wielkie dzieki Gabriel jak zwykle ratujesz mi du...
  8. siema wszystkim no to jutro testujemy kolejne bmw ---------- Post dopisany at 19:43 ---------- Poprzedni post napisany at 19:18 ---------- panowie umie ktoś wykasować serwis po wymianie oleju ???
  9. siema panowie w srode jade do warszawy i wracam w piątek jak ktoś cos potrzebuje to walić śmiało
  10. panowie no!!!! św. słowa!!!!!! mój teść mówi jak się facet ogląda za kobietami to znaczy że jest zdrowy ---------- Post dopisany at 00:58 ---------- Poprzedni post napisany at 00:51 ---------- a promotorów od ch.... na każdym kroku ulotki i darmowe drinki a ja jak zwykle
  11. ej Ty Ty....Żone masz... oj tam oj tam jest takie powiedzenie gdy kot śpi....
  12. ja własnie wróciłem z rynku pomimo d*p..nej pogody foczki wyrozbierane
  13. dobry piękna pogoda
  14. nie!! to zabawka mojego teścia
  15. Fantomas ale siedzisz na tym Pawle witam wszystkich i znowu wolne dzisiaj i jutro z rav4 nic nie załatwiłem bo okazało sie ze musi być jeszcze jedna czesc do dowodu rejest.
  16. panowie dzieki za spota wkońcu coś sie działo
  17. a tom77 ? nie pytałem ale wydaje mi sie że cena będzie podobna w krakowie znalazłem za 400zł
  18. siema u dzika termostat do mojego 419 zł
  19. dobry ---------- Post dopisany at 02:44 ---------- Poprzedni post napisany at 02:42 ---------- lennox kiedy pojawisz sie na spocie
  20. ile dałeś za termostat?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.